مایکروسافت-MCSD Web Application Pack 2012

دوره برنامه نويسی جدید مايکروسافت تحت عنوان MCSD شامل 4 قسمت اصلی می باشد:

-          مقدمات برنامه نویسی

-          ساختار لایه های نرم افزار

-          انواع ساختار لایه های نرم افزاری

-          Web که خود شامل Client Side و Server Side می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 140
-
هزینه: 23,000,000 ریال
سایر-JAVA PACK

این دوره شما را به یک برنامه نویس جاوا تبدیل می کند به گونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره با مبانی و مفاهیم پیشرفته‏ ی زبان برنامه نویسی جاوا و تولید برنامه‏ ی مبتنی بر جاوا را به صورت ویندوز و وب آشنا شوید. در واقع در این دوره با مفاهیم برنامه نویسی جاوا یا Java Standard Edition و همینطور با مفاهیم برنامه نویسی پیشرفته ی جاوا یا Java Enterprise Editionآشنا خواهید شد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 17,000,000 ریال
مایکروسافت-BI

کسب و کار هوشمند (Business Intelligence) یا به اختصار BI برای افراد مختلف دارای معانی مختلف است و بنابر... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 60
-
هزینه: 19,000,000 ریال
مایکروسافت-MVC 5
این دوره شروع کار با الگوی معماری نرم افزاری جدید مایکروسافت به نام MVC5 می باشد، که استفاده از این تکنولوژی باعث اجرا شدن سریعتر صفحات وب در این فریم ورک می شود. و دراین دوره سعی شده است که مباحث مربوط به کار کردن با Web API ها بطور کامل توضیح داده شود.
مهمترین جهش برنامه نویسی در سالهای اخیر ، بی شک برنامه نویسی تحت محیط وب می باشد. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 00 ریال
مایکروسافت-MCSA SQL 2016: Database Developement

Microsoft SQL Server 2016 مجموعه ای از ابزارهای غنی شده است که برای شما کنترل داده ها و امکانات دیگر از قبیل جستجو، گزارش همزمان، تجزیه و تحلیل با بالاترین سطح امنیت را فراهم می سازد. SQL Server 2012 نرم افزاری است که امروزه هر مدیر و برنامه نویسی نیاز به یادگیری آن دارد.در نسخه جدید SQL 2016، شاهد تغییراتی نظیر افزایش کارائی، مدیریت حجم داده ها و نیز سرعت آن، می باشید. از جمله ویژگی های این نسخه، توسعه در Cloud، انسجام محیط برنامه نویسی و توسعه امکانات در مبحث BI می باشد. به علاوه پشتیبانی از Windows Azure و نیز Power Pivot از دیگر امکانات نسخه جدید می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 14,000,000 ریال
اوراکل-OCA Pack

نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش ، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی ، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس ، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و ... . مديريت بانـك اطلاعات عـامل اصلي كاركرد با... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 100
-
هزینه: 27,000,000 ریال
اوراکل-OCP

نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و ... . مديريت بانـك اطلاعات عـامل اصلي كاركرد ... ادامه توضیحات

جمع ساعت: 50
-
هزینه: 15,000,000 ریال
مایکروسافت-SQL Admin 2016
دوره SQL Server Admin مختص کسانی طراحی شده است که می خواهند کار با نمونه های SQL Server 2012 جهت طراحی ، پیاده سازی ، مدیریت و عیب یابی پایگاه داده را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهند . در این دوره فرض بر این گذاشته شده است که کاربر تجربه کار با Microsoft SQL Server را داشته است و با مفاهیم پایه ای کار با پایگاه داده آشنا می باشد .
در پایان این دوره مفاهیم زیر را خواهید آموخت :
ن... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 00 ریال
سایر-برنامه نویسی وب با Angular , Node JS

این دوره شما را به یک برنامه نویس حرفه ای وب تبدیل می کند بگونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره با اصول زبان برنامه نویسی وب با چارچوب Angular و تولید هر نوع برنامه تحت وب و موبایل ترکیبی آشنا شوید. چارچوب Angular کمک میکند تا شما برنامه های وب با ویژگی single page تولید کنید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 00 ریال
سایر-PHP PACK

مهمترین جهش برنامه نویسی در سالهای اخیر، بی شک برنامه نویسی تحت محیط وب میباشد.

در دنیای امروز هر کسی از برنامه های کاربردی تحت وب استفاده می کند. به دلیل سادگی توزیع و انتشار آنها ، روز به روز به تعداد این برنامه ها اضافه می شوددر ضمن باگذراندن این دوره دانشجویان آشنایی خوبی با زبان برنامه نویسی PHP پیدا خواهند کرد .

از آنجا که دوره های مربوط به یک مدرک دارای ارتباط بسیار نزدیک و هم پوشانی های فراوانیست و ایده آل ترین حالت ، گذراندن این دوره ها به صورت متناوب و بدون وقفه می باشد ، کهکشان این دوره ها را در قالب پک ارائه نموده و به صورت تک دوره این دوره ها را برگزار نمی نماید .

