سیسکو-CCNA: Certified Cisco Network Associate -ICND1+ICND2

مدرك CISCO Certified Network Associate) CCNA ) در رابطه با مهارت فنی در نصب و تنظيمات و راه بری شبكه های LAN و WAN و نيز ارتباطات شبكه توسط سيستم شماره گيری تلفن برای شبكه های كوچك (100 نود و کمتر)از جمله EIGRP, Serial, Frame Relay, IP RIP, VLANs, RIP V2.0, Ethernet, Access List می باشد.

اطلاعات اوليه و بنيادی كه شما به هنگام آماده شدن و مطالعه جهت امتحان CCNA بدست می آوريد اولين قدم د...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 14,500,000 ریال
سیسکو-(CCNP Pack (ROUTE, SWITCH, TSHOOT

مدرک CCNP یا CISCO Certified Network professional از سری مدارک سطح حرفه‌ای سیسکو است که بر دانش پیشرفته شبکه و مهارت‌افزایی تمرکز دارد. مدارک این سطح در شاخه‌های مختلفی ارایه می‌شود که شاخه Routing & Switching جزء محبوب‌ترین آن‌ها است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 29,000,000 ریال
سیسکو-CCNA Security: Implementing Cisco Network Security: IINS

CCNA در شاخه امنیت نمایانگر دانش و مهارت مقدماتی فردجهت امن سازی شبکه های مبتنی بر سیسکو می باشد.با اخذ مدرک CCNA Security، متخصص شبکه قابلیت لازم جهت طراحی زیر ساخت امن، تشخیص تهدیدات و آسیب پذیریها و  رفع آنها را کسب می نماید. بخش عمده این دوره بر روی فناوریهای اصلی مرتبط با امن سازی، نصب و عیب یابی و مانیتورینگ شبکه در راستای حفظ تمامیت، محرمانگی و قابل دسترس بودن اطلاعات و... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 50
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سیسکو-CCNA Wireless: Implementing Cisco Wireless Network Fundamentals: WIFUND

CCNA در شاخه شبکه های بیسیم نمایانگر دانش و مهارت مقدماتی فرد جهت طراحی، راه اندازی و پشتیبانی ار شبکه های محلی بیسیم خصوصا شبکه های مجهز به تجهیزات سیسکو می باشد.با اخذ مدرک CCNA Wireless، متخصص شبکه، قابلیت لازم جهت پشتیبانی یک شبکه پایه بیسیم مبتنی بر Cisco WLAN در محیطهای کوچک و متوسط و بزرگ را خواهد داشت.این دوره شامل اطلاعات و فعالیتهای تمرینی در راستای پیکربندی، مونیتورینگ و ...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 50
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سیسکو-CCDA-Design: Designing for Cisco Internetwork Solutions

مدارک شركت CISCO راهي است به سوي موقعيت های برجسته شغلی و تأييدی است بر مهارتی با استانداردهای بسيار عالی. دريافت مدرك CISCO (در هر سطحی) به معنی پيوستن به جامعه متخصصان ماهر در شبكه است كه در دنيای صنعت و تكنولوژی شناخته شده و معتبرند .

شركت CISCO سه سطح از مدارك را جهت متخصصين IT در نظر گرفته كه دارای ابعاد متفاوتی برای بر آوردن نياز و تقاضای افراد مختلف است. سطوح مختلف و ...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 50
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سیسکو- پک ویژه سیسکو Network+, CCNA, CCNP

شرکت سیسکو یکی از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات سخت افزاری از قبیل Router، Switch، تجهیزات VOIP و شبکه است. از این رو بسیاری از افراد تصور می کنند دوره‌های سیسکو فقط مربوط به اصول اتصال سخت افزاری تجهیزات شبکه به یکدیگر است و این در حالی است که بخشی از سرفصل‌هایی که در دوره سیسکو تدریس می شود مربوط به چگونگی پیکربندی تجهیزات از دیدگاه نرم افزاری است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 40,000,000 ریال
سیسکو-CCIE: CCIE Routing and Switching

دوره (Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE با هدف آموزش کارشناسان خبره جهت طراحی حرفه‌ای زیرساخت‌های شبکه ایجاد شده است. این مدرک در سراسر جهان به عنوان معتبرترین گواهینامه شبکه پذیرفته شده است؛ سرفصل‌های این دوره به شکل مداوم مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در نهایت با برگزاری دو آزمون کتبی و آزمایشگاهی از تسلط کامل دانشجویان بر این سطح از مهارت اطمینان حاصل می‌شود. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 120
-
هزینه: 46,000,000 ریال
CWNP-CWNA: Certified Wireless Network Administrator+ Wireless Fundamentals

این دوره یکی از دوره های مورد نیاز جهت کسب مدرک CWNP است که از سوی شرکت Planet 3 صادر می گردد .

این مدرک نشان دهنده کسب دانش فنی متقاضی در درک مفاهیم، راه اندازی و عیب یابی شبکه های Wireless مبتنی بر تکنولوژی 802.11 می باشد .

استفاده از شبکه های 802.11 به صورت روز افزون در تمامی دنیا در حال گسترش بوده و بر این اساس متخصصین این نوع شبکه ها، فرصت شغلی مناسبی را ... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 50
-
هزینه: 15,500,000 ریال
CWNP-CWSP: Certified Wireless Security Professional

این دوره یکی از دوره های مورد نیاز جهت کسب مدرک CWNP است که از سوی شرکت Planet 3 صادر می گردد .
این مدرک نشان دهنده کسب دانش فنی متقاضی در درک مفاهیم ، راه اندازی و عیب یابی شبکه های wireless مبتنی بر تکنولوژی 802.11 می باشد .
استفاده از شبکه های 802.11 به صورت روز افزون در تمامی دنیا در حال گسترش بوده و بر این اساس متخصصین این نوع شبکه ها ، فرصت شغلی مناسب... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 40
-
هزینه: 15,500,000 ریال
سیسکو-پک دیتا سنتر (CCNA & CCNA Data center)

چابکی، سرعت، سهولت، توسعه پذیری و قابل اطمینان بودن از مشخصه های مراکز داده موفق امروز است. مرکز داده برای توسعه سریع برنامه ها و پشتیبانی توسط یک زیر بنا بسیار انعطاف پذیر ساخته شده است، مرکز داده پایه و هسته مرکزی کسب کار هایی است که در عصر دیجیتال ما رقابت می کنند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 120
-
هزینه: 29,000,000 ریال
چه میتوان نوشت!! جز تشکر!! در مدیریت سرکار خانم دکتر آریا و جناب آقای دکتر عباس نژاد شکی نیست؛ اثرات آن زمانی که به شرکت کهکشان نور وارد میشوید از تمام جهات پیداست. امروز به دلیل برگزاری جلسه Persian IGF که زحمت هماهنگی اجرای آن را شرکت کهکشان نور به عهده گرفته بود، در خدمت این بزرگواران بودم در هیچ زمینه ای هماهنگی ها نقص نداشت از مدیریتی که از ایشان سراغ دارم جز این انتظار نمی رفت. بینهایت ممنون و متشکرم، آرزوی سلامتی و موفقیت هرچه بیشتر را برای دوستان عزیزم و شرکت کهکشان نور دارم.
محمد یوسفیان
دبیر نظام صنفی رایانه ای تهران -اولین جلسه رسمی Persian IGF به میزبانی
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق