بهناز آریا به عنوان بانوی برتر کارآفرین فناوری اطلاعات معرفی شد.
۱۶:۰۰- ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بهناز آریا،قائم مقام گروه شرکتهای کهکشان و عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران، موفق به دریافت لوح سپاس برترین کارآفرین حوزه ICT شد.

به گزارش روابط عمومی کهکشان،در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات،آزاده داننده به عنوان کارآفرین برتر در بین 10 نفر نخست تندیس، نشان و لوح سپاس دریافت کرد. بهناز آریا، عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران در رده بعدی موفق به دریافت لوح سپاس برترین کارآفرین حوزه ICT شد. گروه شرکتهای کهکشان ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان کارآفرین نمونه حوزه ICT، برای تمامی بانوان تلاشگر و فعال این حوزه آرزوی توفیق روزافزون دارد. در مراسم اختتامیه این رویداد چهار روزه، صد نفر از بانوان کارآفرین برتر در صنایع مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه نقش‌ زنان در توسعه پایدار ضمن قدردانی از حضور پررنگ زنان کارآفرین در همایش و نمایشگاه ابراز امیدواری کرد که اهدافی که در این راستا در نظر گرفته شده است محقق شده باشد. دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار که از 24 تا 27 شهریور ماه در محل نمایشگاه های دائمی برگزار شد و با برگزاری آیین اختتامیه به کار خود پایان داد.

منبع خبر : کهکشان نور
دیدگاه - Microsoft دیدگاه های خبر
جاهای خاصی است در این زمین خاکی مان که تلالو و زیبایی مسحور کننده کهکشان ها بیشتر به چشم می آید. می گویند شرط اصلی اش، کم نور بودن آنجاست. ولی حس درونی ام میگوید لازمه اصلی اش، چشم بینای زیبایی ها داشتن است. شاید حکمتی در این حضور (در کهکشان) بود تا در فضایی صلح جویانه بهتر بیاموزی و اگر اسم اعظم گشاینده قفلها و مشکلات را ندانستیم، دل خوش کنیم به دیدار مردی عباس نژاد که علمدارِ! جنگ و جدال نرم و سایبری می تواند باشد. نورِ کهکشانتان فزون و عافیت و حسن عاقبت ملازم وجودتان.
سعید ضیاء
شرکت ارتباطات زیرساخت
  • درج آگهی
  • افزودن شغل
  • ثبت نهایی
درج آگهی
مشخصات آگهی مورد نظر خود را وارد نمایید.
لیست شغل ها
ثبت نهایی
بعد از ثبت آگهی، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی و اطلاعات کاربری شما
به پست الکترونیک وارد شده ارسال خواهد شد.
کارشناسان ما بعد از بررسی، آگهی شما را تایید کرده
و در سایت کهکشان نمایش داده خواهد شد
  • مشخصات فردی
  • مهارت ها
  • سوابق کاری
  • ثبت رزومه
مشخصات فردی
مشخصات فردی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
لیست مهارت ها
با کلیک بر روی دکمه "+" مهارتهای خود را وارد نمایید.
سوابق کاری
سوابق کاری و حرفه ای خود را وارد کنید.
ثبت رزومه
برای استفاده از امکانات سایت، بعد از وارد کردن رمز عبور
بر روی دکمه ی ثبت رزومه کلیک کنید تا ایمیلی حاوی لینک فعالسازی
به پست الکترونیک وارد شده ارسال گردد، بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی
حساب شما فعال شده و می توانید از امکانات سایت بهره مند شوید.