کارگاه عملی-Cisco IP QoS Workshop

دوره IP QoS با هدف  یادگیری اجرای راهکارهایی در راستای داشتن بالاترین Performance برای سرویس های مختلف در بستر شبکه  ایجاد شده است. یک متخصص شبکه، باید بتواند با استفاده از منابع موجود شبکه و با کمترین Cost ، بالاترین کیفیت ممکن را در اختیار کاربران و مشتریان سازمانی قرار دهد. 

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۲
-
هزینه: 12,000,000 ریال
سایر-Data Center
  با هدف آموزش بهترین تجربیات در زمینه طراحی، ساخت و اپراتوری اتاق های سرور و دیتا سنتر ها تدوین شده است. محتوای دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله نیازمندی های اساسی طراحی منابع تامین برق، تهویه مطبوع (HVAC) و کابل کشی دیتا و متد طراحی ماژولار دیتا سنتر تشکیل شده است..
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 25
-
هزینه: 8,500,000 ریال
کارگاه عملی-کارگاه مهندسی آموزش

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,500,000 ریال
کارگاه عملی-بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوایی یک فرآیند استراتژیک و کهن است که بر ایجاد و توزیع محتوای با ارزش،مرتبط و پایدار برای جذب و حفظ مخاطبان مشخص و در نهایت تشویق مشتریان سودآور به فعالیت،تمرکز دارد.
بازاریابی محتوایی در مورد مخاطبان و ارزش های آنها صحبت می کند. اگر درست انجام شود منجر به ایجاد ارتباط و تشویق آنها به اعتماد می شود تا هر زمان که تصمیم به عمل گرفتند اشتیاق بیشتری برای تعامل با ما داشته باشند.
بازاریابی محتوا به طور خلاصه ،هنر ایجاد و حفظ ارتباط با مشتریان و افرادی است که مورد انتظار ما هستند بدون اینکه لزوما چیزی به آنها بفروشیم.مخاطبان را خواهیم شناخت و برای آنها سفری هیجان انگیز تعریف می کنیم. سفری که با تردید شروع می شئد اما به لذت خواهد رسید.

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,500,000 ریال
کارگاه عملی-Cisco MPLS Workshop

هدف دوره MPLS Fundamental & VPN آشنایی با نحوه انتقال ترافیک بر اساس لیبل در شبکه های بزرگ، طراحی، پیکربندی و عیب یابی در این حوزه می باشد. MPLS راهکار ممتازی است 

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۲
-
هزینه: 12,000,000 ریال
کارگاه عملی-کارگاه Android Pentest

با گسترش ضریب نفوذ تلفن‌های هوشمند درصد زیادی از صاحبان کسب‌وکار اقدام به تولید اپلیکیشن‌های موبایلی کرده‌اند. طبیعتا هنگامی که کاربران قادرند تمام فعالیت‌های خود مانند ورود به حساب کاربری و پرداخت آنلاین را در محیط اپلیکیشن‌های تجربه کنند، امنیت اولویت بالایی پیدا می‌کند. 

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۲
-
هزینه: 12,000,000 ریال
کارگاه عملی-کارگاه رهبری تیم های کاری

رهبران همیشه فکر میکنند که انسانها از اشیا مهمترند . بنا بر همین عقیده چشم انداز فردی و سازمانی آنها بر پایه رشد دادن افراد است و همین موضوع باعث خلق نیروهای وفادار به مجموعه ها می‌شود . رهبران به دنبال پرورش افراد میروند در حالی که مدیران به دنبال گرفتن نتایج هستند .

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 6,000,000 ریال
کارگاه عملی-کارگاه مالک محصول حرفه ای

با توجه به رقابت شدید بازار توسعه نرم افزار و آمار بالای شکست پروژه های نرم افزاری و استارتاپ ها؛ امروزه اسکرام به یکی از تکنیک‌های محبوب در مدیریت پروژه‌های نرم‌فزاری تبدیل شده است و نقش مالک محصول نقشی پررنگتر از قبل است که می بایست آموزش های مناسب جهت مدیریت محصول را دیده باشد. یک مالک محصول، مسئول به حداکثر رساندن ارزش محصول حاصل از یک تیم کاری توسعه است. در این کارگاه بر مهارت هایی که یک مدیر پروژه یا مدیر محصول اسکرامی باید داشته باشد، پرداخته می‌شود. 

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,500,000 ریال
کارگاه عملی-کارگاه پیاده سازی اسکرام

پیچیدگی فرآیند تولید نرم‌افزار و تغییرات سریع فناوری و رقابت شدید کسب‌وکارها در رفع نیازهای مشتری باعث شد که روش‌های سنتی تولید نرم‌افزار دیگر جوابگو نباشند و همین عوامل نیاز به ایجاد روش‌های چابکی برای توسعه نرم‌افزار را بیش از پیش کرده است که اسکرام یکی از روش‌هایی بود که جهت پاسخ به این نیاز شکل گرفت.

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,500,000 ریال
کهکشان محیطی بسیار آرام و صمیمی در کنار پرسنلی بسیار محترم و در کنار کادری مجرب، روزگار زیبا و مفیدی را برای همه دوستان فراهم آورد. با آرزوی اینکه بار دیگر در کنار دوستان و اساتید مجرب و کادر زحمتکش باشیم.
میثم نظامی
دانشجوی کهکشان
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق