سایر- دوره پیشرفته شبکه LTE - کارگاه عملی آنالیز و تحلیل سیگنالینگ

این دوره برای فهم عمیق پروتکلها و سیگنالینگ شبکه 4G-LTE (در لایه هسته یا همان Core شبکه) طراحی شده است. داشتن این درک و دانش، برای طراحی، پشتیبانی، رفع اشکال و بهینه سازی این سیستم­ها ضروری است. دانشجو پس از گذراندن این دوره قادر به آنالیز و تحلیل سیگنالینگ و پیام­های کنترلی مرتبط، فارغ از سازنده (وندور) تجهیزات خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 18
-
هزینه: 9,200,000 ریال
سایر-دوره پیشرفته شبکه LTE - مقدمه ای بر IMS & VOLTE

با توجه به رشد روز افزون فناوری­های شبکه موبایل و ظهور شبکه نسل 4، نوع سرویس­های ارتباطی دگرگون شده و شکل تازه­ای به خود گرفته است. شکی نیست که همگام شدن با این فناوری­ها برای فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات امری اجتناب ناپذیر است؛ در این کارگاه، مقدمات سیستم IMS/VoLTE مطرح و سپس با معرفی اینترفیس­ها و پروتکل­های موجود، سناریوهای رایج مورد بحث و بررسی قرار می­گیرد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,400,000 ریال
سایر-دوره پیشرفته شبکه LTE - ارزیابی کارایی شبکه 4G بر مبنای KPI

بدون شک، یکی از مهمترین مسائل در شبکه­ های کامپیوتری و مخابراتی، اندازه­گیری و ارزیابی کارایی این شبکه ­هاست. نتیجه این ارزیابی هم دید بسیار خوبی از وضعیت و کیفیت سرویس­های شبکه­ ارائه می­دهد و تیم شبکه را برای رفع اشکال­های احتمالی آگاه می­کند و هم داده­ های خوبی برای بهینه­ سازی شبکه فراهم می­کند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,200,000 ریال
سایر-کارگاه مقدماتی شبکه های موبایل - از نسل 1 تا نسل 4

شبکه های موبایل عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است و همچنین پیش بینی می شود که سرویس های شبکه های موبایل اهمیت فوق العاده ای در جهان پیدا کرده است. موسسه کهکشان نور مفتخر است برای اولین بار در ایران دوره هایی را برای افرادی که می خواهند در این زمینه یعنی شبکه های موبایل تخصص لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنند برگزار نماید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 12
-
هزینه: 00 ریال
سایر-Diameter

طی این دوره، با پروتکل Diameter و کاربردهای آن آشنا خواهید شد و توانایی تحلیل سیگنال و پیام های این پروتکل را خواهید داشت.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 6,000,000 ریال
سایر-SIP Advaced

طی این دوره، با پروتکل SIP و نقش آن آشنا خواهید شد و توانایی تحلیل سیگنال و پیام های مرتبط با این پروتکل را خواهید داشت.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 6,000,000 ریال
سایر-پک ویژه شبکه های موبایل

در دنیای امروز، شبکه های موبایل و سرویسهای مرتبط با آن به طور چشمگیر و باورنکردنی در حال توسعه است، در حدی که شعار «موبایل، همه چیز است» به عنوان شعار رسمی اجلاس جهانی موبایل در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. با این توسعه جهانی، بالطبع بازار بسیار عظیمی در زمینه محصولات و خدمات موبایل شکل گرفت که همچنان با رشد باور نکردنی در حال گسترش است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 18,000,000 ریال
اتفاق خوب کلاس سرممیزی مدیریت تداوم کسب و کار برای من آشنایی و شناخت بیشتر کهکشان و کهکشانی ها بود.
آرین بیهقی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق