×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
پیوستن به کهکشان

موسسه کهکشان نور در سال 1379 فعالیت خود را از یک دفتر کوچک در یوسف آباد شروع کرد؛ تلاش و کوشش بی پایان همکاران کهکشانی باعث شد امروز در سومین دهه فعالیت خودمان با یک اجتماع بیش از 120 نفری برای ساخت آینده‌ای بهتر برای کشور عزیزمان تلاش کنیم.
گروه شرکت‌های کهکشان که متشکل از چند شرکت از جمله کهکشان نور، کهکشان دانا، کهکشان مشاور و کاران می‌شود، تلاش دارد در زمینه‌های مختلفی از جمله آموزش، مشاوره، ارایه راهکارهای امنیتی و استخدام، خدمات خود را در سطح ملی و حتی بین‌المللی ارایه کند.
اگر شما هم فکر می‌کنید که با ارزش‌ها و باورهای کهکشان هم عقیده هستید و می‌توانید سهمی در پیشرفت مجموعه داشته باشید، همین امروز به ما بپیوندید.بهترین رزومه، یک رزومه خلاصه و چکیده است. کارفرما باید بتواند با نگاه به یک صفحه A4، تصمیم گیری کند.
روزمه خود را بر اساس موقعیت شغلی که درخواست می‌دهید، آماده کنید. به عنوان مثال اگر برای موقعیت شغلی طراح وب می‌خواهید استخدام شوید، سوابق مرتبط با این شغل را در رزومه خود ذکر کنید.
از پرداختن به جزئیات و مواردی مانند علایق شخصی، موسیقی، فیلم و... در روزمه خود خودداری کنید.
روزمه خود را در محیطی مانند word ایجاد کرده و حتما نسخه PDF آن را ارسال کنید. از ارسال رزومه در بخش توضیحات یا متن ایمیل خودداری کنید.
در نام‌گذاری فایل روزمه خود دقت کنید.ارسال فایلی با نام های مستعار یا فقط با عنوان «رزومه» یا «Resume» حرفه ای نیست.
در فایل رزومه خود از رنگی کردن متون یا استفاده از فونت‌های غیرمعمول خودداری کنید.

loading