×

مشاوره
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 18 جمعه از ساعت 8 الی 13 درخواست مشاوره
تماس باما
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 18 جمعه از ساعت 8 الی 13 +98-21-88719294 سایر روش های ارتباطی
آشنایی با کهکشان

چرا کهکشان؟

موسسه کهکشان نور پيشرو در صنعت فناوری و امنیت اطلاعات، ارائه دهنده راهکارهايی جهت توانمند ساختن افراد و سازمان‌ها در استفاده بهينه از تکنولوژی نوين دنيای امروز است.
بعد از دو دهه فعالیت گسترده و ساختارمند آموزشی و برگزاری به روزترین دوره های تخصصی فناوری و امنیت اطلاعات، چرایی انتخاب موسسه کهکشان نور در یک جمله خلاصه می‌شود:

«سیستم مدیریت آموزش اثربخش»


فرآیند آموزش مجموعه فعالیت‌هایی است که عوامل متعددی در آن تاثیر گذارند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تمامی این عوامل تحت راهبری یک سیستم مدیریت آموزش؛ ارزش‌های مورد نظر یعنی دانش، مهارت و نگرش را به دانش پژوه منتقل نموده و چرخه بهبود مستمر را پیوسته تکرار می‌کند.
با وجود یک سیستم مدیریت آموزش اثربخش که هدف آن رسیدن به بهترین خروجی است، می‌توان مطمئن بود که این سیستم، فارغ از وابستگی به یکی از منابع خود، با تعهد به برنامه ریزی و تجمیع بهترین عوامل، ارزیابی و پشتیبانی مداوم و بهبود مستمر، مهم‌ترین دلیل انتخاب آن سیستم را فراهم می‌کند.

امروز کهکشان مفتخر است که با دو دهه تجربه راهبری یک سیستم آموزشی موثر و موفق و همکاری بسیار پرثمر با طیف وسیعی از شرکت‌ها، سازمان‌ها، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی، با در اختیار داشتن بهترین امکانات و کارآمدترین پرسنل، جزو پیشگامان و مدعیان در برگزاری دوره‌های تخصصی فناوری و امنیت اطلاعات باشد و دلیلی محکم برای انتخاب شما!


آمارهای آموزشی کهکشانی
2
دهه
فعالیت آموزشـی
1,5+
میلیون
نفر-ساعت آموزش
40+
هزار
دانشـجو
5+
هزار
کلاس برگزار شده
600+
سازمان
آموزش دیده
درباره کهکشان ارتباط با کهکشان