سایر- دوره پیشرفته شبکه LTE - کارگاه عملی آنالیز و تحلیل سیگنالینگ

این دوره برای فهم عمیق پروتکلها و سیگنالینگ شبکه 4G-LTE (در لایه هسته یا همان Core شبکه) طراحی شده است. داشتن این درک و دانش، برای طراحی، پشتیبانی، رفع اشکال و بهینه سازی این سیستم­ها ضروری است. دانشجو پس از گذراندن این دوره قادر به آنالیز و تحلیل سیگنالینگ و پیام­های کنترلی مرتبط، فارغ از سازنده (وندور) تجهیزات خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 18
-
هزینه: 9,200,000 ریال
سایر-دوره پیشرفته شبکه LTE - مقدمه ای بر IMS & VOLTE

با توجه به رشد روز افزون فناوری­های شبکه موبایل و ظهور شبکه نسل 4، نوع سرویس­های ارتباطی دگرگون شده و شکل تازه­ای به خود گرفته است. شکی نیست که همگام شدن با این فناوری­ها برای فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات امری اجتناب ناپذیر است؛ در این کارگاه، مقدمات سیستم IMS/VoLTE مطرح و سپس با معرفی اینترفیس­ها و پروتکل­های موجود، سناریوهای رایج مورد بحث و بررسی قرار می­گیرد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,400,000 ریال
سایر-دوره پیشرفته شبکه LTE - ارزیابی کارایی شبکه 4G بر مبنای KPI

بدون شک، یکی از مهمترین مسائل در شبکه­ های کامپیوتری و مخابراتی، اندازه­گیری و ارزیابی کارایی این شبکه ­هاست. نتیجه این ارزیابی هم دید بسیار خوبی از وضعیت و کیفیت سرویس­های شبکه­ ارائه می­دهد و تیم شبکه را برای رفع اشکال­های احتمالی آگاه می­کند و هم داده­ های خوبی برای بهینه­ سازی شبکه فراهم می­کند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,200,000 ریال
سایر-Diameter

طی این دوره، با پروتکل Diameter و کاربردهای آن آشنا خواهید شد و توانایی تحلیل سیگنال و پیام های این پروتکل را خواهید داشت.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 6,000,000 ریال
سایر-SIP Advaced

طی این دوره، با پروتکل SIP و نقش آن آشنا خواهید شد و توانایی تحلیل سیگنال و پیام های مرتبط با این پروتکل را خواهید داشت.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 6,000,000 ریال
سایر-پک ویژه مخابرات

در دنیای امروز، شبکه های موبایل و سرویسهای مرتبط با آن به طور چشمگیر و باورنکردنی در حال توسعه است، در حدی که شعار «موبایل، همه چیز است» به عنوان شعار رسمی اجلاس جهانی موبایل در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. با این توسعه جهانی، بالطبع بازار بسیار عظیمی در زمینه محصولات و خدمات موبایل شکل گرفت که همچنان با رشد باور نکردنی در حال گسترش است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 18,000,000 ریال
روزی که به کهکشان آمدم در ذهنم فقط کار و درآمد بود و تردید که در تمام عمرم این تردید را احساس می کردم. امروز که می خواهم بروم درونم شاد است از حس زیبای یاد دادن، یاد گرفتن، باهم بودن و به یکدیگر کمک کردن و اینها را در کهکشان دیدم و لمس کردم و میدانم که این نه در اسم و رسم کهکشان بلکه در روحیه زیبای انسانهایی بود که با آنها کار کردم. سپاسگزارم از اعتمادتان، از این فرصت، فرصتی برای مفید بودن، خوب بودن در کنار شما خوبان.
بابک خدادوست
مدرس
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق