تجربه خوش آموزش دوره های کارکنان دولت
۱۶:۳۰- ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
دوره های آموزشی کارکنان دولت برای سه گروه آموزشی مدیران ارشد، مدیران و کارشناسان دفاتر فناوری اطلاعات و عموم کارکنان دولت در کهکشان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی کهکشان، کهکشان نور مفتخر است دوره های آموزشی کارکنان دولت را در راستای بخشنامه کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی در حوزه فناوری اطلاعات جهت دستگاه های اجرایی، با هدف افزایش عملکرد کارکنان و سازمان ها و همچنین بهبود مهارت های مدیران و افزایش رضایت کارکنان و ارباب رجوع ، معرفی و ارائه نماید. 

در دنیای در حال تغییر کنونی آموزش و پژوهش در سازمانها  و نهاد ها به دلایل فراوان به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر پذیرفته شده است. تغییرات سریع و عمیق علمی سبب شده است که هر از چند گاهی نظریات، تکنیک ها و روشهای جدیدی وارد عرصه زندگی شود لذا برای ادامه حیات به ناچار باید آنان را آموخت و برخی از روش ها و سیستم های قدیمی را که کارآیی ندارند، کنار نهاد .

هر چه دانش و مهارت های کارکنان و مدیران با نیازهای جامعه ، پیشرفت های علمی و تغییرات فن آوری هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد ، درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان بالاتر می رود.

 آموزش کارکنان فرآیندی است که انطباق و سازگاری کارکنان را با محیط متحول سازمانی و در نهایت انطباق بهتر سازمان را با محیط بیرونی فراهم می آورد.

اگرچه کهکشان سالهاست در امر آموزش کارکنان دولت و دستگاه های اجرایی، فعال و در حال برگزاری دوره میباشد، مجددا و جهت سهولت دسترسی و اطلاع از این دوره ها، به صورت مدون و مستقل نیز دوره های ویژه کارکنان دولت در حوزه فناوری اطلاعات را اعلام مینماید.

کهکشان همچنین با تکیه بر دانش تخصصی کارکنان ، به کارگیری سیستم های مدیریت و بهترین تجارب آموزشی اقدام به ارزیابی کارکنان و برگزاری دوره های آموزشی خاص منظوره و ویژه  برای سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی برای دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان می نماید. 

به علت چالش های مربوط به عوامل متغیر و ناپایدار محیطی ، بسیاری از مسائل و نیازهای سازمان ها قابل پیش بینی نیستند و این امر موجب می گردد که متناسب با مسائل و دغدغه های  سازمانی طراحی و اجرای آموزش آنها صورت پذیرد.

در چنین شرایطی برنامه های آموزش کهکشان دقیقاً متناسب با نیازهای سازمانی و شرایط كسب و كار تدوین و اجرا می گردد و شامل انواع دوره های تخصصی بین المللی، کارگاه های آموزشی، دوره های کارکنان دولت، دوره های نگرشی و مدیریتی و دوره های طراحی شده ویژه هر سازمان می باشد.


دوره های آموزشی کارکنان دولت
تماس با ما
ثبت نام
تقویم دوره های آموزشی


منبع خبر : کهکشان نور
دیدگاه - Microsoft دیدگاه های خبر
همه چی عالی ،همراه با استاد عزیزمان جناب آقای عبدی بهتر هم شد.
میثم دلدار
دانش پژوه
  • درج آگهی
  • افزودن شغل
  • ثبت نهایی
درج آگهی
مشخصات آگهی مورد نظر خود را وارد نمایید.
لیست شغل ها
ثبت نهایی
بعد از ثبت آگهی، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی و اطلاعات کاربری شما
به پست الکترونیک وارد شده ارسال خواهد شد.
کارشناسان ما بعد از بررسی، آگهی شما را تایید کرده
و در سایت کهکشان نمایش داده خواهد شد
  • مشخصات فردی
  • مهارت ها
  • سوابق کاری
  • ثبت رزومه
مشخصات فردی
مشخصات فردی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
لیست مهارت ها
با کلیک بر روی دکمه "+" مهارتهای خود را وارد نمایید.
سوابق کاری
سوابق کاری و حرفه ای خود را وارد کنید.
ثبت رزومه
برای استفاده از امکانات سایت، بعد از وارد کردن رمز عبور
بر روی دکمه ی ثبت رزومه کلیک کنید تا ایمیلی حاوی لینک فعالسازی
به پست الکترونیک وارد شده ارسال گردد، بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی
حساب شما فعال شده و می توانید از امکانات سایت بهره مند شوید.
WhatsApp chat مکالمه از طریق WhatsApp