×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
راهکاری سازمانی کهکشان ویژه سازمان‌ها و ارگان‌ها

خدمات کهکشان ویژه سازمان ها

کهکشان نور مفتخر است که با بیش از دو دهه فعالیت آموزشی، در کنار پرورش نیروهای جوان و ماهر برای معرفی به بازار کار، سرویس ها و خدمات آموزشی خود را به سازمان های متعددی هم ارایه کرده است که این رقم تا به امروز از مرز 600 مشتری سازمانی فراتر رفته است.

کهکشان نور همواره تلاش کرده است در پی تعامل نزدیک با سازمان ها ضمن بررسی دقیق نیازهای سازمانی، نقشه آموزشی ویژه ای را برای هر سازمان ارائه کند.دوره های آموزشی اختصاصی

سازمان ها بر اساس سطح مهارت و توانمندی کارکنان خود نیاز به آموزش ویژه‌ای دارند که گاها این آموزش ها در چارچوب دوره های آموزشی استاندارد نمی گنجد. مشاوران زبده کهکشان در کنار تیم آموزشی و اساتیدی مجرب با بررسی دقیق، نیازهای هر سازمان را شناسایی کرده و متناسب با آن سرفصل های آموزشی موردنظر را ارائه می کنند.

آموزش‌های کهکشانی تنها به حوزه‌های تخصصی مانند امنیت، شبکه یا برنامه نویسی محدود نمی‌شود بلکه انواع آموزش‌های مرتبط با مهارت‌های نرم افزاری، اصول کار تیمی، مهارت‌های مدیریتی و سایر آموزش‌هایی که به افزایش بهره‌وری سازمان‌ها کمک می‌کند را ارایه می‌دهد.


لازم به ذکر است موسسه کهکشان نور، تمامی مجوزهای لازم برای ارایه آموزش‌های تخصصی فناوری اطلاعات در کشور را از مراجع ذی‌ربط کسب کرده است، از این رو علاوه بر سازمان‌های خصوصی، ارگان‌ها و نهادهای دولتی هم می‌توانند از خدمات آموزشی و مهارت‌افزایی که این موسسه مورد تایید مرکز مدیریت و راهبردی افتا است، استفاده کنند.

شیوه ارائه خدمات

کهکشان نور با فراهم کردن لابراتوارهای پیشرفته همواره تلاش کرده است شرایط آیده‌آلی را برای آموزش‌های تئوری و عملی فراهم کند. اما از آنجایی که برخی سازمان‌ها ترجیح می‌دهند آموزش کارکنان خود را در محل سازمان و بر بستر زیرساخت‌های واقعی خود ارایه کنند؛ این امکان فراهم است که آموزش‌های تخصصی و فنی با همان کیفیت در محل سازمان‌ها برگزار شود.

بر این اساس مشتریان می‌توانند پس از دریافت مشاوره‌های لازم از کارشناسان و کادر آموزشی مجرب کهکشان، محیط خود را برای اجرای سناریوهای واقعی آماده‌سازی کنند. علاوه ‌بر این سازمان‌هایی که تمایل به آموزش الکترونیکی دارند می‌توانند از آموزش‌های ویدیویی ضبط شده در استودیوهای تخصصی کهکشان استفاده کنند.


توزیع محتواهای الکترونیکی و وبینارهای آنلاین هم می‌تواند بر بستر سرویس آموزش الکترونیکی کهکشان صورت بپذیرد و هم امکان یکپارچه‌سازی این محتواها با بستر LMS های اختصاصی سازمانی وجود خواهد داشت.

سند راهبردی آموزش

آموزش، محدود به برگزاری یک دوره آموزشی یا یک فعالیت کوتاه مدت نیست؛ بلکه یک فرآیند مداوم و پیوسته است که باید بر اساس استراتژی سازمانی تدوین شود. برگزاری کلاس‌های آموزشی مقطعی و کوتاه مدت، الزاما نمی‌تواند منجر به پیشرفت مجموعه در راستای اهداف استراتژیک شود.

