Offensive Security-PWK - Penetration Testing with Kali Linux
دوره (PWK (Penetration Testing with Kali Linux توسط شرکت Offensive Security ارائه می گردد. بی شک Offensive Securiy یکی از معتبرترین موسسه های موجود در حوزه امنیت تهاجمی بوده و دوره های مختلفی را در این زمینه ارائه می کند. دوره PWK به افراد توانایی تست آسیب پذیری، نفوذ به شبکه و وب سایت ها را به صورت پیشرفته می دهد. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 14,000,000 ریال
کامپتیا-Security Plus
دوره +Security کامپتیا با هدف آموزش مبانی امنیت به کلیه متخصصین فن آوری اطلاعات ایجاد گردیده است. یکی از نقاط تمرکز دوره بر روی واژگان و اصطلاحات فنی امنیت و همچنین آشناسازی متقاضیان با انواع تهدیدات امنیتی سیستم ها می باشد . بسیاری از مدارک بین المللی ، +Security را به عنوان پیشنیاز مدارک خود و برخی آن را به جای یک آزمون در سری آزمون های خود محسوب ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 8,000,000 ریال
ISC2-CISSP

 آزمون و مدرک بين المللی CISSP مخفف Certified Information Systems Security Professional متعلق به شرکت ISC² می باشد .اين شرکت  در سال 1989 به عنوان یک کنسرسیوم غیر انتفاعی از پیشروان صنعت و با هدف عرضه مدارک بین المللی در زمينه امنیت اطلاعات در هر سطح و گرایشی آغاز به کار نمود.به عنوان مدرکی بسیار کاربردی و مفید در شاخه امنیت اطلاعات، مدرک CISSP استراتژی های تاًمین امنیت شبکه را ارائه می نماید. این مدرک به افراد دارای دانش و تجربه در حد 4 سال کار مرتبط با شبکه این امکان را می دهد که دانش و تجربه خود را به اثبات رسانند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سایر- پک ویژه امنیت Security+, CEH, CISSP
این Pack شامل دوره های ذیل است:
+Security
CEH
CISSP

این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه امنیت، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از مبانی امنیت و مفاهیم بنیادی آغاز گردیده و سپس وارد مباحث فنی و به روز امنیت و نفوذ می گردد. در انتها، افراد با استراتژی های تاًمین امنیت آشنا شده و قادر به ایجاد امنیت اطلاعات در یک سازمان با ارائه سیاست های خاص امنیتی آن می باشند . ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 33,000,000 ریال
EC-Council-CEH: Certified Ethical Hacker V.10

با توجه به پیشرفت علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و در پی آن گسترش روز افزون استفاده از تکنولوژی اطلاعات ، جهان به سوی به کارگیری هر چه بیشتر این تکنولوژی پیش می رود که از پی آمدهای بارز آن می توان به پروژه های دولت الکترونیک و بانکداری الکترونیک اشاره نمود ، تا جایی که امروزه اکثر شرکتها و سازمانهای فعال ، به تکنولوژی اطلاعات رو آورده و همگام با آن پیش می روند .

از آنجا که ...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 16,000,000 ریال
EC-Council-CHFI: Computer Hacking Forensics Investigator

به منظور انجام فرآيند بررسی و رديابی حملات هکرها و استخراج شواهد جهت ارائه به مراجع قانونی و جلوگيری از تکرار اين حملات، در سال 2004، شرکت E-Council مدرک جدیدی را با نام CHFI معرفی نمود .اين مدرک جهت آن دسته از افرادی است که مبادرت به کاوش و بررسی عمیق تر در زمان پس از وقوع حملات هکرها مانند جمع آوری شواهد به منظور پیگرد قانونی می ورزند .

اين دوره به افراد این قابل...

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 15,500,000 ریال
ISACA-CISM: Certified Information Security Manager
Certified Information Security Manager-CISM مدرکیست برای مدیران امنیت اطلاعات که توسط کمپانی معتبر ISACA ارائه می گردد. این مدرک و دوره بر روی دانش مدیریت ریسک به عنوان پایه و اساس امنیت اطلاعات تمرکز می نماید.همچنین به مباحث گسترده تری همچون حاکمیت امنیت اطلاعات و تجارب کاربردی نظیر توسعه و مدیریت برنامه امنیت اطلاعات سازمان و مدیریت رخدادها می پردازد.
از زمان آغاز ارائه این مدرک در سال 200... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 18,000,000 ریال
EC-Council-ECSA: EC-Council Certified Security Analyst

این دوره به منظور آماده سازی متخصصانی برای آنالیز امنیتی شبکه و نرم افزارها در کل زیر ساخت IT یک شرکت و یا سازمان دولتی یا خصوصی طراحی گردیده است.

