Offensive Security-PWK - Penetration Testing with Kali Linux
دوره (PWK (Penetration Testing with Kali Linux توسط شرکت Offensive Security ارائه می گردد. بی شک Offensive Securiy یکی از معتبرترین موسسه های موجود در حوزه امنیت تهاجمی بوده و دوره های مختلفی را در این زمینه ارائه می کند. دوره PWK به افراد توانایی تست آسیب پذیری، نفوذ به شبکه و وب سایت ها را به صورت پیشرفته می دهد. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 14,000,000 ریال
کامپتیا-Security Plus

امنیت سیستم‌های کامپیوتری، تلفن‌های هوشمند، شبکه‌ها کامپیوتری و سایر تجهیزات ارتباطی و الکترونیکی از جمله موضوعات مهمی است که امروزه همه افرادی به نوعی با آن درگیر هستند. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 8,000,000 ریال
ISC2-CISSP

 آزمون و مدرک بين المللی CISSP مخفف Certified Information Systems Security Professional متعلق به شرکت ISC² می باشد .اين شرکت  در سال 1989 به عنوان یک کنسرسیوم غیر انتفاعی از پیشروان صنعت و با هدف عرضه مدارک بین المللی در زمينه امنیت اطلاعات در هر سطح و گرایشی آغاز به کار نمود.به عنوان مدرکی بسیار کاربردی و مفید در شاخه امنیت اطلاعات، مدرک CISSP استراتژی های تاًمین امنیت شبکه را ارائه می نماید. این مدرک به افراد دارای دانش و تجربه در حد 4 سال کار مرتبط با شبکه این امکان را می دهد که دانش و تجربه خود را به اثبات رسانند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سایر- پک ویژه امنیت Security+, CEH, CISSP

امنیت یک حوزه گسترده در دنیای فناوری اطلاعات و شبکه است و دوره‌های متعددی برای آن توسط شرکت‌های معتبر ارایه شده است. از این رو انتخاب صحیح یک مسیر آموزشی که بتواند مهارت‌های صحیحی را برای ورود به بازار کار و کسب یک عنوان شغلی خاص مهیا کند، کار ساده‌ای نیست. 

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 100
-
هزینه: 33,000,000 ریال
EC-Council-CEH: Certified Ethical Hacker V.10

دوره CEH (Certified Ethical Hacker) یا هکر قانونمند یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی نفوذ در سراسر دنیا است که توسط شرکت EC-Council ارایه شده است و در آن به موضوعاتی مانند تست نفوذ شبکه و امنیت شبکه پرداخته می‌شود. در این دوره افراد یاد می‌گیرند که چگونه ضعف‌ها و آسیب‌پذیری‌های سیستمی را دقیقا با همان ابزارها و روش‌هایی که هکر برای نفوذ مخربانه استفاده می‌کنند، شناسایی کنند. در واقع فارغ‌التحصیلان این دوره این مهارت را خواهند داشت که با ابزارهای هک کار کنند و بتوانند به یک سیستم با هدف شناسایی ضعف‌های امنیتی نفوذ کنند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 16,000,000 ریال
EC-Council-CHFI: Computer Hacking Forensics Investigator

همیشه مساله نفوذ و خرابکاری در سیستم‌های ارتباطی یک مساله جدی بوده است و هیچ گاه نمی‌توان به شکل صددرصد از غیرقابل نفوذ بودن یک شبکه مطمئن بود. دوره CHFI یا Computer Hacking Forensics Investigator دوره‌ای است که توسط E-Council ارایه شده و به مخاطبان این امکان را می‌دهد که پس از خرابکاری یا نفوذ در شبکه، ردپای هکرها را دنبال و مدارک موجود را جمع‌آوری و نظریه‌های مطرح در حوزه خرابکاری را تایید یا رد کنند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 15,500,000 ریال
ISACA-CISM: Certified Information Security Manager
Certified Information Security Manager-CISM مدرکیست برای مدیران امنیت اطلاعات که توسط کمپانی معتبر ISACA ارائه می گردد. این مدرک و دوره بر روی دانش مدیریت ریسک به عنوان پایه و اساس امنیت اطلاعات تمرکز می نماید.همچنین به مباحث گسترده تری همچون حاکمیت امنیت اطلاعات و تجارب کاربردی نظیر توسعه و مدیریت برنامه امنیت اطلاعات سازمان و مدیریت رخدادها می پردازد.
از زمان آغاز ارائه این مدرک در سال 200... ادامه توضیحات
جمع ساعت: 30
-
هزینه: 18,000,000 ریال
EC-Council-ECSA: EC-Council Certified Security Analyst

این دوره به منظور آماده سازی متخصصانی برای آنالیز امنیتی شبکه و نرم افزارها در کل زیر ساخت IT یک شرکت و یا سازمان دولتی یا خصوصی طراحی گردیده است.

