سایر- پک ویژه امنیت Security+, CEH, CISSP

امنیت یک حوزه گسترده در دنیای فناوری اطلاعات و شبکه است و دوره‌های متعددی برای آن توسط شرکت‌های معتبر ارایه شده است. از این رو انتخاب صحیح یک مسیر آموزشی که بتواند مهارت‌های صحیحی را برای ورود به بازار کار و کسب یک عنوان شغلی خاص مهیا کند، کار ساده‌ای نیست. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 33,000,000 ریال
لینوکس-LPIC Pack: LPIC 1+ LPIC2

انستیتوی تخصصی لینوکس LPI (Linux Professional Institute) در سال 1999 در کانادا فعالیت خود را آغاز کرد. این موسسه در سراسر دنیا به عنوان سازمانی پیشرو در امر آموزش و ارایه مدارک تخصصی لینوکس، Open Source و نرم‌افزار شناخته شده و مورد حمایت و تایید شرکت‌های بزرگی همچون IBM، ناول، HP، پروسافت، اینتل و سایر شرکت‌های مطرح است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 120
-
هزینه: 29,000,000 ریال
سایر- پک ویژه مهندسی شبکه Network+, MCSA, CCNA
این دوره شامل دوره های ذیل است:
Network+
MCSA 2016
CCNA
این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه مدیریت شبکه، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از مبانی شبکه و مفاهیم بنیادی آغاز گردیده و سپس وارد مباحث مدیریت شبکه مایکروسافت می گردد و طراحی، راه اندازی، عیب یابی و مدیریت آنرا بررسی می نماید. در انتها تشریح مباحث پایه سیسکو، دیدگاه مدیریت شبکه را تکمیل می نماید. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 280
-
هزینه: 46,000,000 ریال
سیسکو- پک ویژه سیسکو Network+, CCNA, CCNP

شرکت سیسکو یکی از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات سخت افزاری از قبیل Router، Switch، تجهیزات VOIP و شبکه است. از این رو بسیاری از افراد تصور می¬کنند دوره‌های سیسکو فقط مربوط به اصول اتصال سخت افزاری تجهیزات شبکه به یکدیگر است و این در حالی است که بخشی از سرفصل‌هایی که در دوره سیسکو تدریس می¬شود مربوط به چگونگی پیکربندی تجهیزات از دیدگاه نرم افزاری است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 40,000,000 ریال
سایر- (جاوا مقدماتی + اندروید مقدماتی) Android Pack

برنامه نویسی موبایل برای سیتم عامل اندروید یکی از گرایش های تخصصی زبان برنامه نویسی جاوا است که دستاورد آن ایجاد برنامه های کاربردی و تجاری تحت موبایل روی بستر فراهم شده توسط گوگل در سیستم عامل محبوب این شرکت برای گوشی های هوشمند خواهد بود.

در این دوره افراد ابتدا با زبان برنامه نویسی جاوا و موارد مرتبط با تولید نرم افزار های موبایل آشنا می شوند و سپس به صورت تخصصی توجه مطالب دوره به فرآیند تولید و توزیع نرم افزارهای کاربردی روی سیستم عامل اندروید معطوف خواهد شد.

برنامه هایی با در نظر گرفتن جوانب مختلف من جمله کسب درآمد حاصل از فروش در مارکت ها و یا تامین نیازهای نرم افزاری کسب و کارهای خاص تولید می شوند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 70
-
هزینه: 14,000,000 ریال
VMware-پک ویژه ذخیره سازی و مجازی سازی

با توجه به سیر صعودی حوزه فناوری اطلاعات و گسترده شدن این دانش مسیر های مطالعاتی در این حوزه دستخوش تغییرات زیادی شده است. حوزه شبکه و زیرساخت نیز از این قاعده ممستثنی نیست، مسیرهای گذشته دچار دگرگونی بسیاری شده اند ، نیازمندی های سازمان تغییرات زیادی داشته است و دیگر تنها در زمینه های سرویس های مایکروسافت، لینوکس خدمات شبکه سیسکو محدود نیست 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 40,000,000 ریال
سایر-کمپ برنامه نویسی امن (ECSP)

.NET به عنوان یکی از متد های پیشرفته در زمینه توسعه نرم­ افزارهای تحت وب شناخته می شود. در این دوره  برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار که به دنبال طراحی و تولید نرم افزارهای امن در بستر .NET هستند، بسیار با ارزش و موثر خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 27
-
هزینه: 12,000,000 ریال
سایر-Python Fundamental

پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی سطح بالا، داشتن Syntax نسبتا ساده روز به روز در جمع زبان های برنامه نویسی دیگر محبوبیت بیشتری پیدا میکند، این زبان در حالی که دارای نگارش روان و ساده ای است ، بسیار قدرتمند و کارا در زمینه هایی همچون Data Mining, Machine Learning, Web, Image Processing, Security می باشد 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 12,000,000 ریال
مایکروسافت-پک ویژه تولید و توسعه نرم افزار SQL Design, MCSA Web Application

ورود به دنیای برنامه‌نویسی و انتخاب یک مسیر شغلی مناسب در آن کار ساده‌ای نیست. برنامه‌نویسی یک حوزه بسیار گسترده است که شما برای ورود به هر حوزه آن باید مسیر مشخصی را طی کرده و در این مسیر مهارت‌ها، فناوری، ساختار و زبان برنامه‌نویسی مناسبی را آموزش ببینید. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 32,000,000 ریال
VMware-VMware vSphere ICM V6.7

مجازی سازی يکی از تکنولوژی های نوظهور در دنیای IT می باشد، دانش و تکنیکی که با استفاده از آن می توان بر بسیاری از مشکلات و موانع موجود در عرصه زیر ساخت ها (نرم افزاری و سخت افزاری) فائق آمد و راه را برای توسعه پایدار و به وجود آوردن شرایط مناسب برای کسب و کار (Business) به بهترین نحو فراهم آورد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 50
-
هزینه: 18,000,000 ریال
سایر-پک ویژه مخابرات

در دنیای امروز، شبکه های موبایل و سرویسهای مرتبط با آن به طور چشمگیر و باورنکردنی در حال توسعه است، در حدی که شعار «موبایل، همه چیز است» به عنوان شعار رسمی اجلاس جهانی موبایل در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. با این توسعه جهانی، بالطبع بازار بسیار عظیمی در زمینه محصولات و خدمات موبایل شکل گرفت که همچنان با رشد باور نکردنی در حال گسترش است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 18,000,000 ریال
کهکشان یعنی صمیمیت و دوستی، کهکشان یعنی صداقت و وفاداری، کهکشان یعنی تلاش و همت، کهکشان یعنی رسیدن به نهایت.
مهرداد بحرینی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق