×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
شرکت در خودآزمایی | موسسه کهکشان نور

تا حالا شده برای ثبت‌نام در یک دوره آموزشی مراجعه کرده باشید و با این مساله روبرو شوید که شما باید ابتدا تعیین سطح شوید؟ اما دلیل انجام تعیین سطح چیست؟
خودآزمایی یکی از ابزارهای یادگیری آنلاین است که در انجام آن هیچگاه نباید شک کرد، چراکه شما می‌توانید با شرکت در خودآزمایی سطح فعلی خود و میزان دانش و توانایی خود را بسنجید. خیلی از موسسات آموزشی، برای ورود دانشجویان به دوره‌های آموزشی از آن‌ها آزمون تعیین سطح می‌گیرند و حتی برای آن هزینه هم دریافت می‌کنند. کهکشان علاوه ‌بر اینکه در هر زمان آماده برگزاری آزمون حضوری تعیین سطح رایگان از دانش‌پژوهان است، برای راحتی بیشتر شما عزیزان امکان خودآزمایی آنلاین را هم فراهم کرده است که شما می‌توانید در هر زمان و مکان از این بستر استفاده کنید.
از این پس شما می توانید با استفاده از بخش خودآزمایی در دوره‌های مختلف، سطح دانش خود را بیازمایید و پس از آزمون با مطالعه پاسخ‌های صحیح، خطاهای خود را تصحیح کنید. خودآزمایی آنلاین ما به شکل کاملا استاندارد طراحی شده است و شما برای پاسخ به سوالات زمان مشخصی را در اختیار دارید. این خودآزمایی به شما این امکان را می‌دهد که در هر محیطی که راحت‌تر هستید؛ سطح دانش و مهارت خود را بسنجید و با آگاهی بیشتر برای آینده خود برنامه‌ریزی کنید.

خودآزمایی های خود را انتخاب کنید!

loading