سایر-JAVA PACK

این دوره شما را به یک برنامه نویس جاوا تبدیل می کند به گونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره با مبانی و مفاهیم پیشرفته‏ ی زبان برنامه نویسی جاوا و تولید برنامه‏ ی مبتنی بر جاوا را به صورت ویندوز و وب آشنا شوید. در واقع در این دوره با مفاهیم برنامه نویسی جاوا یا Java Standard Edition و همینطور با مفاهیم برنامه نویسی پیشرفته ی جاوا یا Java Enterprise Editionآشنا خواهید شد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 17,000,000 ریال
مایکروسافت-BI

کسب و کار هوشمند (Business Intelligence) یا به اختصار BI برای افراد مختلف دارای معانی مختلف است و بنابر... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 60
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSA SQL 2017: Database Developement

Microsoft SQL Server 2017 مجموعه ای از ابزارهای غنی شده است که برای شما کنترل داده ها و امکانات دیگر از قبیل جستجو، گزارش همزمان، تجزیه و تحلیل با بالاترین سطح امنیت را فراهم می سازد. SQL Server  نرم افزاری است که امروزه هر مدیر و برنامه نویسی نیاز به یادگیری آن دارد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 14,000,000 ریال
اوراکل-OCA Pack

نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش ، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی ، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس ، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و ... . مديريت بانـك اطلاعات عـامل اصلي كاركرد با...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 27,000,000 ریال
اوراکل-OCP

نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و ... . مديريت بانـك اطلاعات عـامل اصلي كاركرد ... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 50
-
هزینه: 15,000,000 ریال
مایکروسافت-SQL Admin 2016
دوره SQL Server Admin مختص کسانی طراحی شده است که می خواهند کار با نمونه های SQL Server 2016 جهت طراحی ، پیاده سازی ، مدیریت و عیب یابی پایگاه داده را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهند . در این دوره فرض بر این گذاشته شده است که کاربر تجربه کار با Microsoft SQL Server را داشته است و با مفاهیم پایه ای کار با پایگاه داده آشنا می باشد .
در پایان این دوره مفاهیم زیر را خواهید آموخت :
ن... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 14,000,000 ریال
سایر-PHP PACK

مهمترین جهش برنامه نویسی در سالهای اخیر، بی شک برنامه نویسی تحت محیط وب میباشد.

در دنیای امروز هر کسی از برنامه های کاربردی تحت وب استفاده می کند. به دلیل سادگی توزیع و انتشار آنها ، روز به روز به تعداد این برنامه ها اضافه می شوددر ضمن باگذراندن این دوره دانشجویان آشنایی خوبی با زبان برنامه نویسی PHP پیدا خواهند کرد .

از آنجا که دوره های مربوط به یک مدرک دارای ارتباط بسیار نزدیک و هم پوشانی های فراوانیست و ایده آل ترین حالت ، گذراندن این دوره ها به صورت متناوب و بدون وقفه می باشد ، کهکشان این دوره ها را در قالب پک ارائه نموده و به صورت تک دوره این دوره ها را برگزار نمی نماید .

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 110
-
هزینه: 16,500,000 ریال
سایر-SCRUM
  • اسکرام یک چارچوب فرآیند است که برای مدیریت توسعه محصولات پیچیده از اوایل 1992 به کارگرفته شده است. اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک ساخت محصول نیست. در عوض، اسکرام چارچوبی است که در آن می توانید از تکنیک ها و فرآیندهای گسترده ای استفاده کنید. اسکرام میزان اثربخشی مدیریت محصول و روش های توسعه شما را شفاف می سازد و می توانید آنها را بهبود ببخشید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 8,000,000 ریال
سایر-آشنایی با تجربه کاربری

حستون نسبت به کفشی که پا میکنید چیه؟

حالا همین احساساتتون در دنیای مجازی ها مصداق هایی دارند.

مثلا خیلی اوقات شده که شما از یه نرم افزار، سیستم، سرویس، محصول و… خیلی لذت ببرید، احساس کنید دیگه این، همونیه که شما میخواید

یا وقتی میخواید بازی تراوین انجام بدید، بدنبال این هستید که احساس کنید شما واقعا فرمانروای یک قلمرو هستید.

حتی وقتی از یه سرویس حسابداری استفاده میکنید، همیشه نگرانی و دغدغه شما، امنیت اطلاعات مالیتون هست.

شاید هم وقتی از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید، نگرانی و انتظار شما ارسال محصول، مشابه همانی هست که در سایت دیده اید.

همه و همه احساسات شما هنگام استفاده از یک محصول یا سرویس، تجربه کاربری شما به حساب می آید حالا وقتش رسیده که از خودتون بپرسید که این احساست و فکرها چجوری ایجاد شده اند؟

بنظر ما برای ایجاد تک تک احساسات و نظرات شما قبلا یکی فکر کرده و برنامه ریزی کرده.