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 110
-
هزینه: 16,500,000 ریال
سایر-آشنایی با تجربه کاربری

حستون نسبت به کفشی که پا میکنید چیه؟

حالا همین احساساتتون در دنیای مجازی ها مصداق هایی دارند.

مثلا خیلی اوقات شده که شما از یه نرم افزار، سیستم، سرویس، محصول و… خیلی لذت ببرید، احساس کنید دیگه این، همونیه که شما میخواید

یا وقتی میخواید بازی تراوین انجام بدید، بدنبال این هستید که احساس کنید شما واقعا فرمانروای یک قلمرو هستید.

حتی وقتی از یه سرویس حسابداری استفاده میکنید، همیشه نگرانی و دغدغه شما، امنیت اطلاعات مالیتون هست.

شاید هم وقتی از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید، نگرانی و انتظار شما ارسال محصول، مشابه همانی هست که در سایت دیده اید.

همه و همه احساسات شما هنگام استفاده از یک محصول یا سرویس، تجربه کاربری شما به حساب می آید حالا وقتش رسیده که از خودتون بپرسید که این احساست و فکرها چجوری ایجاد شده اند؟

بنظر ما برای ایجاد تک تک احساسات و نظرات شما قبلا یکی فکر کرده و برنامه ریزی کرده.

ما در دوره یک روزه موسسه کهکشان کمک میکنیم تا به زبان ساده بگیم  که این تجربیات کاربری شما حاصل چه روندهایی هستند و چجوری حاصل می شوند و باور داریم که پس از این ورکشاپ یک روزه شما برای شروع کسب و کارتون بیشتر بتونید نیازهای کاربرتون را درک کنید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,000,000 ریال
سایر-تجریه کاربری برای مدیران

تا به حال به این فکر کردید که اگر مدیر یک سازمان بودید چطور برای خدمات و سرویس مورد ارائه خود تجربه کاربری بهتری را با همکاری با تیم طراح رقم  می زنید؟

تا به حال به این فکر کردید که چگونه طراحان ساز خود را مدیریت کرده تا همیشه چرخه بهبود محصول شما را کاربر-محور نگه دارند؟

اگر شما مدیر فناوری اطلاعات یک سازمان هستید آیا می دانید چگونه خدماتی را ارائه نمایید که منجر به افزایش سطح خدمات سازمان شما گردد؟

تا بحال برای کاربر محور بودن خدمات چاره ای اندیشیده اید؟

در این ورک شاپ یک روزه به شما خواهیم گفت که چگونه سازمان یا واحد تحت مدیریت خود را به گونه ای طراحی کنید تا خدمات تحت وب شما  بتواند خاطره ای خوب را برای کاربران خود طراحی نماید تا خدمات تحت وب شما باعث پیشرو بودن سازمان شما گردد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,000,000 ریال
سایر-طراحي و محتوا سازي استراتژيك در تجربه كاربري تحت وب

یکی از مهمترین ابعاد موفقیت یک کسب و کار تحت وب استراتژیک بودن نحوه ارائه خدمات می باشد. قطعا اگر نحوه ارائه محصولات تحت وب استراتژیک و هدفمند نباشد بعد از گذشت مدتی متوجه خواهیم شد که جز کاربران رهگذر و منحصر بفرد آوردی نداشته ایم.

حال اینکه طراحی و محتوای خدمات تحت وب ما چگونه باشد که کاربران وفادار و راضی داشته باشیم و برای رفع نیازهای کاربران برنامه ریزی پله پله را چگونه انجام دهیم از اهداف این کارگاه یک روزه خواهد بود.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 8
-
هزینه: 5,000,000 ریال
سایر-JAVA - FUNDAMENTAL

این دوره شما را به یک برنامه نویس جاوا تبدیل می کند بگونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره با مبانی اولیه زبان برنامه نویسی جاوا و تولید هر نوع برنامه تحت جاوا آشنا شوید. دوره پیش رو، درواقع پیشنیاز اصلی دوره های دیگر برنامه نویسی جاوا و دوره های برنامه نویسی موبایل مرتبط با جاوا مانند برنامه نویسی Android، Black Berry و J2ME است. روش یادگیری بکار گرفته شده، بصورت گام به گام بوده به نحوی که از سطح پایه شروع و تا سطح حرفه ای آموزش داده خواهد شد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 00 ریال
مایکروسافت-MCSA Web Application

دوره برنامه نويسی جدید مايکروسافت تحت عنوان MCSD شامل 4 قسمت اصلی می باشد:

-مقدمات برنامه نویسی

-ساختار لایه های نرم افزار

-انواع ساختار لایه های نرم افزاری

-Web که خود شامل Client Side و Server Side می باشد.

