• نام دوره : Security Plus
  • شهريه : 8,000,000 ریال
  • تعداد ساعت : 30
 
مقــدمه مخاطبین پیشنیــاز سرفصل دوره کتاب ها زمانبندی دوره
شبکه - Microsoft مقدمه
مقدمه

امنیت سیستم‌های کامپیوتری، تلفن‌های هوشمند، شبکه‌ها کامپیوتری و سایر تجهیزات ارتباطی و الکترونیکی از جمله موضوعات مهمی است که امروزه همه افرادی به نوعی با آن درگیر هستند. گسترش شبکه‌های ارتباطی و وابستگی آن‌ها به تکنولوژی موجب شده است که تهدیدات روز افزونی هر روزه پیش روی سازمان‌ها قرار بگیرد و همین عامل نیاز به متخصصان این حوزه را بیش از پیش کرده است.
برای پاسخ به این نیاز و آشنایی بیشتر علاقه‌مندان به مباحث امنیتی؛ موسسه CompTIA از حدود دو دهه پیش دوره‌ای را تحت عنوان +Security طراحی کرده است که از آن زمان تا کنون، یکی از محبوب‌ترین دوره‌های امنیت در بین علاقه‌مندان به این حوزه بوده است. دوره Security Plus یک دوره 30 ساعته است که نقطه شروع مناسبی برای ورود به مباحث امنیت سایبری است و با هدف آموزش مبانی امنیت به کلیه علاقه‌مندان به این حوزه ایجاد شده است. افرادی که علاقه دارند در هر یک از دوره‌های مرتبط با امنیت مشغول فعالیت شوند، لازم است در این دوره شرکت کنند چرا که +Security  دانش پایه‌ای لازم برای تمام نقش‌های سایبری را در خود جای داده است. 
این دوره با تمرکز بر مهارت‌های عملی تلاش دارد دانش‌پژوهان را برای رویایی و حل انواع مسائل آماده کند و سرفصل‌های این دوره به نوعی برنامه‌ریزی شده‌ است که بر جدیدترین روندهای و تکنیک‌ها مدیریت ریسک، کاهش خطر، مدیریت تهدید و تشخیص نفوذ تاکید دارد.
دوره کامپتیا +Security  پیش‌نیاز بسیاری از مدارک بین‌المللی در حوزه امنیت بوده و به عنوان نقطه شروعی برای مباحث امنیتی شناخته می‌شود در نتیجه افراد بدون دانستن اطلاعاتی در زمینه مباحث امنیتی می‌توانند وارد این دوره آموزشی شوند. اما برای ورود به این دوره و درک مباحث مطرح شده باید حداقل دانش سرور مایکروسافت را داشته باشند و با مباحث شبکه‌های کامپیوتری هم آشنا باشند. همچنین از آنجایی که بخش عمده‌ای از منابع این دوره به زبان انگلیسی است، دانشجویان لازم است توانایی خواندن و درک مطلب مباحث به زبان انگلیسی را هم داشته باشند.
موسسه کهکشان نور دوره +CompTIA Security را بر اساس آخرین سرفصل های اعلام شده از سوی کامپتیا که در حال حاضر کد آزمونی SY0-501 را شامل می‌شود، برگزار میکند. در این دوره شما با مفاهیم و اصول اولیه امنیت، مهارت‌های ویژه برای پیاده‌سازی خدمات امنیتی، شناسایی انواع تهدیدات امنیتی آشنا خواهید شد و در صورت نیاز به مطالعه بیشتر و شرکت در مباحث پیشرفته‌تر می‌توانید در دوره‌های پیشرفته‌تری که تماما در موسسه کهکشان برگزار می‌شوند، شرکت کنید. موسسه کهکشان نور با به داشتن اساتید مجرب و لابراتوارهای مجهز، برای راحتی بیشتر دانش‌پژوهان این دوره‌ها را در زمان‌بندی‌های مختلفی برگزار می‌کند که شما برای آگاهی بیشتر در خصوص زمان‌بندی این دوره‌ها می‌توانید به تقویم آموزشی ما مراجعه یا با کارشناسان آموزش ما تماس بگیرید.

شبکه - Microsoft زمانبندی دوره
زمانبندی دوره
تاریخ های اعلام شده جهت شروع دوره ها، ممکن است با توجه به زمان به حد نصاب رسیدن افراد، تغییر یابد.
برای اطلاع از زمانبندی این دوره با بخش فروش تماس بگیرید .
شبکه - Microsoft مزایا
مزایا
  • دريافت مدرک بين المللی کامپتيا - Certificate & Transcript
  • دريافت کارت شناسايی کامپتيا - Wallet Card
  • امکان استفاده از لوگوی کامپتيا
  • موقعيت شغلی و استخدامی بهتر با توجه به تخصص و دانش مورد تائيد کامپتيا
  • دريافت حقوق بيشتر
  • اثبات دانش فنی و عملی در زمينه کار مقدماتی با شبکه
  • کسب دانش فنی و عملی لازم جهت اخذ مدارک بالاتر شبکه
  • دستيابی به بخش ويژه سايت کامپتيا جهت دارندگان مدارک و امکان دريافت لوگوها و مشاهده وضعيت مدرک
شبکه - Microsoft مخاطبین
مخاطبین
متخصصان فناوری اطلاعات
علاقمندان به دوره امنیت
تمامی افرادی که علاقه دارند وارد مباحث امنیتی شبکه شوند
شبکه - Microsoft پیشنیاز
پیشنیاز
آشنایی کافی با مباحث شبکه در حد Core مایکروسافت (حداقل دوره‌های Client و Server از سری مایکروسافت)
آشنایی کافی به زبان انگلیسی و توانایی درک مطلب
شبکه - Microsoft سرفصل دوره
سرفصل دوره

SY0-501

General Security Concepts
Identifying Potential Risks
Infrastructure and Connectivity
Monitoring Activity and Intrusion Detection
Implementing and Maintaining a Secure Network
Securing the Network and Environment
Cryptography Basics, Methods, and Standards
Security Policies and Procedures
Security Administration

شبکه - Microsoft کتاب ها
کتاب ها
کتب زير از انتشارات کهکشان و برای اولين بار با کيفيت Print ارائه می گردند. کتب از طرق سفارش Online ، خرید الکترونیکی ، سفارش از طریق تلفن ، مراجعه حضوری به محل موسسه کهکشان نور قابل تهيه می باشند.
اين کتب برای عموم قابل خريداری بوده و برای شهرستان ها نيز با پست ارسال می گردد.
CompTIA Security+ SY0-201 Sybex
قیمت: 860,000ریال
خرید کتاب
دیدگاه - Microsoft دیدگاه های دوره
دیدگاه ها
با سلام از وقت و هزینه ای که در این آموزشگاه گذاشتم بسیار راضی هستم همچنین از استاد عزیزم آقای صمیمی متشکرم که کلاسی فوق العاده دوستانه ای را در اختیارم گذاشت که به داشته هایمان اضافه شود.
رضا احمدی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق