×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
اعتبار مدارک کهکشان | موسسه کهکشان نور

اعتبار مدارک کهکشان

عصری که در آن زندگی می کنیم، عصر دانایی فناوری اطلاعات نامیده شده است. موسسه کهکشان نور در بیش از دو دهه فعالیت آموزشی خود این افتخار را داشته که به بیش از چند ده هزار نفر خدمات آموزشی ارایه کند و با توجه به رسالت اصلی خود که ارتقا سطح دانش جامعه و همچنین فعالیت های پیشتازانه در راستای ارائه خدمات آموزشی به سطوح مختلف جامعه است، خود را در قبال انتقال دانش و فناوری روز دنیا به جامعه مسئول می داند.
کهکشان نور همواره تلاش کرده است کیفیت آموزشی خود را منطبق با استانداردهای بین‌المللی در بالاترین سطح نگه دارد. انتقال کامل مفاهیم و یادگیری موضوعات از اصلی‌ترین دغدغه‌های مجموعه و مدرسان است و ما همواره تلاش کرده‌ایم دانشجویانی را آموزش دهیم که فارغ از مدرک، مهارت‌ها و توانایی‌های لازم برای ورود به بازار کار را آموخته باشند. اما از آنجایی که گاهی در بازار کار ارایه مدرک معتبر ضروری است؛ موسسه کهکشان نور تلاش کرده است با دریافت تمام مجوزهای موجود در کشور و به رغم برخی محدودیت‌های بین‌المللی، معتبرترین مدرک آموزشی را به دانشجویان خود ارایه کند.
از جمله مجوزهای کهکشان که اعتبار مدارک این موسسه را به عالی‌ترین سطح در کشور رسانده‌است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارمندان دولت از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور (مرکز آموزش مدیریت دولتی)
مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
پروانه فعالیت در نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) در ارائه خدمات آموزشی
پروانه نشر کتاب از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
پروانه نشر دیجیتال از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
گواهینامه انجمن انفورماتیک ایران و دارای مجوز فعالیت از این شورا

اگر می‌خواهید در خصوص شرایط و روال دریافت مدارک کهکشان بیشتر بدانید به صفحه روال دریافت مدرک مراجعه کنید؛ در صورت نیاز به دانستن اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت مدارک بین‌المللی هم می‌توانید به صفحه مدارک بین‌المللی در سایت کهکشان مراجعه کنید.
loading