MCSA Web Application  مجموعه ای جامع و کامل از مهارت هایی است که بر اساس ویژوال استودیو در یک محیط وسیع طراحی شده است.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 140
-
هزینه: 23,000,000 ریال
مایکروسافت-MCSA SQL 2016: Querying Data with Transact- SQL

Microsoft SQL Server 2016 برای کمک به سازماندهی و مدیریت اطلاعات در هر زمان و مکان به کار می رود.Microsoft SQL Server 2016 مجموعه ای از ابزارهای غنی شده است که برای شما کنترل داده ها و امکانات دیگر از قبیل جستجو، گزارش همزمان، تجزیه و تحلیل با بالاترین سطح امنیت را فراهم می سازد. SQL Server 2012 نرم افزاری است که امروزه هر مدیر و برنامه نویسی نیاز به یادگیری آن دارد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 14,000,000 ریال
سایر- (جاوا مقدماتی + اندروید مقدماتی) Android Pack

برنامه نویسی موبایل برای سیتم عامل اندروید یکی از گرایش های تخصصی زبان برنامه نویسی جاوا است که دستاورد آن ایجاد برنامه های کاربردی و تجاری تحت موبایل روی بستر فراهم شده توسط گوگل در سیستم عامل محبوب این شرکت برای گوشی های هوشمند خواهد بود.

در این دوره افراد ابتدا با زبان برنامه نویسی جاوا و موارد مرتبط با تولید نرم افزار های موبایل آشنا می شوند و سپس به صورت تخصصی توجه مطالب دوره به فرآیند تولید و توزیع نرم افزارهای کاربردی روی سیستم عامل اندروید معطوف خواهد شد.

برنامه هایی با در نظر گرفتن جوانب مختلف من جمله کسب درآمد حاصل از فروش در مارکت ها و یا تامین نیازهای نرم افزاری کسب و کارهای خاص تولید می شوند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 70
-
هزینه: 14,000,000 ریال
مایکروسافت-پک ویژه تولید و توسعه نرم افزار SQL Design, MCSD Web Pack 2012

این دوره شامل دوره های ذیل است:
SQL Design 2012
MCSD Web Pack
این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه توسعه نرم افزار، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از طراحی و مدیریت پایگاه داده مایکروسافت آغاز گردیده و سپس وارد مباحث برنامه نویسی تحت وب می گردد. با تشریح HTML5 و جاوا اسکریپت وارد مباحث ASP.NET شده و دو دوره اصلی مدرک MCSD را پوشش می دهد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 28,000,000 ریال
سایر-Advanced Java

در این دوره هدف یادگیری برنامه نویسی سمت سرور با زبان برنامه نویسی جاوا می باشد. در این دوره علاوه بر یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا با تکنولوژی J2EE و ابزارهای ساخت نرم افزارهای در کلاس تجاری معرفی شده و در مورد هر کدام به تفصیل صحبت می شود. همینطور در این دوره با معماری های نرم افزارهای Enterprise، الگوی MVC، تکنولوژی Servlet و JSP ، چارچوب های Spring و Hibernate، وب سرویس های مبتنی SOAP و REST، ابزار build و بسیاری از مفاهیم پیشرفته در برنامه نویسی جاوا آشنا خواهید شد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 50
-
هزینه: 18,000,000 ریال
سایر-Python Fundamental

پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی سطح بالا، داشتن Syntax نسبتا ساده روز به روز در جمع زبان های برنامه نویسی دیگر محبوبیت بیشتری پیدا میکند، این زبان در حالی که دارای نگارش روان و ساده ای است ، بسیار قدرتمند و کارا در زمینه هایی همچون Data Mining, Machine Learning, Web, Image Processing, Security می باشد 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 10,000,000 ریال
مایکروسافت-پک ویژه تولید و توسعه نرم افزار SQL Design, MCSD Web Pack 2016

این دوره شامل دوره های ذیل است:
SQL Design 2016
MCSD Web Pack
پکهای ويژه کهکشان با هدف تعیین راه شغلی برای علاقمندان به مدارک بین المللی طراحی و ایجاد گردیده است. 
افرادی که در ابتدای راه کسب دانش در حوزه های تخصصی فناوری اطلاعات هستند، با وجود تعداد زیاد مدارک و دوره ها، در انتخاب دوره های مناسب و توالی گذراندن آنها با توجه به آینده شغلی که در نظر دارند دچار سردرگمی می شوند. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 200
-
هزینه: 00 ریال
سایر-اندروید پیشرفته

این دوره شما را به یک برنامه نویس موبایل حرفه ایی روی سیستم عامل اندروید تبدیل می کند بگونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره توان تولید برنامه های کاربردی تحت موبایل را داشته باشید و برنامه های خود را در بازار و یا google Play آپلود کنید. در این دوره در هر جلسه یک مفهوم از مفاهیم پیشرفته ی برنامه نویسی تدریس خواهد شد و در هر جلسه یک برنامه ی کاربردی نوشته خواهد شد. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 60
-
هزینه: 18,000,000 ریال
مجموعه کهکشان نور از نظر سازمان یافتگی و انجام کارحرفه ای در زمینه آموزش فناوری یک نمونه مثال زدنی است.
ذاکری نسب
امن افزار گسترشریف
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق