×

chat مشاوره
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 14 +98-21-88719294 +98-901-8737001 سایر روش های ارتباطی تجربه نگاری
Cart
دانشجویان محترم جهت آموزش موثرتر، به مواردی که در منشور آموزشی کهکشان ذکر شده است توجه کنید؛ توصیه می‌کنیم در زمان ثبت‌نام حتما با دقت موارد ذکر شده در این منشور آموزشی را مطالعه کنید.

تاریخ قطعی شروع دوره، پس از حدنصاب رسیدن متقاضیان دوره، به دانشجویان اعلام می‌گردد. در غیر این صورت شروع دوره تا به حد نصاب رسیدن تعداد افراد، به تعویق خواهد افتاد.
ثبت نام اولیه در دوره‌های آموزشی با پرداخت حداقل 3/1 از کل شهریه انجام می‌شود که دانشجویان می‌توانند این مبلغ را به صورت نقدی، چک یا واریز مستقیم به حساب موسسه انجام دهند. به ازای 2/3 مبلغ باقی مانده از شهریه دانشجویان لازم است چک یا سفته دهند.
تاریخ قطعی شروع دوره، پس از حدنصاب رسیدن متقاضیان دوره، به دانشجویان اعلام می‌گردد. در غیر این صورت شروع دوره تا به حد نصاب رسیدن تعداد افراد، به تعویق خواهد افتاد.
در صورت بروز هر گونه مشکل در نقد شدن چک ارایه شده از سوی دانشجو، تا پرداخت نقدی وجه چک دانشجو امکان حضور در کلاس را نخواهد داشت و دانشجو ملزم به پرداخت مبلغی معادل 10% چک به‌عنوان جریمه خواهد بود.
پرداخت کامل شهریه یا بخشی از آن به منزله ثبت نام در دوره آموزشی و پذیرش کلیه شرایط آموزشی موسسه کهکشان است.
در صورت تسویه حساب بعد از یک هفته، فقط به شرط وجود ظرفیت خالی در دوره امکان احیای ثبت نام با پرداخت 1% جریمه به ازای هر روز دیرکرد به کل شهریه امکان‌پذیر خواهد بود.
پس از شروع دوره امکان انصراف به هیچ عنوان وجود ندارد و در صورت انصراف یا عدم حضور دانشجو در دوره، مبلغی مستردد نمی‌شود.
ثبت نام به هر نوعی در دوره‌های کهکشان به معنای ثبت‌نام قطعی دوره است و دانشجویان تنها در دو حالت زیر امکان انصراف از حضور در دوره خواهند داشت و در خارج از این دو وضعیت هیچ مبلغی به دانشجو عودت داده نخواهد شد:

دانشجو می‌تواند حداقل یک هفته پیش از شروع دوره، انصراف خود را به صورت مکتوب به موسسه اعلام نماید. در این صورت 70% مبلغ شهریه به وی عودت داده می‌شود.
در صورت تغییر در روز و ساعات برگزاری دوره از سوی موسسه، دانشجو می‌تواند تا یک هفته پیش از شروع دوره، انصراف خود را به موسسه اعلام نماید. در این صورت کل مبلغ شهریه به وی عودت داده می‌شود.

