×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
روال دریافت مدارک | موسسه کهکشان نور

روال دریافت مدرک

کهکشان نور با هدف آسودگی خاطر دانش‌پژوهان و جلوگیری از رفت‌وآمدهای غیرضروری برای نخستین‌بار در بین موسسات آموزشی کشور اقدام به ارایه الکترونیکی مدرک کرده است. این تغییر نه تنها امکان دسترسی ساده‌تر به مدرک را فراهم می‌کند بلکه صرفه‌جویی در وقت و هزینه دانش‌پژوهان و کمک به حفظ طبیعت را هم در پی خواهد داشت. علاوه‌بر این با امکان اعتبارسنجی آنلاین؛ هر فردی با در اختیار داشتن کد اعتبارسنجی می‌تواند به شکل آنلاین صحت مدرک مورد نظر را تایید و اطلاعات دقیق آن را مشاهده کند.
ویژگی مدارک الکترونیک کهکشان
مدرک الکترونیکی کهکشان کاملا به صورت سیستمی و در دو زبان فارسی و انگلیسی ایجاد شده و در هر زمانی توسط دانش‌پژوهان قابل دسترسی است. این مدارک حاوی یک QR Code و یک کد اعتبارسنجی (Verification Code) یکتا هستند که برای آگاهی از اعتبار آن می‌توانید QR Code مذکور را اسکن کرده یا در صفحه اعتبار‌سنجی سایت کهکشان، کد اعتبارسنجی مذکور را وارد کنید.
از این پس می‌توانید جهت ارایه مدارک خود علاوه بر ارایه نسخه الکترونیکی یا چاپ شده؛ کد اعتبارسنجی خود را ارایه کنید چراکه هر شخصی با داشتن آن کد می‌تواند صحت مدرک شما را از طریق سامانه اعتبارسنجی کهکشان پیگیری کند.
شرایط اعطای مدرک کهکشان
دانش‌پژوهان پس از شرکت در هر دوره آموزشی، برای دریافت مدرک خود ملزم به شرکت در آزمون پایان دوره هستند. با کسب حداقل نمره قبولی که برای هر دوره، معادل ۷۰۰ است و به شرط حضور بیش از ۷۰ درصدی در کلاس‌های آموزشی می‌توانید درخواست خود را برای دریافت مدرک در سامانه کهکشان من و یا از طریق صفحه درخواست صدور مدرک وبسایت کهکشان ثبت کنید تا توسط کارشناسان ما بررسی و تایید شود.
روال دریافت مدرک
پس از پایان دوره آموزشی و به شرط برخورداری از شرایط مندرج در بخش قبل، برای ثبت درخواست صدور مدرک خودتان به پنل کاربری خودتان در سامانه کهکشان من مراجعه کنید. در این سامانه با انتخاب گزینه صدور مدرک، فرم مورد نظر را پرکرده و اطلاعات تماس و آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کنید. در پایان کد پیگیری برای شما صادر شده و به شما این امکان را می‌دهد که مراحل صدور مدرک خودتان را مشاهده و پیگیری کنید.
پس از تایید شرایط اولیه توسط کارشناسان، فرآیند صدور مدرک شما آغاز خواهد شد و حداکثر پس از یک هفته مدرک آماده می‌شود. پس از صدور مدرک، نتیجه از طریق پیامک و ایمیل اطلاع‌رسانی خواهد شد و شما می‌توانید با شناسه‌ای که در اختیارتان قرار می‌گیرد، نسخه الکترونیکی مدرک خودتان را به دو زبان فارسی و انگلیسی دریافت کنید. از این پس با واردکردن شناسه مورد نظر در هر زمانی قادر خواهید بود نسخه الکترونیکی مدارک خود را دریافت کنید.
درخواست صدور نسخه چاپی مدرک
مدرک الکترونیکی کهکشان کاملا معتبر بوده و به کمک کد اعتبارسنجی درج شده روی مدرک، هر فردی می‌تواند اعتبار مدرک شما را پیگیری کند. اما در صورت نیاز به دریافت نسخه چاپی مدرک، در پنل کاربری خودتان در سامانه کهکشان من، گزینه دریافت نسخه چاپی را انتخاب کرده و هزینه ۶۰۰,۰۰۰ ریالی چاپ مدرک خودتان را پرداخت کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در خصوص اعتبار مدرک کهکشان، فرایند صدور یا اعتبارسنجی آن می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.
loading