×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
مدارک بین المللی | موسسه کهکشان نور

مدارک بین‌المللی

تمام دوره‌هایی که امروز در کهکشان در حال برگزاری هستند کاملا مطابق با سرفصل‌های رسمی و بین‌المللی است و از این رو دانشجویان با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند مطمئن باشند که به تمام موارد و سرفصل‌های موجود در آزمون‌های بین‌المللی کاملا مسلط هستند.
اگرچه کهکشان با دارا بودن تمام مجوزها و بهره‌گیری از استانداردهای آموزش بین‌المللی، به دانشجویان خود مدارک رسمی و معتبر کهکشان را ارایه می‌کند که این مدارک نزد تمام نهادهای خصوصی و دولتی قابل استناد و اعتبارسنجی است، اما برای آن دسته از دانشجویانی که علاقه‌مند به دریافت مدرک بین‌المللی هستند، امکان برگزاری آزمون‌های بین المللی در محل کهکشان و در محیطی استاندارد، آشنا و به دور از استرس فراهم شده است.
در حال حاضر امکان برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زیر در محیط کهکشان فراهم است:
آزمون‌های بین‌ المللی مایکروسافت
آزمون‌های بین المللی سیسکو
آزمون‌های بین المللی کامپتیا
آزمون‌های بین المللی LPIC
آزمون‌های بین المللی VMware
آزمون‌های بین المللی ISACA
و سایر آزمون‌ها بنا به درخواست شما دانشجویان و تعدد درخواست‌ها به تدریج به این لیست افزوده خواهد شد.

شرایط حضور در آزمون‌های بین‌المللی

کهکشان نور به لطف دارا بودن لابراتوارها و زیرساخت‌های فنی مجهز امکان برگزاری آزمون‌های رسمی را با استانداردهای بین‌المللی در محیط موسسه فراهم کرده است. از این رو آزمون‌های بین‌المللی مایکروسافت همه روزه قابل اجرا بوده و آزمون‌های رسمی سایر مدارک هم چند نوبت در ماه برگزار می‌شود.
کهکشان نور تمام امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم برای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در حوزه‌هایی از جمله امنیت، دوره‌های سیسکو، مایکروسافت یا برنامه‌نویسی را در اختیار دارد اما تحریم‌ها و محدودیت‌های اعمال شده از سوی بعضی شرکت‌ها امکان برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در داخل کشور را غیرممکن کرده است و دانشجویان برای دریافت مدارک بین‌المللی این حوزه مجبور هستند به کشورهای دیگر مراجعه و آنجا در آزمون بین‌المللی حضور پیدا کنند. این شرایط در بعضی دوره‌های تخصصی، پیچیده‌تر هم می‌شود؛ چراکه برای انجام آزمون بین‌المللی و رسمی لازم است افراد به لابراتوارهای خاص آن سازمان که تنها در کشورهای معدودی وجود دارند، مراجعه و آزمون خود را انجام دهند.
از آنجایی که درخواست‌های زیادی برای حضور در آزمون‌های بین‌المللی وجود دارد، لذا دانشجویان که مایل به دریافت این مدارک هستند لازم است صندلی آزمون خود را از پیش رزرو کنند.
برای اطلاع از قیمت روزانه آزمون‌ها و ثبت‌نام برای دریافت مدارک بین‌المللی می‌توانید با کارشناسان آموزش کهکشان تماس گرفته و از جزئیات برگزاری این آزمون‌ها با خبر شوید.
به امید موفقیت همه آزمون‌دهندگان کهکشانی

loading