هدف این دوره پرورش نیروی متخصصی است که با بهره گیری از متدها و تکنیک های تست نفوذ به یـک شبـکه جهت اجرای تشخیص موثـر و کاهش ریسک ، برقراری امنیت زیـرساخت شبـکه را فراهـم می سازد. این دوره بر فـازهای تحلیلی نفوذ تاکیـد دارد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 16,000,000 ریال
EC-Council-SCUS: Secure Computer User Specialist
امنیت کامپیوتر و شبکه یا امنیت فضای تبادل اطلاعات مقوله های مهمی هستند. یک سیاست امنیتی بیان خاصی است از آنچه که مجاز است و آنچه که مجاز نیست.
راهکارهای امنیتی سیاست امنیتی را اجرا می کنند: هدف آنها این است که از ورود سیستم به حالتهای غیرمجاز جلوگیری کنند.
این که چقدر سیاستهای امنیتی نیازمندیها را می پوشانند و راهکارها سیاستها را پیاده سازی می کنند در قلمرو بحث تضمین امنیتی قرار می گیرد. متدولوژیهای مختلفی برای اندازه گیری تضمین یا اطمینان امنیتی وجود دارند. متدولوژی می تواند به عنوان بخشی از فرآیند مهندسی نرم افزار باشد، با این حال هیچ متدولوژی نمی تواند به طور مطلق امن بودن سیستم را تضمین کند، ولی متدولوژیهای مختلف درجه های مختلفی از امنیت را فراهم می کنند.
دوره SCUS به معنای امنیت و ملزومات ایمن سازی و راهکارهای آن می پردازد. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 16
-
هزینه: 00 ریال
سایر-مبانی ایجاد و مدیریت تیم های رسیدگی و پاسخگوئی به رخدادهای امنیت (CSIRT)

امنیت هیچ گاه صد درصد نیست و به کارگیری تمهیدات مختلف امنیتی نمی تواند احتمال بروز رخداد را به صفر برساند. به همین دلیل است که سازمانها باید علاوه بر اقدامات امن سازی، به ساختارهای مرتبط با مدیریت و پاسخگویی به رخدادهای امنیتی نیز بیاندیشند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 16
-
هزینه: 6,500,000 ریال
SANS-SANS SEC PACK

SANS SEC 301  : این دوره به منظور آماده سازی مخاطبان در راستای امنیت اطلاعات طراحی گردیده است. محتوای این دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله اصول اولیه شبکه ، سیاست های امنیتی ، پاسخ به رخداد ها و حتی آشنایی با مفاهیم رمزگشایی تشکیل شده است.این دوره برای افرادی که دانش پایه ای از کامپیوتر و فناوری دارند ولی هیچ دانش قبلی در این خصوص ندارند و همچنین نیاز به درک بهتر مفاهیم و تکنیک های امنیت دارند طراحی شده است. آموزش مرحله مرحله این دوره به فرد به درک بهتر اصول امنیتی کمک خواهد کرد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 24,000,000 ریال
سایر-زیرساخت کلید عمومی - PKI
امروزه بسیاری از مدیران ارشد سازمانها درگیر مشکلات امنیت اطلاعات و امنیت تبادل اطلاعات می باشند.گسترش سیستمهای الکترونیکی و بوجود آمدن بانکهای اطلاعاتی و بسترهای تبادل اطلاعات، اطلاعات و داده ها را به سرمایه های شرکت ها و سازمانها تبدیل نموده و حراست و امنیت آنرا به یک چالش تبدیل نموده است. هدف این دوره آشنایی مدیران و کارشناسان با مفاهیم زیرساخت کلید عمومی، رمز نگاری و امنیت انتقال داده جهت تصمیم گیری در سازمانها و بکارگیری این امکانات و مدیریت آن در سازمان خواهد بود.ارائه این مفاهیم ارائه این مفاهیم در راستای بالندگی و آموزش مدیران و کارشناسان ارشد ی که در سازمانها، موسسات و شرکتها مسئولیت تصمیم گیری و امنیت داده ها را بر عهده دارند و به امنیت نرم افزار ها و سامانه های خود می اندیشند. ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 16,000,000 ریال
سایر-GCIH: GIAC Certified Incident Handler

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 00 ریال
SANS-SANS SEC 573

دوره ی SANS SEC 573 دوره ای است برای افرادی که بر دانش Offensive از علم امنیت مسلط بوده، و قصد تحلیل کردن و ابزارهای امنیتی دیگر و یا نوشتن ابزارهایی در جهت تست نفوذ را دارند.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 40
-
هزینه: 10,000,000 ریال
با تشکر فراوان از استاد گرامی جناب آقای عبدی بسیار مفتخرم که این دوره را در موسسه کهکشان نور زیر نظر استاد گرامی گذرانده ام.تمامی امکانات و توانایی های استاد عزیزم در حد کمال و بسیار عالی بود و همچنین کمال تشکر و سپاس را دارم.
محمدحسین روحانی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق