×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
کهکشان لایو | آموزش آنلاین کهکشان

افزایش ضریب نفوذ اینترنت و همه‌گیر شدن کامپیوترهای شخصی و تلفن‌های هوشمند، تمایلات کاربران به سمت محتوای الکترونیکی را بیشتر کرده است. این تغییر علاقه کاربران از یک سو و مشکلات رفت‌وآمد و ترافیک از سوی دیگر باعث شده است که امروزه بسیاری از دانشجویان و خصوصا افرادی که در شهرستان‌ها حضور دارند، کلاس‌های آنلاین را به کلاس‌های حضوری ترجیح دهند.
موسسه کهکشان نور به واسطه سابقه طولانی خود در آموزش تخصصی دوره‌های فناوری اطلاعات و با توجه به درخواست دانشجویان تلاش کرده است دوره‌های آنلاین را با کیفیتی متفاوت از آنچه همگان تصور می‌کنند، ارایه کند. در این مسیر تلاش کردیم با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و با تکیه بر دانش و زیرساخت‌های فنی قدرتمند؛ کلاس‌های آنلاین را به‌گونه‌ای برگزار کنیم که دانشجویان کاملا احساس حضور در کلاس را داشته باشند و بتوانند به راحتی با استاد و سایر دانشجویان تعامل و ارتباطی نزدیک را برقرار کنند.

دسترسی به یک لپ‌تاپ، کامپیوتر، تبلت و حتی موبایل و یک اینترنت پایدار با سرعت 1 مگابیت بر ثانیه تنها نیازمندی‌های شما برای حضور در دوره‌های آموزشی آنلاین موسسه کهکشان است. برای آشنایی بیشتر با فرآیند حضور در کلاس‌های آنلاین کهکشان می‌توانید مستندات آموزشی این بخش را مطالعه کنید. همچنین این چک لیست به شما برای حضور بهتر در آموزش‌های آنلاین کمک می‌کند.

آموزش استفاده از سامانه کهکشان لایو
قابلیت های سامانه کهکشان لایو
از طرف دیگر تیم فنی و پشتیبان آموزش، همواره در کنارتان است تا شما را تا رسیدن به یک #تجربه_خوش_آموزش همراهی کند. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا در دوره‌های کهکشان لایو شرکت کنید.
سوالات متداول

اگر می‌خواهید مدرک اصلی کهکشان (همان مدرک کلاس‌های حضوری) دریافت کنید لازم است در آزمون حضوری کهکشان شرکت و نمره قبولی را کسب کنید.

امکان اتصال به سامانه آموزش الکترونیک کهکشان از طریق لپ‌تاپ، کامپیوتر، تبلت و موبایل وجود دارد. اما توصیه می‌کنیم برای مشاهده با کیفیت‌تر محتواهای ارایه شده و انجام تمرین‌های مربوطه؛ از لپ‌تاپ یا کامپیوتر استفاده کنید.

در پایان دوره‌های آنلاین؛ به دانشجویان مدرک الکترونیکی دوره آنلاین اعطا می‌شود. اما پس از پایان دوره، دانش پژوهان می‌توانند با حضور در موسسه کهکشان و شرکت در آزمون حضوری و استاندارد مربوطه، مدرک رسمی و معتبر معادل با دوره‌های حضوری موسسه کهکشان را کسب کنند.

بله، حضور و غیاب در کلاس‌های آنلاین قوانینی مشابه با کلاس‌های حضوری کهکشان دارد.مدرس هر جلسه حضور و غیاب را به کمک وبکم انجام می‌دهد و حضور و مشارکت دانشجو با دوربین روشن در کل جلسه الزامیست.

آزمون پایان دوره کلاس‌های آنلاین، به شکل اینترنتی و از طریق سامانه آموزشی کهکشان برگزار می‌شود.

پس از برگزاری هر جلسه از کلاس، ویدیو بخش‌های مهم آن جلسه که حاوی مطالب کلیدی به تشخیص مدرس دوره است، در سایت کهکشان بارگزاری شده و برای دانشجویان کلاس قابل دسترسی است. اما کل ویدیوی جلسات در اختیار دانشجو قرار نمی‌گیرد و در نتیجه نیاز است دانشجو به صورت لایو در جلسات حضور داشته باشد.

برای استفاده از سامانه کهکشان لایو شما تنها به یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ؛ یک اینترنت با سرعت ارسال و دریافت یک مگابایت بر ثانیه؛ هدفون یا هدست و وبکم خواهید داشت.

بله، در طول دوره تمامی دانشجویان می‌توانند به کمک سیستم آموزش آنلاین کهکشان، سوالات خود را به شکل متنی، صوتی یا تصویری مطرح و پاسخ خود را از استاد دریافت کنند.


نمونه ویدیو تدریس مدرسان در کلاس‌های آنلاین
نمونه ویدیو تدریس مدرسان در کلاس‌های آنلاین
loading