VMware-پک ویژه ذخیره سازی و مجازی سازی

با توجه به سیر صعودی حوزه فناوری اطلاعات و گسترده شدن این دانش مسیر های مطالعاتی در این حوزه دستخوش تغییرات زیادی شده است. حوزه شبکه و زیرساخت نیز از این قاعده ممستثنی نیست، مسیرهای گذشته دچار دگرگونی بسیاری شده اند ، نیازمندی های سازمان تغییرات زیادی داشته است و دیگر تنها در زمینه های سرویس های مایکروسافت، لینوکس خدمات شبکه سیسکو محدود نیست 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 40,000,000 ریال
VMware-VMware vSphere ICM V6.7

مجازی سازی يکی از تکنولوژی های نوظهور در دنیای IT می باشد، دانش و تکنیکی که با استفاده از آن می توان بر بسیاری از مشکلات و موانع موجود در عرصه زیر ساخت ها (نرم افزاری و سخت افزاری) فائق آمد و راه را برای توسعه پایدار و به وجود آوردن شرایط مناسب برای کسب و کار (Business) به بهترین نحو فراهم آورد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 50
-
هزینه: 18,000,000 ریال
VMware-Vmware VDI - Horizon View

مجموعه نرم افزار vMware Horizon View به کاربران اجازه می دهد که به بهترین شکل ممکن از Desktop از هرمکانی و با استفاده از هردستگاهی استفاده کنند . این نرم افزار با استفاده از PCoIP به کاربران امکان استفاده از Desktop شان را بر هر بستر شبکه با بهترین کیفیت می دهد . کاربران می توانند بوسیله Thin Client , Zero Client و Smart Phone به Desktop ها متصل شوند .

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 10,500,000 ریال
از وقت و هزینه ای که برای تحصیل در کهکشان انجام داده ام کاملا رضایت دارم. دوره های نتورک پلاس و CCNA و CCNP را با موفقیت گذرانده ام،امیدوارم دیگر دانشجوها هم همین حس را هنگام اتمام دوره داشته باشند.
آرش پردل
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق