شرایط استفاده از وب سايت موسسه کهکشان نور
حق تأليف
حق انحصاري نشر و پخش و تمام حقوق مادي و معنوي مربوط به محتواي اين وب سايت، از جمله کليه تصاوير و متون موجود، متعلق به موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور بوده و مشمول حمايت‌هاي مقرر در قانون تجارت الکترونيک (مصوب 1382) به ويژه مواد62 و 74 آن قانون مي‌باشد.
شرایط استفاده که در زیر آمده است برای تمام استفاده کنندگان اعم از بیننده یا مشترک و یا سرویس گیرندگان از موسسه کهکشان نور یکسان می باشد. موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور اجازه مي‌دهد:
 • براي استفاده‌ شخصي و غير تجاري، مطالب موجود در اين وب سايت (download) شده نمايش داده شوند يا چاپ گردند.
 • به صفحه‌ي نخست (homepage) يا ساير صفحات اين پايگاه پيوند (link) برقرار گردد.
 • هرگونه استفاده ديگر از مطالب ارائه شده در اين پايگاه نياز به اخذ مجوز خاص دارد .
 • ساير شرايط استفاده:
  • اطلاعات منتشر شده در وب سايت موسسه کهکشان نور جنبه آموزشی و اطلاع رسانی برای بازديدکنندگان داشته و مسوولیت استفاده ناصحیح از اطلاعات منتشر شده به عهده استفاده کننده می باشد.
  • استفاده از تمام توضیحات ، مطالب ، قالب بندی و بطور کلی تمام اطلاعاتی که در این سایت منتشر میشود بدون ذکر نام و لينک وب سايت موسسه کهکشان نور به عنوان منبع مطالب ، غیر مجاز و ممنوع می باشدکليه موارد فوق برای هر گونه استفاده ديگر نياز به اخذ مجوز کتبی از موسسه کهکشان نور دارد.
  • تمام مطالب منتشر شده بطور لزوم دارای حق تالیف از سوی وب سايت موسسه کهکشان نور می باشند و کلیه حقوق آن بطور انحصاری متعلق به موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور می باشد.
  • مطالب ارائه شده در وب سايت موسسه کهکشان نور از نظر محتویات ، نحوه و کیفیت استفاده از آن دارای هیچگونه پشتیبانی نمیباشد ، مسوولیت و نحوه استفاده از مطالب منتشر شده به عهده استفاده کننده می باشد.
  • موسسه فرهنگی هنری کهکشان نور هیچگونه تعهدی نسبت به خسارت مالی احتمالی شما که ناشی از استفاده نادرست از اطلاعات منتشر شده در این رسانه می باشد نخواهد داشت.
عدم مسووليت
اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور اطلاع رساني تهيه گرديده و جهت ارائه به ساير مراجع قابل استفاده نميباشد و مسووليت استفاده از اطلاعات فوق به عهده مشتري / بازديد كننده ميباشد. در خصوص پيوند‌هايي (links) که به منظور سهولت در استفاده ارائه شده‌اند نيز، هيچ‌گونه مسووليتي نسبت به محتواي آنها يا هر پايگاه ديگري که به اين پايگاه دسترسي داشته يا متصل باشند، بر عهده موسسه کهکشان نور قرار نخواهد گرفت. موسسه کهکشان نور اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد تا اطلاعات منتشرشده، زمان انتشار و شيوه‌هاي مورد استفاده براي توليد اطلاعات را تغيير دهد. همچنين اين امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات فوق در آينده ادامه پيدا نکند.
حفظ اسرار و اطلاعات
وب سايت موسسه کهکشان نور تنها در صورت اتصال بازديدکنندگان ‌، مشخصات و نشاني پروتکل اينترنتي و اطلاعات مربوط به زمان اتصال، مانند مدت بازديد و نوع مرورگر (browser) مورد استفاده آنها را ثبت و ذخيره‌ مي‌نمايد. اين اطلاعات صرفاً به منظور اداره‌ي سيستم و ارائه گزارش‌هاي آماري (بدون ذکر نام بازديدکننده) مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا استفاده از اين پايگاه مورد ارزيابي قرار گيرد.
رويه فوق در خصوص پردازش اطلاعات شخصي مربوط به بازديدکنندگان از پايگاه يادشده مي‌باشد. ارتباط با ساير پايگاه‌هاي موجود در وب سايت موسسه کهکشان نور مشمول اين رويه نخواهد ‌بود.
کلیه حقوق برای موسسه کهکشان نور محفوظ بوده و هرگونه برداشت غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2000-2019 Kahkeshan. All rights reserved
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق