سایر-کمپ نوروز BI

کسب و کار هوشمند (Business Intelligence) یا به اختصار BI برای افراد مختلف دارای معانی مختلف است و بنابراین به اصطلاح  عبارتیست که هرکس برداشت آزاد از آن دارد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 54
-
هزینه: 12,000,000 ریال
سایر-کمپ نوروز برنامه نویسی امن (ECSP)

.NET به عنوان یکی از متد های پیشرفته در زمینه توسعه نرم­ افزارهای تحت وب شناخته می شود. در این دوره  برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار که به دنبال طراحی و تولید نرم افزارهای امن در بستر .NET هستند، بسیار با ارزش و موثر خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 27
-
هزینه: 12,000,000 ریال
سایر-کمپ نوروز Android Pentest

امروزه یکی از پرمخاطب ترین سیستم عامل های جهان سیستم عامل اندروید که باتوجه به متن باز بودن آن بسیار فراگیر است .این سیستم عامل نه تنها روی پلترم موبایل ، بلکه روی اکثر پلتفرم هایی که نام هوشمند را با همراه خود دارند مورد استفاده است .

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 16
-
هزینه: 8,000,000 ریال
کامپتیا-کمپ فشرده Network Plus
فن آوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است.
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 36
-
هزینه: 3,600,000 ریال
کامپتیا-کمپ نوروز Network Plus

فن آوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است. از دانش شبکه می توان به عنوان یکی از مهمترین این تخصص ها و به طبع آن از مدارک مربوط به شبکه به عنوان مهمترین و رای...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 32
-
هزینه: 2,700,000 ریال
سایر-کمپ نوروز Python

پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی سطح بالا، داشتن Syntax نسبتا ساده روز به روز در جمع زبان های برنامه نویسی دیگر محبوبیت بیشتری پیدا میکند، این زبان در حالی که دارای نگارش روان و ساده ای است ، بسیار قدرتمند و کارا در زمینه هایی همچون Data Mining, Machine Learning, Web, Image Processing, Security می باشد 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 27
-
هزینه: 6,500,000 ریال
VMware-کمپ نوروز VMware vSphere ICM V6.7

مجازی سازی يکی از تکنولوژی های نوظهور در دنیای IT می باشد، دانش و تکنیکی که با استفاده از آن می توان بر بسیاری از مشکلات و موانع موجود در عرصه زیر ساخت ها (نرم افزاری و سخت افزاری) فائق آمد و راه را برای توسعه پایدار و به وجود آوردن شرایط مناسب برای کسب و کار (Business) به بهترین نحو فراهم آورد.

کاربردهای مجازی سازی (Virtualization) آنچنان گسترده است که نه تنها متخصصان و ..

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 36
-
هزینه: 9,300,000 ریال
کامپتیا-کمپ نوروز Security Plus
دوره +Security کامپتیا با هدف آموزش مبانی امنیت به کلیه متخصصین فن آوری اطلاعات ایجاد گردیده است. یکی از نقاط تمرکز دوره بر روی واژگان و اصطلاحات فنی امنیت و همچنین آشناسازی متقاضیان با انواع تهدیدات امنیتی سیستم ها می باشد . بسیاری از مدارک بین المللی ، +Security را به عنوان پیشنیاز مدارک خود و برخی آن را به جای یک آزمون در سری آزمون های خود محسوب ادامه توضیحات
جمع ساعت: 27
-
هزینه: 5,400,000 ریال
مایکروسافت-کمپ نوروز SQL Design 2016

Microsoft SQL Server 2016 مجموعه ای از ابزارهای غنی شده است که برای شما کنترل داده ها و امکانات دیگر از قبیل جستجو، گزارش همزمان، تجزیه و تحلیل با بالاترین سطح امنیت را فراهم می سازد. SQL Server 2012 نرم افزاری است که امروزه هر مدیر و برنامه نویسی نیاز به یادگیری آن دارد.در نسخه جدید SQL 2016، شاهد تغییراتی نظیر افزایش کارائی، مدیریت حجم داده ها و نیز سرعت آن، می باشید. از جمله ویژگی های این نسخه، توسعه در Cloud، انسجام محیط برنامه نویسی و توسعه امکانات در مبحث BI می باشد. به علاوه پشتیبانی از Windows Azure و نیز Power Pivot از دیگر امکانات نسخه جدید می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 54
-
هزینه: 8,800,000 ریال
سیسکو-کمپ نوروز CCNA

مدرك CISCO Certified Network Associate) CCNA ) در رابطه با مهارت فنی در نصب و تنظيمات و راه بري شبكه های LAN و WAN و نيز ارتباطات شبكه توسط سيستم شماره گيری تلفن برای شبكه های كوچك (100 نود و کمتر)از جمله EIGRP, Serial, Frame Relay, IP RIP, VLANs, RIP V2.0, Ethernet, Access List می باشد.

اطلاعات اوليه و بنيادي كه شما به هنگام آماده شدن و مطالعه جهت امتحان CCNA بدست مي آوريد اولين قدم د...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 54
-
هزینه: 9,150,000 ریال
اتفاق خوب کلاس سرممیزی مدیریت تداوم کسب و کار برای من آشنایی و شناخت بیشتر کهکشان و کهکشانی ها بود.
آرین بیهقی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق