کامپتیا-Network Plus

فناوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است. از دانش شبکه می توان به عنوان یکی از مهمترین این تخصص ها و به طبع آن از مدارک مربوط به شبکه به عنوان مهمترین و رای...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 4,500,000 ریال
مایکروسافت-MCSA Pack 2016

 این مدرک مهارتهای بنیادین فنی مورد نیاز جهت دستیابی به یک جایگاه شغلی معتبر در حوزه فناوری اطلاعات را به فرد منتقل می سازد. MCSA افقهای شغلی متعددی را روشن نموده و پیشنیاز دستیابی به مدرک MCSE می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 37,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Server Infrastructure

این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر مهارت فرد در راهبری مراکز داده پیشرفته و مدرن با تخصصهای مدیریت هویت، مدیریت سیستم، مجازی سازی، ذخیره سازی و شبکه می باشد.
... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Communication
این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر تخصص فرد در ایجاد بستر ارتباطی پایداری برای یک مجموعه و برقراری ارتباط میان کارمندان و مردم سراسر دنیا می باشد.


... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Private Cloud
این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر مهارت فرد در مدیریت و راه اندازی رایانش ابری خصوصی مایکروسافت(private cloud computing) میباشد. با استفاده از ویندوز سرور و سیستم سنتر، امکان ایجاد راه حل ابر اختصاصی مایکروسافت به منظور بهینه سازی ارائه سرویسهای IT، خودکارسازی و ایجاد انعطاف لازم برای زیرساخت فناوری اطلاعات درحال و آینده فراهم می گردد. ... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
سایر- پک ویژه مهندسی شبکه Network+, MCSA, CCNA
این دوره شامل دوره های ذیل است:
Network+
MCSA 2016
CCNA
این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه مدیریت شبکه، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از مبانی شبکه و مفاهیم بنیادی آغاز گردیده و سپس وارد مباحث مدیریت شبکه مایکروسافت می گردد و طراحی، راه اندازی، عیب یابی و مدیریت آنرا بررسی می نماید. در انتها تشریح مباحث پایه سیسکو، دیدگاه مدیریت شبکه را تکمیل می نماید. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 280
-
هزینه: 46,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Messaging 2016
این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر توانایی انتقال مجموعه به ابر(cloud)، افزایش کارآیی و انعطاف پذیری کاربران ، کاهش خطر از دست رفتن داده و افزایش امنیت اطلاعات مجموعه با استفاده از فناوری Exchange Server می باشد.

... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
کامپتیا-کمپ فشرده Network Plus
فناوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است.
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 36
-
هزینه: 3,600,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Productivity Share Point

در این دوره به فرد دانش و مهارت های لازم برای برنامه ریزی و مدیریت یک محیط SharePoint   2016 مایکروسافت و همچنین مهارت های لازم در خصوص نحوه نصب ، راه اندازی و عیب یابی محیط های SharePoint 2016 آموزش میدهد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
آموزشگاه کهکشان مثل شرکت مایکروسافت هست تو ایران. من به کهکشان به چشم مایکروسافت نگاه می کنم چون بهترینه تو ایران. کهکشان ممنونم ازت.
تقی زاده
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق