×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
اجرای پروژه‌های آموزشی | موسسه کهکشان

پروژه

سازمان‌های امروزی به منظور دستیابی و حفظ مزایای رقابتی همواره در تلاشند تا شایستگی‌های كلیدی و بنیادی خود را ارتقا دهند که این تلاش اجتناب ‌ناپذیر، بخش‌های صنعتی را وادار کرده است تا دوره حیات محصولات خود را كوتاه كنند. در چنین مسیری ارتقا و به‌روزبودن سطح دانش کارکنان یکی از فاکتورهای مهمی است که در موفقیت کسب‌وکار بسیار نقش خواهد داشت. فرآیند آموزش نظام‌مند و برنامه ریزی شده می‌تواند نقش مهمی را در یاری رساندن به سازمان در جهت بهبود توانمندی‌ها و تامین اهداف كیفی سازمان ایفا کند.
کهکشان نور به واسطه بیش از دو دهه فعالیت تخصصی خود در زمینه آموزش و ارایه راهکارهای آموزشی این امکان را دارد که فعالیت‌های مرتبط با آموزش‌های سازمانی را در قالب پروژه اجرایی کند. فرآیند اجرایی و کنترلی پروژه‌های آموزشی کهکشان با تعیین نیازهای آموزشی خاص هر سازمان شروع شده و در ادامه با طراحی و برنامه ریزی آموزشی، اجرای آموزش و ارزشیابی نتایج آموزشی ادامه پیدا می‌کند. این فرآیندها به شکل تکراری ادامه می‌یابند و همواره نظارت مستمری بر اجرای صحیح هر مرحله صورت می‌پذیرد.
پروژه‌های ارائه شده توسط کهکشان در زمینه آموزش:
مشاوره در زمینه تدوین مسیر آموزشی
طراحی و برنامه ریزی آموزشی متناسب با نیاز سازمان‌ها
تدوین سرفصل‌ها و مسیر آموزشی بر اساس موقعیت‌های شغلی
کنترل و پیگیری روند اجرایی فرآیند آموزش
برگزاری دوره‌های آموزشی در محل سازمان‌ها یا درون موسسه کهکشان
loading