هدف این دوره پرورش نیروی متخصصی است که با بهره گیری از متدها و تکنیک های تست نفوذ به یـک شبـکه جهت اجرای تشخیص موثـر و کاهش ریسک ، برقراری امنیت زیـرساخت شبـکه را فراهـم می سازد. این دوره بر فـازهای تحلیلی نفوذ تاکیـد دارد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 16,000,000 ریال
EC-Council-SCUS: Secure Computer User Specialist
امنیت کامپیوتر و شبکه یا امنیت فضای تبادل اطلاعات مقوله های مهمی هستند. یک سیاست امنیتی بیان خاصی است از آنچه که مجاز است و آنچه که مجاز نیست.
راهکارهای امنیتی سیاست امنیتی را اجرا می کنند: هدف آنها این است که از ورود سیستم به حالتهای غیرمجاز جلوگیری کنند.
این که چقدر سیاستهای امنیتی نیازمندیها را می پوشانند و راهکارها سیاستها را پیاده سازی می کنند در قلمرو بحث تضمین امنیتی قرار می گیرد. متدولوژیهای مختلفی برای اندازه گیری تضمین یا اطمینان امنیتی وجود دارند. متدولوژی می تواند به عنوان بخشی از فرآیند مهندسی نرم افزار باشد، با این حال هیچ متدولوژی نمی تواند به طور مطلق امن بودن سیستم را تضمین کند، ولی متدولوژیهای مختلف درجه های مختلفی از امنیت را فراهم می کنند.
دوره SCUS به معنای امنیت و ملزومات ایمن سازی و راهکارهای آن می پردازد. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 16
-
هزینه: 00 ریال
سایر-مبانی ایجاد و مدیریت تیم های رسیدگی و پاسخگوئی به رخداد های امنیت (CSIRT)

امنیت هیچ گاه صد درصد نیست و به کارگیری تمهیدات مختلف امنیتی نمی تواند احتمال بروز رخداد را به صفر برساند. به همین دلیل است که سازمانها باید علاوه بر اقدامات امن سازی، به ساختارهای مرتبط با مدیریت و پاسخگویی به رخدادهای امنیتی نیز بیاندیشند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 16
-
هزینه: 6,500,000 ریال
SANS-SANS SEC PACK

SANS SEC 301  : این دوره به منظور آماده سازی مخاطبان در راستای امنیت اطلاعات طراحی گردیده است. محتوای این دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله اصول اولیه شبکه ، سیاست های امنیتی ، پاسخ به رخداد ها و حتی آشنایی با مفاهیم رمزگشایی تشکیل شده است.این دوره برای افرادی که دانش پایه ای از کامپیوتر و فناوری دارند ولی هیچ دانش قبلی در این خصوص ندارند و همچنین نیاز به درک بهتر مفاهیم و تکنیک های امنیت دارند طراحی شده است. آموزش مرحله مرحله این دوره به فرد به درک بهتر اصول امنیتی کمک خواهد کرد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 24,000,000 ریال
سایر-زیرساخت کلید عمومی - PKI
امروزه بسیاری از مدیران ارشد سازمانها درگیر مشکلات امنیت اطلاعات و امنیت تبادل اطلاعات می باشند.گسترش سیستمهای الکترونیکی و بوجود آمدن بانکهای اطلاعاتی و بسترهای تبادل اطلاعات، اطلاعات و داده ها را به سرمایه های شرکت ها و سازمانها تبدیل نموده و حراست و امنیت آنرا به یک چالش تبدیل نموده است. هدف این دوره آشنایی مدیران و کارشناسان با مفاهیم زیرساخت کلید عمومی، رمز نگاری و امنیت انتقال داده جهت تصمیم گیری در سازمانها و بکارگیری این امکانات و مدیریت آن در سازمان خواهد بود.ارائه این مفاهیم ارائه این مفاهیم در راستای بالندگی و آموزش مدیران و کارشناسان ارشد ی که در سازمانها، موسسات و شرکتها مسئولیت تصمیم گیری و امنیت داده ها را بر عهده دارند و به امنیت نرم افزار ها و سامانه های خود می اندیشند. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سایر-GCIH: GIAC Certified Incident Handler

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 00 ریال
SANS-SANS SEC 573

دوره ی SANS SEC 573 دوره ای است برای افرادی که بر دانش Offensive از علم امنیت مسلط بوده، و قصد تحلیل کردن و ابزارهای امنیتی دیگر و یا نوشتن ابزارهایی در جهت تست نفوذ را دارند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 10,000,000 ریال
بسیار خوشحالم و برخود می بالم که با چشمان خود می بینم دستانی و اندیشه هایی برای آنکه وطنم در اوج افتخار بایستد، این چنین در تلاشند.
جلوه
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق