• مدارک الکترونیک کهکشان
  کهکشان برای اولین بار اقدام به صدور مدارک به صورت الکترونیک نموده است. هدف از این کار علاوه بر سرعت بخشیدن به روند صدور مدرک، جلوگیری از رفت و آمدهای اضافه و صرف وقت و کمک به حفظ طبیعت، همگام شدن با تکنولوژی روز جهت دسترسی بهینه و آسان به فایل مدارک به صورت الکترونیک و فراهم نمودن امکان اعتبار سنجی مدارک می باشد.
 • شرایط دریافت مدرک کهکشان
  پس از ارسال درخواست صدور مدرک، در صورتیکه نمرات در هر دوره بالای 750 و درصد حضور در هر دوره بالای 70% باشد و در صورت عدم وجود بدهی در سیستم مالی کهکشان و تائید موسسه ، ظرف مدت یک هفته پس از تاریخ درخواست، صدور مدرک تایید می گردد. در صورت تامین نبودن هر یک از این شرایط صدور مدرک برای متقاضی تایید نخواهد گردید.
 • روش درخواست صدور مدرک
  اولین گام در درخواست صدور مدرک، پر نمودن فرم درخواست صدور مدرک می باشد. اطلاعات مربوطه باید به طور صحیح و دقیق در این فرم پر گردیده، نام اعتبار دهنده (مایکروسافت، سیسکو، ...) ، نام دوره ( CCNA، MCITP،...) و نام مدرس مشخص گردد. از آنجا که اطلاعات صدور مدرک به پست الکترونیک ایمیل گردیده و توسط پیامک نیز اعلام می گردد، ارائه ایمیل و شماره همراه صحیح الزامی می باشد. شماره شناسایی درج شده در انتهای فرم جهت پیگیری و درنهایت ورود به بخش دریافت مدرک کاربرد خواهد داشت. پس از ارسال این فرم، تایید دریافت درخواست شما به آدرس ایمیل درج شده و شماره همراه مربوطه ارسال می گردد. پس از بررسی درخواستهای وارده، کهکشان بر اساس شرایط دریافت مدرک، درخواست را تایید یا رد خواهد نمود. در هردو صورت ، تایید یا رد درخواست شما ظرف مدت یک هفته از طریق ایمیل و پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد گردید. افرادی که مدرک آنها مورد تایید قرار می گیرد حداکثر ظرف مدت یک هفته از certificate@kahkeshan.com ایمیلی مبنی بر تایید مدرک به همراه کد شناسایی دریافت خواهند نمود. همچنین با کد شناسایی درج شده در انتهای فرم و از طریق صفحه دریافت مدرک می توان به وضعیت مدرک (تایید، رد یا درحال بررسی) پی برد. پس از دریافت ایمیل تایید، با وارد نمودن کد شناسایی در صفحه دریافت مدرک امکان دانلود مدرک با کیفیت پرینت و با فرمت pdf برای افراد به 2 صورت فارسی و انگلیسی فراهم میگردد.
 • ویژگی مدارک الکترونیک کهکشان
  این مدارک علاوه بر اینکه به دفعات قابل پرینت می باشند، حاوی QR Code و Verification Code می باشند. جهت اطمینان از صحت و اعتبار مدارک، کافیست کد verification مندرج بر روی گواهینامه در صفحه اعتبار سنجی مدارک کهکشان وارد گردد تا صحت آن تایید گردیده و مشخصات مدرک شما نمایش داده شود. از این پس می توانید جهت ارائه مدارک خود، علاوه بر ارائه فایل الکترونیک و یا پرینت و ارائه پرینت، کد verification را جهت تایید صحت مدارک خود ارائه نموده و از این قابلیت بهره مند گردید. بدین روش هیچ گونه ابهامی در اصل بودن مدارک و صحت آنها باقی نمانده و مدارک به فارسی و انگلیسی در هر زمان قابل دسترسی خواهند بود.
 • مراحل دریافت مدرک و اعتبار سنجی
  جهت درخواست صدور مدرک از گزینه درخواست صدور مدرک استفاده نمایید
  پس از تایید مدرک از گزینه دریافت مدرک جهت دریافت مدرک استفاده نمایید
  جهت بررسی صحت مدرک شما توسط سایرین با استفاده از کد تاییدیه مدرک از گزینه اعتبار سنجی مدرک استفاده نمایید
کلیه حقوق برای موسسه کهکشان نور محفوظ بوده و هرگونه برداشت غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2000-2019 Kahkeshan. All rights reserved
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق