کامپتیا-Network Plus

فن آوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است. از دانش شبکه می توان به عنوان یکی از مهمترین این تخصص ها و به طبع آن از مدارک مربوط به شبکه به عنوان مهمترین و رای... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 40
-
هزینه: 4,500,000 ریال
سیسکو-CCNA: Certified Cisco Network Associate -ICND1+ICND2

مدرك CISCO Certified Network Associate) CCNA ) در رابطه با مهارت فنی در نصب و تنظيمات و راه بري شبكه های LAN و WAN و نيز ارتباطات شبكه توسط سيستم شماره گيری تلفن برای شبكه های كوچك (100 نود و کمتر)از جمله EIGRP, Serial, Frame Relay, IP RIP, VLANs, RIP V2.0, Ethernet, Access List می باشد.

اطلاعات اوليه و بنيادي كه شما به هنگام آماده شدن و مطالعه جهت امتحان CCNA بدست مي آوريد اولين قدم د... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 60
-
هزینه: 14,500,000 ریال
مایکروسافت-MCSA Pack 2016
مایکروسافت در سری 2016 خود، بار دیگر مدرک MCSE را که در 20 سال گذشته یکی از موفق ترین مدارک تخصصی فناوری اطلاعات در جهان محسوب می گردیده با دیدگاهی جدید به جامعه IT معرفی نموده است.  ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 37,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Server Infrastructure

این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر مهارت فرد در راهبری مراکز داده پیشرفته و مدرن با تخصصهای مدیریت هویت، مدیریت سیستم، مجازی سازی، ذخیره سازی و شبکه می باشد.
... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-Microsoft Security Pack 2008

از آنجا که دوره های مربوط به یک مدرک دارای ارتباط بسیار نزدیک و هم پوشانی های فراوانیست و ایده آل ترین حالت ، گذراندن این دوره ها به صورت متناوب و بدون وقفه می باشد، کهکشان این دوره ها را در قالب پک ارائه نموده و به صورت تک دوره این دوره ها را برگزار نمی نماید .

طبق تجربه چندین ساله کهکشان در برگزاری دوره ها به صورت پک ، مزایای این گونه پک ها ادامه توضیحات
جمع ساعت: 70
-
هزینه: ریال
مایکروسافت-MCSE Communication
این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر تخصص فرد در ایجاد بستر ارتباطی پایداری برای یک مجموعه و برقراری ارتباط میان کارمندان و مردم سراسر دنیا می باشد.


... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Private Cloud
این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر مهارت فرد در مدیریت و راه اندازی رایانش ابری خصوصی مایکروسافت(private cloud computing) میباشد. با استفاده از ویندوز سرور و سیستم سنتر، امکان ایجاد راه حل ابر اختصاصی مایکروسافت به منظور بهینه سازی ارائه سرویسهای IT، خودکارسازی و ایجاد انعطاف لازم برای زیرساخت فناوری اطلاعات درحال و آینده فراهم می گردد. ... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 00 ریال
سایر- پک ویژه مهندسی شبکه Network+, MCSA, CCNA
این دوره شامل دوره های ذیل است:
Network+
MCSA 2016
CCNA
این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه مدیریت شبکه، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از مبانی شبکه و مفاهیم بنیادی آغاز گردیده و سپس وارد مباحث مدیریت شبکه مایکروسافت می گردد و طراحی، راه اندازی، عیب یابی و مدیریت آنرا بررسی می نماید. در انتها تشریح مباحث پایه سیسکو، دیدگاه مدیریت شبکه را تکمیل می نماید. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 280
-
هزینه: 46,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSE Messaging 2016
این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر توانایی انتقال مجموعه به ابر(cloud)، افزایش کارآیی و انعطاف پذیری کاربران ، کاهش خطر از دست رفتن داده و افزایش امنیت اطلاعات مجموعه با استفاده از فناوری Exchange Server می باشد.

... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-Microsoft System Center 2012 Configuration Manager: Foundation

SCCM به عنوان عضوی از خانواده System Center و یک ابزار مدیریتی Enterprise شناخته میشود که مجموعه ای جامع از ابزار و فرایندها به منظور مدیریت سیستم ها و سرویس های شبکه فراهم می‌کند که از جمله این توانمندی ها میتوان به مواردی همچون: کاتالوگ کردن نرم افزارها و سخت افزارها، ارسال وصله‌های بروزرسانی و برنامه های جدید و نصب سیستم عامل اشاره نمود.

این ابزار با توجه به تطابق کامل با استانداردها و چارچوب های مدیریت فناوری همانند ITIL و MOF، در مراجع معتبری همچون Gartner به عنوان یکی از کارامدترین ابزار های حال حاضر دنیا  در این حوزه شناخته می‌شود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 00 ریال
مایکروسافت-MCSE SharePoint 2016

در این دوره به فرد دانش و مهارت های لازم برای برنامه ریزی و مدیریت یک محیط SharePoint   2016 مایکروسافت و همچنین مهارت های لازم در خصوص نحوه نصب ، راه اندازی و عیب یابی محیط های SharePoint 2016 آموزش میدهد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 16,500,000 ریال
کامپتیا-کمپ فشرده Network Plus
فن آوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است.
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 36
-
هزینه: 3,600,000 ریال
امید دارم دوره ها و آموزش های انجام شده در پروژه مرکز عملیات امنیت شبکه دیتا کشور (SOC) تاثیر به سزایی در امنیت زیرساختهای IT کشور بگذارد و از تلاش اساتید موسسه کهکشان و همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت کمال تشکر و قدردانی را دارم.
مهدی مشیری
شرکت ارتباطات زیرساخت
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق