×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
لیست تخفیف ثبت نام در دوره های کهکشان

لیست تخفیف‌های کهکشانی

کهکشان نور با بیش از دو دهه سابقه آموزش تخصصی فناوری و امنیت اطلاعات؛ همواره کیفیت را نخستین اولویت خود دانسته و تلاش کرده در هر شرایطی با دریافت بازخوردها از دانش‌پژوهان عزیز، بهترین فضای آموزشی را فراهم کند. نظر به درخواست دانشجویان مبنی بر در نظرگرفتن تسهیلات برای دانش‌پژوهان قدیمی و کلاس‌های خاص؛ تلاش شده است تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته شود که لیست کامل این تخفیف‌ها در ادامه قابل مطالعه است.

تخفیف برای ثبت‌نام در بیش از یک دوره
اگر همزمان در بیش از یک دوره ثبت‌نام کنید یا پیش از اتمام دوره فعلی خودتان برای شرکت در دوره بعدی ثبت‌نام خود را نهایی کنید، از 5 درصد تخفیف همزمانی برای شرکت در هر یک از دوره‌ها برخوردار خواهید شد.

تخفیف دوره های صبح
با ثبت‌نام در کلیه دوره‌هایی که در روزهای کاری در بازه زمانی 7:30 الی 13:30 برگزار می‌شوند، می‌توانید از 20 درصد تخفیف استفاده کنید. این تخفیف شامل روزهای پنج‌شنبه و جمعه نخواهد بود.

تخفیف پرداخت نقدی
با پرداخت نقدی کل مبلغ شهریه برای دوره‌هایی که هزینه ثبت‌نام آن‌ها بیش از یک میلیون تومان است، از 5 درصد تخفیف پرداخت نقدی در روز ثبت‌نام بهره‌مند شوید.

تخفیف ثبت نام گروهی
با ثبت‌نام گروهی در کلاس‌های عمومی کهکشان نور از تخفیف ویژه ثبت‌نام گروهی بهره‌مند شوید. این تخفیف بر اساس تعداد افراد و به شرح زیر محاسبه خواهد شد:
ثبت‌نام در گروه‌های تا 5 نفر: 5 درصد تخفیف
ثبت‌نام در گروه‌های 6 تا 10 نفر: 10 درصد تخفیف
ثبت‌نام بیش از 10 نفر: 12 درصد تخفیف

تخفیف ویژه فرهنگیان
به پاس قدردانی از زحمات فرهنگیان عزیز؛ معلمان استخدامی آموزش ‌و پرورش و اساتید دانشگاهی با ارایه معرفی‌نامه رسمی خطاب به «کهکشان نور» می‌توانند از 10 درصد تخفیف ویژه فرهنگیان استفاده کنند.

تخفیف‌های موردی
موسسه کهکشان‌نور به مناسبت‌های مختلفی از جمله آغاز سال نو شمسی، سال نو میلادی، شروع سال تحصیلی جدید و سالگرد تاسیس گروه شرکت‌های کهکشان، تخفیف‌های ویژه‌ای را روی دوره‌های خود اعمال می‌کند که وابسته به دوره آموزشی، زمان و شرایط برگزاری این تخفیف‌ها متفاوت بوده و شرایط و جزئیات دقیق‌تر این تخفیف‌ها در وب‌سایت کهکشان اطلاع‌رسانی می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید از طریق این لینک عضو خبرنامه ایمیلی ما شده تا زودتر از تخفیف‌های کهکشانی با خبر شوید.

دانش‌پژوهان عزیز توجه داشته باشید که تخفیف‌های ذکرشده با یکدیگر قابل تجمیع نبوده و شما در هر ثبت‌نام تنها می‌توانید از یک تخفیف بهره‌مند شوید.
اگر شما مشتری سازمانی هستید و قصد دارید برای سازمان خودتان دوره‌های ویژه آموزشی برگزار کنید، برای مطالعه شرایط و آگاهی از تخفیف‌های در نظر گرفته شده به صفحه مشتریان سازمانی مراجعه کنید.

برای آگاهی از جدیدترین تخفیف‌ها و دوره‌های آموزشی عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید:

loading