سایر- پک ویژه امنیت Security+, CEH, CISSP

امنیت یک حوزه گسترده در دنیای فناوری اطلاعات و شبکه است و دوره‌های متعددی برای آن توسط شرکت‌های معتبر ارایه شده است. از این رو انتخاب صحیح یک مسیر آموزشی که بتواند مهارت‌های صحیحی را برای ورود به بازار کار و کسب یک عنوان شغلی خاص مهیا کند، کار ساده‌ای نیست. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 33,000,000 ریال
سایر- پک ویژه مهندسی شبکه Network+, MCSA, CCNA
این دوره شامل دوره های ذیل است:
Network+
MCSA 2016
CCNA
این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه مدیریت شبکه، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از مبانی شبکه و مفاهیم بنیادی آغاز گردیده و سپس وارد مباحث مدیریت شبکه مایکروسافت می گردد و طراحی، راه اندازی، عیب یابی و مدیریت آنرا بررسی می نماید. در انتها تشریح مباحث پایه سیسکو، دیدگاه مدیریت شبکه را تکمیل می نماید. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 280
-
هزینه: 46,000,000 ریال
سیسکو- پک ویژه سیسکو Network+, CCNA, CCNP

شرکت سیسکو یکی از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات سخت افزاری از قبیل Router، Switch، تجهیزات VOIP و شبکه است. از این رو بسیاری از افراد تصور می کنند دوره‌های سیسکو فقط مربوط به اصول اتصال سخت افزاری تجهیزات شبکه به یکدیگر است و این در حالی است که بخشی از سرفصل‌هایی که در دوره سیسکو تدریس می شود مربوط به چگونگی پیکربندی تجهیزات از دیدگاه نرم افزاری است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 40,000,000 ریال
VMware-پک ویژه ذخیره سازی و مجازی سازی

با توجه به سیر صعودی حوزه فناوری اطلاعات و گسترده شدن این دانش مسیر های مطالعاتی در این حوزه دستخوش تغییرات زیادی شده است. حوزه شبکه و زیرساخت نیز از این قاعده ممستثنی نیست، مسیرهای گذشته دچار دگرگونی بسیاری شده اند ، نیازمندی های سازمان تغییرات زیادی داشته است و دیگر تنها در زمینه های سرویس های مایکروسافت، لینوکس خدمات شبکه سیسکو محدود نیست 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 40,000,000 ریال
کامپتیا-کمپ فشرده Network Plus
فناوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است.
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 36
-
هزینه: 3,600,000 ریال
مایکروسافت-پک ویژه تولید و توسعه نرم افزار SQL Design, MCSA Web Application

ورود به دنیای برنامه‌نویسی و انتخاب یک مسیر شغلی مناسب در آن کار ساده‌ای نیست. برنامه‌نویسی یک حوزه بسیار گسترده است که شما برای ورود به هر حوزه آن باید مسیر مشخصی را طی کرده و در این مسیر مهارت‌ها، فناوری، ساختار و زبان برنامه‌نویسی مناسبی را آموزش ببینید. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 32,000,000 ریال
من در این موسسه دوره های Sql و MCITP را گذرانده ام و از برگزاری کلاس ها و اساتید بسیار راضی هستم همچنین از زحمات کلیه کارکنان و مدرسان و مدیریت موسسه کهکشان نور سپاسگذارم.
افسانه زنچیران
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق