کهکشان،برگزیده سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری
۱۴:۰۰- ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
گروه شرکتهای کهکشان در سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری با حضوری هدفمند، به معرفی خدمات آموزشی امنیت و سه محصول کاملا بومی در حوزه امنیت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی کهکشان، سازمان پدافند غیرعامل کشور و شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری را با شعار «اقتصاد مقاومتی متکی بر صنعت بومی سایبری» برگزار کردند.
این نمایشگاه از 9 الی 12 خرداد در محل باغ‌موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت دایر شد و سردار غلامرضا جلالی صبح روز یکشنبه در افتتاحیه سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری در باغ موزه دفاع مقدس طی سخنانی با بیان این‌که «تحولات کمی و کیفی ایجاد شده در حوزه تهدیدات، حوزه‌های جدیدی از فرصت و تهدید را در کنار هم ایجاد می‌کند» ادامه داد: داشتن نگاهی هوشمندانه به کاربرد فناوری‌های نوین سبب می‌شود که این فناوری‌ها را هم دارای فرصت و هم تهدید هستند را به شکلی خاص بکار گیریم تا ضمن بهره گیری از فرصت ها با تهدیدات آن نیز مقابله شود.
جلالی با بیان این‌که « امروزدرصد بالایی ازدارایی های کشور سرمایه در حوزه سایبری قرار دارد» گفت: به نظر می‌رسد تغییر سرمایه‌ها به سرمایه‌های سایبری چیزی شبیه به جبر تاریخی شده است و این یک فرآیند گریزناپذیر است.از این رو مالکیت سرمایه های ملی سایبری کشور در فضای جهانی سایبری یک مسئله مهم است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در ادامه ببیان کرد:اولویت امروز کشور در زمینه مقابله با تهدیدات، گسترش فضای ملی سایبری است.
گروه شرکتهای کهکشان ضمن معرفی خدمات آموزشی خود در حوزه امنیت اطلاعات، سه محصول بومی اینترنت امن، انتقال امن فایل و کیوسک امن از تولیدات شرکت دانش بنیان کهکشان دانا را نیز ارائه و مورد استقبال و توجه فراوان قرار گرفت.
سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری با حضور نزدیک به 70 شرکت و با ارائه 200 عنوان محصول از در روز 12 خرداد به کار خود پایان داد و در طی مراسم اختتامیه، خانم دکتر آریا، قائم مقام کهکشان، در سخنرانی خود، ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ثمر بخش برگزار کنندگان، به مواردی از جمله نیاز به تعامل بیشتر شرکتهای خصوصی و تولید کنندگان با یکدیگر و با متولیان در راستای تامین امنیت ملی و بومی اشاره نمود و حفاظت از مرزهای سایبری کشور را وظیفه تک تک افراد خصوصا متخصصین این حوزه خواند.
آریا در این مراسم، به نمایندگی از طرف گروه شرکتهای کهکشان، لوح تقدیر کهکشان را به عنوان یکی از برگزیدگان این دوره نمایشگاه دریافت نمود.
تقویم آموزشی
ثبت نام
تماس با ما

منبع خبر : کهکشان نور
دیدگاه - Microsoft دیدگاه های خبر
کهکشان، یکی از بهترین آموزشگاه ها از نظر تجهیزات می باشد و همچنین دارای اساتید با تجربه و پرسنل، با رفتار مناسب می باشد.با امید شعب بیشتر در سطح شهر با تشکر
شهاب مرادزادگان
دانش پژوه
  • درج آگهی
  • افزودن شغل
  • ثبت نهایی
درج آگهی
مشخصات آگهی مورد نظر خود را وارد نمایید.
لیست شغل ها
ثبت نهایی
بعد از ثبت آگهی، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی و اطلاعات کاربری شما
به پست الکترونیک وارد شده ارسال خواهد شد.
کارشناسان ما بعد از بررسی، آگهی شما را تایید کرده
و در سایت کهکشان نمایش داده خواهد شد
  • مشخصات فردی
  • مهارت ها
  • سوابق کاری
  • ثبت رزومه
مشخصات فردی
مشخصات فردی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
لیست مهارت ها
با کلیک بر روی دکمه "+" مهارتهای خود را وارد نمایید.
سوابق کاری
سوابق کاری و حرفه ای خود را وارد کنید.
ثبت رزومه
برای استفاده از امکانات سایت، بعد از وارد کردن رمز عبور
بر روی دکمه ی ثبت رزومه کلیک کنید تا ایمیلی حاوی لینک فعالسازی
به پست الکترونیک وارد شده ارسال گردد، بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی
حساب شما فعال شده و می توانید از امکانات سایت بهره مند شوید.
WhatsApp chat مکالمه از طریق WhatsApp