هر سازمان بر اساس حوزه فعالیت، سطح علمی کارکنان و فرهنگ سازمانی خود باید یک نقشه آموزشی منسجم و منظم برای هر گروه از کارکنان خود داشته باشد که نه تنها بتواند همواره سطح علمی کارکنان خود را ارتقا بخشد بلکه در زمان جذب نیرو‌های جدید بداند به چه مهارت‌هایی نیاز دارد. زمانی که این نقشه آموزشی با استراتژی سازمانی هم راستا شود تبدیل به «سند راهبردی آموزش» خواهد شد که به جهت هم راستایی با چشم‌انداز سازمانی؛ به سازمان در جهت رسیدن به اهداف بلندمدت خود کمک خواهد کرد.


کهکشان نور به پشتوانه تجربه و کادر آموزشی مجرب خود این امکان را دارد که در طی یک همکاری و تعامل نزدیک با سازمان‌ها فارغ از اندازه یا حوزه فعالیت آن‌ها؛ سند راهبردی آموزشی را تدوین کند که در راستای استراتژی و چشم‌انداز سازمان باشد.

مجوزهای کهکشان

موسسه کهکشان نور در بیش از دو دهه فعالیت آموزشی خود همواره تلاش کرده است نه تنها به تمامی قوانین و دستورالعمل‌های داخلی پایبند باشد، بلکه کوشیده با بهره‌گیری از تجارب و مدل‌های موفق جهانی، آموزش‌ها و خدمات خود را با بالاترین سطح استانداردهای بین‌المللی ارایه کند.

کهکشان نور در حال حاضر به عنوان یک موسسه آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات، تمامی مجوزهای مرتبط با فعالیت‌های آموزشی که در کشور تعریف شده است را دریافت کرده است و از این رو تمامی سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و دولتی می‌توانند از خدمات و آموزش‌های کهکشان با خیالی آسوده استفاده و در پایان دوره مدرک معتبر و قابل اعتبارسنجی را دریافت کنند.


از جمله مهم‌ترین مجوزهای آموزشی گروه شرکت‌های کهکشان می‌توان به مجوزهای کارکنان دولت، مجوز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، مجوز افتا، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجوز شورای عالی انفورماتیک اشاره کرد. لیست کامل مجوزهای کهکشان

آگاهی رسانی

قدرت زنجیر به قدرت ضعیف‌ترین حلقه آن وابسته است! در دنیای دیجیتالی که موضوع امنیت به یک چالش اساسی تبدیل شده است، سازمان‌ها همواره تلاش می‌کنند با بهره‌گیری از خبره‌ترین نیروهای امنیتی و سیستم‌های ضد نفوذ، امنیت سامانه‌های خود را ارتقا دهند؛ بی آنکه به حلقه‌های سست زنجیر توجه داشته باشند. دنبال کردن سرنخ رخدادهای امنیتی نشان می‌دهد که عموما چالش‌ها و مشکلات امنیتی از اشتباهات فردی کارکنان یا مشتریان سرچشمه می‌گیرد که این خود ضرورت آگاهی رسانی را بیش از پیش نشان می‌دهد.

در آگاهی رسانی تلاش می‌شود با تغییر عادات و فرهنگ سازمانی و با بهره‌گیری از روش‌ها و سناریوهایی که تا حدودی برای مخاطب جذاب و سرگرم‌کننده نیز باشد، مخاطب را نسبت به موضوعی آگاه کرد. مخاطبان پروژه آگاهی‌رسانی می‌توانند کارکنان یا مشتریانی باشند که تلاش می‌شود با شناسایی موثرترین کانال‌های ارتباطی و ایجاد یک رابطه پیوسته و بلندمدت با آن‌ها ارتباط برقرار کرد.


برای اجرای یک پروژه آگاهی رسانی ابتدا وضعیت فعلی سازمان سنجیده شده و وضعیت مطلوبی که قرار است به آن رسیده شود به همراه شیوه‌های دستیابی به آن تعریف می‌شود. در ادامه راه با همکاری سازمان و ذی‌نفعان پروژه، KPI و شیوه‌های سنجش پیشرفت استخراج می‌شود که به کمک آن می‌تواند بهبود وضعیت مخاطبان پروژه را در مقاطع مختلف سازمانی سنجید.

جهت دریافت مشاوره فرم زیر را پر کرده تا مشاوران کهکشان در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند.
برای ارتقای سطح دانش سازمانی خود همین حالا اقدام کنید

loading