×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
پک های ویژه آموزشی موسسه کهکشان نور
عموما دوره‌های آموزشی که در یک مسیر شغلی قرار می‌گیرند یا به‌نوعی پیش‌نیاز و هم نیاز یکدیگر هستند ارتباط بسیار نزدیک وهم‌پوشانی زیادی با یکدیگر دارند. از این رو ایده‌آل‌ترین حالت ممکن، گذراندن این دوره‌ها به‌صورت متناوب و بدون وقفه است. در همین راستا کهکشان نور با بیش از 20 سال تجربه خود در زمینه آموزش تخصصی دوره‌های IT اقدام به ایجاد دوره‌هایی تحت عنوان پک کرده است. در این دوره‌ها تلاش شده است سرفصل‌های مرتبطی برای تکمیل دوره اصلی اضافه شده و کل این موارد در قالب یک دوره آموزشی واحد به دانشجو ارایه شود.
تمرکز اصلی دوره‌های پک، بر کسب مهارت‌های لازم برای موقعیت‌های شغلی است؛ به این معنا که ترکیب این دوره‌ها به نوعی چیده شده است که دانشجو در پایان دوره، تمام مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را در اختیار دارد.

مزیت دوره‌های پک در یک نگاه:

برگزاری دوره آموزشی بدون وقفه
حفظ پیوستگی و یکپارچگی سرفصل‌های دوره
انتقال مفاهیم آموزشی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
جلوگیری از تدریس مجدد سرفصل‌های تکراری و همپوشان
فرصت بیشتر اساتید برای اجرای سناریوهای واقعی و عملی در طول دوره
هماهنگی و یکپارچگی دانش دانشجویان در تمام طول دوره

لیست دوره‌های پک کهکشان


سوالات متداول در خصوص دوره‌های پک:


در طراحی پک‌های کهکشانی تلاش شده است تمامی مهارت‌هایی که برای ورود یک فرد به بازار کار نیاز است در کنار هم قرار بگیرد و در یک مجموعه به دانشجو ارایه شود. به‌عنوان مثال اگر دانشجویان بخواهند با مهارت‌های مرتبط با برنامه‌نویسی وب آشنا شوند می‌توانند در دوره پک MCSA: Web Application شرکت کنند. در پایان این دوره دانشجو با مهارت‌های مختلفی از جمله برنامه‌نویسی سمت وب و سرور آشنا خواهد شد اما خود به تنهایی نمی‌تواند یک برنامه کاربردی تحت وب را توسعه بدهد. برای آماده‌سازی افراد جهت ورود به بازار کار حرفه‌ای ما دوره پک MCSA: Web Application را با دوره SQL Design ترکیب کردیم که حاصل آن پک ویژه تولید و توسعه نرم‌افزار است که تمام مهارت‌های لازم برای طراحی و تولید یک وب اپلیکیشن را از نقطه شروع تا انتشار به دانشجو اعطا می‌کند.


دوره‌های پک با هدف مهارت‌افزایی و ارایه یکپارچه دوره‌هایی که هم‌پوشانی زیادی با یکدیگر دارند ایجاد شده است و از این رو ما توصیه می‌کنیم که دانشجویان در کل دوره شرکت کنند. از طرف دیگر دوره‌های پک از ترکیب چند دوره آموزشی استاندارد ایجاد شده‌اند که هر کدام از آن دوره‌ها به شکل جداگانه هم در کهکشان برگزار می‌شوند. اما چنانچه به هر دلیلی نیاز دارید در بخش خاصی از این دوره‌ها شرکت کنید می‌توانید با با همکاران ما در واحد آموزش تماس گرفته تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.


بله، در تمام دوره‌های پک اساتید در طول دوره حداقل یک سناریو واقعی را تعریف می‌کنند که دانشجویان در طول دوره و متناسب با مهارت‌هایی که بدست می‌آورند این سناریو را پیش می‌برند.


دوره‌های پک از ترکیب چند دوره و گاها از ترکیب چند پک دیگر ایجاد شده است و دانشجویان عملا با انتخاب این دوره‌ها چند کد آزمونی را به شکل یکپارچه آموزش می‌بییند. برای حفظ پیوستگی مطالب و اطمینان از یادگیری دانشجویان؛ عموما در پایان هر دوره فرد در یک آزمون شرکت داده می‌شود و در صورت قبولی در دوره بعدی حاضر می‌شود. به‌عنوان مثال در دوره پک ویژه امنیت دانشجویان در سه آزمون مرتبط با Security Plus و CEH و CISSP شرکت خواهند کرد.


در پایان دوره و در صورت قبولی در آزمون؛ چنانچه دانشجو در حداقل ۷۰ درصد دوره‌ها حضور فیزیکی داشته باشد،‌ مدرک جامعی تحت عنوان مدرک پک برای وی صادر می‌شود که در این مدرک دوره‌های گذرانده شده قید شده است. اما چنانچه فردی نیاز به صدور مدارک جداگانه برای هر دوره داشته باشد می‌تواند با پرداخت هزینه مربوطه درخواست خود را به همکاران واحد آموزش ارایه کند.


یکی از مهم‌ترین ویژگی دوره‌ها پک حفظ یکپارچگی و عدم وقفه بین تشکیل کلاس‌ها است. همچنین اساتید با توجه به پیوستگی مطالب این امکان را خواهند داشت که از فرصت کلاس بهتر استفاده کنند و با برنامه‌ریزی که انجام می‌دهند پروژه‌های علمی و سناریوهای واقعی را در کلاس اجرا و تست کنند. از طرف دیگر شهریه دوره‌های پک کم‌تر از شهریه گذراندن دوره‌های مربوطه به شکل جداگانه خواهد بود.

loading