×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
شرایط و ملاحظات قانونی استفاده از وب سایت موسسه کهکشان

شرایط استفاده از وب‌سايت موسسه کهکشان نور

حق تالیف
حق انحصاری نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای اين وب‌سايت، از جمله کليه تصاوير و متون موجود، متعلق به موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور بوده و مشمول حمايت‌های مقرر در قانون تجارت الکترونيک (مصوب 1382) به ويژه مواد 62 و 74 آن قانون می‌باشد.
شرایط استفاده که در زیر آمده است برای تمام استفاده‌کنندگان اعم از بیننده یا مشترک و یا سرویس‌گیرندگان از موسسه کهکشان نور یکسان می‌باشد. موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور اجازه می‌دهد:

برای استفاده‌ شخصی و غيرتجاری، مطالب موجود در اين وب‌سايت (download) شده نمايش داده شوند يا چاپ گردند.
به صفحه‌ نخست (homepage) يا ساير صفحات اين پايگاه پيوند (link) برقرار گردد.
هرگونه استفاده ديگر از مطالب ارائه شده در اين پايگاه نياز به اخذ مجوز خاص دارد.
ساير شرايط استفاده:

اطلاعات منتشر شده در وب‌سايت موسسه کهکشان نور جنبه آموزشی و اطلاع‌رسانی برای بازديدکنندگان داشته و مسئولیت استفاده ناصحیح از اطلاعات منتشر شده به عهده استفاده‌کننده می‌باشد.
استفاده از تمام توضیحات، مطالب، قالب‌بندی و به طور کلی تمام اطلاعاتی که در این سایت منتشر می‌شود بدون ذکر نام و لينک وب‌سايت موسسه کهکشان نور به عنوان منبع مطالب، غیرمجاز و ممنوع می‌باشد کليه موارد فوق برای هرگونه استفاده ديگر نياز به اخذ مجوز کتبی از موسسه کهکشان نور دارد.
تمام مطالب منتشر شده به طور لزوم دارای حق تالیف از سوی وب‌سايت موسسه کهکشان نور می‌باشند و کلیه حقوق آن به طور انحصاری متعلق به موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور می‌باشد.
مطالب ارائه شده در وب‌سايت موسسه کهکشان نور از نظر محتویات، نحوه و کیفیت استفاده از آن دارای هیچگونه پشتیبانی نمی‌باشد، مسئولیت و نحوه استفاده از مطالب منتشر شده به عهده استفاده‌کننده می‌باشد.
موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور هیچگونه تعهدی نسبت به خسارت مالی احتمالی شما که ناشی از استفاده نادرست از اطلاعات منتشر شده در این رسانه می‌باشد، نخواهد داشت.

عدم مسئولیت
اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور اطلاع‌رسانی تهيه گرديده و جهت ارائه به ساير مراجع قابل استفاده نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از اطلاعات فوق به عهده مشتری/بازدیدكننده می‌باشد. در خصوص پیوندهایی (links) که به منظور سهولت در استفاده ارائه شده‌اند نيز، هيچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای آنها يا هر پايگاه ديگری که به اين پايگاه دسترسی داشته يا متصل باشند، بر عهده موسسه کهکشان نور قرار نخواهد گرفت. موسسه کهکشان نور اين حق را برای خود محفوظ مي‌دارد تا اطلاعات منتشر شده، زمان انتشار و شيوه‌های مورد استفاده برای توليد اطلاعات را تغيير دهد. همچنين اين امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات فوق در آينده ادامه پيدا نکند.

حفظ اسرار و اطلاعات
وب‌سايت موسسه کهکشان نور تنها در صورت اتصال بازديدکنندگان‌، مشخصات و نشانی پروتکل اينترنتی و اطلاعات مربوط به زمان اتصال، مانند مدت بازديد و نوع مرورگر (browser) مورد استفاده آنها را ثبت و ذخيره‌ می‌نماید. اين اطلاعات صرفاً به منظور اداره‌ سيستم و ارائه گزارش‌های آماری (بدون ذکر نام بازديدکننده) مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا استفاده از اين پايگاه مورد ارزيابی قرار گيرد.
رويه فوق در خصوص پردازش اطلاعات شخصی مربوط به بازديدکنندگان از پايگاه ياد شده می‌باشد. ارتباط با ساير پايگاه‌های موجود در وب‌سايت موسسه کهکشان نور مشمول اين رويه نخواهد ‌بود.

پیگرد قانونی
موسسه کهکشان نور با توجه به ماده 18 قانون جرایم رایانه‌ای مبنی بر «نشر اکاذیب در فضای مجازی و با استفاده از داده‌های رایانه‌ای جرم تلقی شده و قابل تعقیب و مجازات است»، این حق را دارد که در صورت مشاهده هرگونه نشر اکاذیب در مورد اجزا و اعضای کهکشان در فضای مجازی پیگرد قانونی کند.
مطابق این قانون: هر کس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به‌ وسیله سیستم رایانه یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد جرم محسوب شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
loading