در صورت هرگونه تغییر از سوی دانشجو در روز، ساعت یا زمان شروع دوره اعلام شده تا حداکثر یک هفته قبل از شروع دوره، 5% از کل مبلغ دوره به عنوان جریمه در نظر گرفته خواهد شد.
اساتید دوره بنا به صلاحدید و انتخاب موسسه در زمان شروع دوره مشخص می‌شوند و تا روز شروع دوره استاد خاصی برای دوره هیچ دوره‌ای تضمین نمی‌شود. همچنین در طول دوره بنا به صلاحدید مجموعه امکان تغییر استاد وجود خواهد داشت.
تسلط دانشجو بر مطالب پیش‌نیاز دوره الزامی است. کسب نمره قبولی در آزمون تعیین سطح هر دوره الزامی بوده و در صورت عدم رعایت پیشنیاز، هر گونه مسئولیتی به عهده دانشجو است.
به علت انگلیسی بودن کتب و برگزاری آزمون‌ها به زبان انگلیسی دانشجویان می‌بایست در حد دانستن مفاهیم کتاب و آزمون به زبان انگلیسی مسلط باشند. عدم درک مطالب به دلیل ضعف در درک مطلب متون انگلیسی متوجه دانشجو بوده و موسسه اقدامی در قبال این مشکل نمی‌تواند انجام دهد.
کلاس‌ها در رأس ساعت مقرر شروع خواهد شد و دانشجویانی که بیش از 10 دقیقه تأخیر داشته باشند مجاز به شرکت در کلاس نمی‌باشند. با حضور به موقع در کلاس نه تنها به وقت خود و دیگران احترام گذاشته بلکه در هر چه بهتر برگزار شدن دوره‌ها ما را یاری کنید.
هر گونه تغییر در روز و ساعت کلاس یا جلسه‌ای از دوره، توسط مسئولین آموزش به اطلاع دانشجویان رسیده و در غیر این صورت کلیه کلاس‌ها در روز و ساعت مقرر تشکیل می‌شوند.
با خاموش کردن تلفن همراه در کلاس درس، از اختلال در یادگیری جلوگیری کنید. استفاده از تلفن همراه و روشن بودن آن در طی جلسات اکیدا ممنوع است لذا در صورت عدم رعایت این امر، استاد اختیار برخورد با دانشجوی خاطی را خواهد داشت.
جهت تکمیل پرونده دانشجویی خود، یک قطعه عکس، یک برگ کپی شناسنامه،یک برگ کپی کارت ملی و فرم کامل شده ثبت نام خود را حتما در اختیار مسئولین آموزش قرار دهید.
مسئولین مرکز آموزش برای تکمیل پرونده آموزشی و حفظ سوابق نیاز به اطلاعات دقیق دارند لذا در صورت تأخیر، غیبت یا خروج زود هنگام از کلاس با علل موجه، لازم است مسئولین دوره و مسئولین آموزش را مطلع کنید. تاخیر یا غیبت غیرموجه دانشجویانی که از سوی سازمان یا شرکت معرفی شده‌اند بلافاصله به اطلاع سازمان و شرکت معرفی کننده خواهد رسید.
نظرات شما رهنمون ما در برگزاری دوره‌های بهتر و غنی‌تر است. لذا با تکمیل فرم ارزشیابی در پایان دوره ما را از نظرات خود مطلع فرمایید.
در پایان کلاس حتما کامپیوترهای خود را خاموش کنید و با رعایت قوانین لابراتوار مناسب، ما را پشتیبانی کنید.
با حفظ آرامش و نظم در محیط کهکشان ما را در ایجاد محیطی مناسب آموزشی یاری کنید.
شرایط دریافت گواهینامه رسمی پایان دوره کهکشان، حضور دانشجو در حداقل 70% جلسات کلاس، قبولی در آزمون پایان دوره، نظر مساعد استاد، تایید کامل موسسه و درخواست کتبی دانشجو در سایت است.
احراز حد نصاب نمره قبولی در آزمون پایان دوره جهت دریافت مدرک الزامی است. در صورت عدم قبولی، تنها یکبار امکان شرکت در آزمون مجدد با پرداخت هزینه آزمون وجود داشته و در صورت عدم قبولی مجدد، دوره باید تکرار شود و کهکشان از ارایه مدرک رسمی برای آن دوره معذور است.
مدارک کهکشان به صورت الکترونیک صادر می‌شوند که از طریق سایت موسسه قابل دسترسی و استعلام است. جهت صدور مدرک کاغذی، لازم است ضمن ارایه درخواست خود به مسئول مربوطه مبلغ 30.000 تومان به حساب موسسه واریز کنید.
در دوره‌های پک تنها یک مدرک در پایان دوره تحت عنوان مدرک پک ارایه می‌شود و به ازای هر دوره مدرک جداگانه‌ای صادر نخواهد شد.
ضبط جلسات تدریس به صورت ویدیویی ممنوع است و ضبط صوتی فقط با هماهنگی مسئول آموزش و تایید استاد امکان‌پذیر است.
جهت رفاه حال همسایگان و حفظ آسایش منطقه، از پارک کردن در مقابل درب منازل همسایگان خودداری نمایید و تنها از مکان‌های مشخص شده جهت پارک استفاده نمایید، همچنین از تجمع در مقابل در ورودی موسسه و خیابان خودداری کنید.
با رعایت پوشش کامل اسلامی از پوشش مقنعه برای خانم‌ها و حفظ شئونات اسلامی حریم کهکشان را پاس بدارید. در غیر این صورت از حضور شما در دوره ممانعت به عمل خواهد آمد.
جهت حفظ امنیت و نظم در موسسه، با نصب دوربین مدار بسته در کلیه مکان‌های موردنیاز، به صورت 24 ساعته نظارت انجام می‌پذیرد. در صورت مشاهده هر گونه مورد انضباطی و امنیتی، با اطلاع دادن به مسئولین آموزش در تامین امنیت با ما همکاری کنید.
شرکت کنندگان در دوره موظف به رعایت کلیه شئونات اخلاقی و انضباطی موسسه کهکشان بوده و در صورت تشخیص عدم صلاحیت فرد، از ادامه تحصیل آنان خودداری به عمل خواهد آمد.
اگر چه موسسه تمامی تلاش خود را در تهیه این منشور طبق شرایط موجود، به عمل آورده است ولی تغییر هر یک از موارد فوق توسط موسسه در هر زمانی و بدون اطلاع قبلی، امکان‌پذیر است.
با تکمیل فرآیند ثبت‌نام آنلاین، ثبت‌نام شما قطعی خواهد شد و تنها پیش از حضور در دوره لازم است با تکمیل مدارک مورد نظر، فرم ثبت‌نام و منشور آموزشی را تایید و امضا کنید.

loading