ما در دوره یک روزه موسسه کهکشان کمک میکنیم تا به زبان ساده بگیم  که این تجربیات کاربری شما حاصل چه روندهایی هستند و چجوری حاصل می شوند و باور داریم که پس از این ورکشاپ یک روزه شما برای شروع کسب و کارتون بیشتر بتونید نیازهای کاربرتون را درک کنید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,000,000 ریال
سایر-تجریه کاربری برای مدیران

تا به حال به این فکر کردید که اگر مدیر یک سازمان بودید چطور برای خدمات و سرویس مورد ارائه خود تجربه کاربری بهتری را با همکاری با تیم طراح رقم  می زنید؟

تا به حال به این فکر کردید که چگونه طراحان ساز خود را مدیریت کرده تا همیشه چرخه بهبود محصول شما را کاربر-محور نگه دارند؟

اگر شما مدیر فناوری اطلاعات یک سازمان هستید آیا می دانید چگونه خدماتی را ارائه نمایید که منجر به افزایش سطح خدمات سازمان شما گردد؟

تا بحال برای کاربر محور بودن خدمات چاره ای اندیشیده اید؟

در این ورک شاپ یک روزه به شما خواهیم گفت که چگونه سازمان یا واحد تحت مدیریت خود را به گونه ای طراحی کنید تا خدمات تحت وب شما  بتواند خاطره ای خوب را برای کاربران خود طراحی نماید تا خدمات تحت وب شما باعث پیشرو بودن سازمان شما گردد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,000,000 ریال
سایر-طراحي و محتوا سازي استراتژيك در تجربه كاربري تحت وب

یکی از مهمترین ابعاد موفقیت یک کسب و کار تحت وب استراتژیک بودن نحوه ارائه خدمات می باشد. قطعا اگر نحوه ارائه محصولات تحت وب استراتژیک و هدفمند نباشد بعد از گذشت مدتی متوجه خواهیم شد که کاربران جز کاربران رهگذر هستند.

حال اینکه طراحی و محتوای خدمات تحت وب ما چگونه باشد که کاربران وفادار و راضی داشته باشیم و برای رفع نیازهای کاربران برنامه ریزی پله پله را چگونه انجام دهیم از اهداف این کارگاه یک روزه خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSA Web Application

MCSA Web Application  مجموعه ای جامع و کامل از مهارت هایی است که بر اساس ویژوال استودیو در یک محیط وسیع طراحی شده است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 140
-
هزینه: 23,000,000 ریال
سایر- (جاوا مقدماتی + اندروید مقدماتی) Android Pack

برنامه نویسی موبایل برای سیتم عامل اندروید یکی از گرایش های تخصصی زبان برنامه نویسی جاوا است که دستاورد آن ایجاد برنامه های کاربردی و تجاری تحت موبایل روی بستر فراهم شده توسط گوگل در سیستم عامل محبوب این شرکت برای گوشی های هوشمند خواهد بود.

در این دوره افراد ابتدا با زبان برنامه نویسی جاوا و موارد مرتبط با تولید نرم افزار های موبایل آشنا می شوند و سپس به صورت تخصصی توجه مطالب دوره به فرآیند تولید و توزیع نرم افزارهای کاربردی روی سیستم عامل اندروید معطوف خواهد شد.

برنامه هایی با در نظر گرفتن جوانب مختلف من جمله کسب درآمد حاصل از فروش در مارکت ها و یا تامین نیازهای نرم افزاری کسب و کارهای خاص تولید می شوند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 70
-
هزینه: 14,000,000 ریال
سایر-Advanced Java

در این دوره هدف یادگیری برنامه نویسی سمت سرور با زبان برنامه نویسی جاوا می باشد. در این دوره علاوه بر یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا با تکنولوژی J2EE و ابزارهای ساخت نرم افزارهای در کلاس تجاری معرفی شده و در مورد هر کدام به تفصیل صحبت می شود. همینطور در این دوره با معماری های نرم افزارهای Enterprise، الگوی MVC، تکنولوژی Servlet و JSP ، چارچوب های Spring و Hibernate، وب سرویس های مبتنی SOAP و REST، ابزار build و بسیاری از مفاهیم پیشرفته در برنامه نویسی جاوا آشنا خواهید شد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 50
-
هزینه: 18,000,000 ریال
سایر-کمپ برنامه نویسی امن (ECSP)

.NET به عنوان یکی از متد های پیشرفته در زمینه توسعه نرم­ افزارهای تحت وب شناخته می شود. در این دوره  برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار که به دنبال طراحی و تولید نرم افزارهای امن در بستر .NET هستند، بسیار با ارزش و موثر خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 27
-
هزینه: 12,000,000 ریال
سایر-Python Fundamental

پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی سطح بالا، داشتن Syntax نسبتا ساده روز به روز در جمع زبان های برنامه نویسی دیگر محبوبیت بیشتری پیدا میکند، این زبان در حالی که دارای نگارش روان و ساده ای است ، بسیار قدرتمند و کارا در زمینه هایی همچون Data Mining, Machine Learning, Web, Image Processing, Security می باشد 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 12,000,000 ریال
مایکروسافت-پک ویژه تولید و توسعه نرم افزار SQL Design, MCSA Web Application

ورود به دنیای برنامه‌نویسی و انتخاب یک مسیر شغلی مناسب در آن کار ساده‌ای نیست. برنامه‌نویسی یک حوزه بسیار گسترده است که شما برای ورود به هر حوزه آن باید مسیر مشخصی را طی کرده و در این مسیر مهارت‌ها، فناوری، ساختار و زبان برنامه‌نویسی مناسبی را آموزش ببینید. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 32,000,000 ریال
سایر-اندروید پیشرفته

این دوره شما را به یک برنامه نویس موبایل حرفه ایی روی سیستم عامل اندروید تبدیل می کند بگونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره توان تولید برنامه های کاربردی تحت موبایل را داشته باشید و برنامه های خود را در بازار و یا google Play آپلود کنید. در این دوره در هر جلسه یک مفهوم از مفاهیم پیشرفته ی برنامه نویسی تدریس خواهد شد و در هر جلسه یک برنامه ی کاربردی نوشته خواهد شد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 20,000,000 ریال
آموزشگاه کهکشان مثل شرکت مایکروسافت هست تو ایران. من به کهکشان به چشم مایکروسافت نگاه می کنم چون بهترینه تو ایران. کهکشان ممنونم ازت.
تقی زاده
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق