• نام دوره : CCNA: Certified Cisco Network Associate -ICND1+ICND2
  • شهريه : 14,500,000 ریال
  • تعداد ساعت : 60
 
مقــدمه مخاطبین پیشنیــاز سرفصل دوره زمانبندی دوره
شبکه - Microsoft مقدمه
مقدمه

دوره آموزشی CCNA نقطه شروع دوره‌های سیسکو است و گرایش روتینگ و سوییچینگ آن پرطرفدارترین و پرمخاطب‌ترین دوره در بین گرایش‌های این سطح از مدارک سیسکو محسوب می‌شود. دوره CCNA به‌عنوان پایه‌ای برای سایر دوره‌های سیسکو شناخته می‌شود و دروازه‌ای برای ورود به دوره‌های سطح پیشرفته‌تر CCNP و CCIE خواهد بود.
با پیشرفت شبکه‌های سازمانی و افزایش نیازهای تجاری، مهارت‌های مورد نیاز یک مهندس شبکه هم به‌طور قابل توجهی در حال تحول بوده و نیاز به متخصصان ماهر و کاربلد روز‌به‌روز بیشتر می‌شود، بنابراین اشخاص با اخذ مدرک CCNA می‌توانند مهارت‌های شبکه‌ای خود را در زمینه تجهیزات سیسکو از جمله روترها و سوئیچ ها به روز کنند.
فرد با شرکت در دوره 60 ساعته CCNA(routing and switching) نه‌ تنها می‌تواند اموری نظیر نصب، تنظیم و اجرای عملیات مربوط به شبکه های سیسکویی را انجام دهد بلکه توانایی لازم را برای انجام امور مربوط به عیب‌یابی، پیکربندی شبکه های سیسکویی و برقراری امنیت شبکه های سیسکویی را کسب خواهد کرد. علاوه ‌بر این کسب این مدرک می‌تواند باعث رشد جایگاه ‌شغلی و درآمدی فرد شده یا فرصت‌های شغلی جدیدی را پیش‌روی روی فرد بگذارد.
شرکت سیسکو به‌عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌های فعال در حوزه شبکه و تجهیزات ارتباطی، دوره‌های آموزشی خود را در گرایش‌های متعدد و در سه سطح طراحی کرده است که دوره CCNA روتینگ و سوئیچینگ یکی از محبوب‌ترین آن‌ها است. موسسه کهکشان نور هم با بهره‌گیری از لابراتورهای مجهز و اساتیدی با تجربه، این دوره آموزشی را منطبق با آخرین سرفصل‌های مطرح شده از سوی شرکت سیسکو برگزار می‌کند و فرد با شرکت در این دوره نه‌تنها مدرک رسمی و معتبر شرکت در دوره را بدست خواهد آورد بلکه با دانش و مهارت‌های لازم برای نصب، تنظیم، اجرا و عیب‌یابی شبکه‌های سیسکویی در کنار مفاهیم و اصطلاحات بنیادی این شبکه ها آشنا خواهد شد و در این دوره قادر به پیکربندی و عیب‌یابی روترها و سوئیچ‌ها خواهد بود.
CCNA در حقیقت شامل دو کتاب به نام ICND1 و ICND2 است که فرد می تواند به صورت جداگانه در این آزمون ها شرکت کند. با مطالعه و قبولی در آزمون ICND1 به دانشجو مدرک CCNET (اولین مدرک سیسکویی) ارائه می شود و در ادامه با شرکت در آزمون ICND2 این دوره تکمیل می‌شود و مدرک CCNA به دانشجو اعطا می‌شود. بنابراین می توانید  با شرکت در دو آزمون با کدهای آزمون  105-100  و 105-200 یا با شرکت در تک آزمون سیسکو با کد آزمون 125-200 ، مدرک CCNA را دریافت کنید. اما جهت رفاه حال دانشجویان و برگزاری پیوسته دوره‌ها ما در موسسه کهکشان نور سرفصل‌های بین‌المللی ارایه شده از سوی سیسکو را با یکدیگر ترکیب کرده‌ایم به این شکل که دانشجویان با شرکت در یک دوره آموزشی پیوسته با سرفصل‌های هر دو دوره ICND1 و ICND2 آشنا می‌شوند و در پایان دوره مستقیما مدرک CCNA را کسب می‌کنند. 
دوره CCNA یا Cisco Certified Network Associate در گرایش‌های مختلفی از جمله امنیت، وایرلس، طراحی و پایگاه‌داده برگزار می‌شود که دوره routing and switching آن پرطرفدارترین گرایش این دوره است که به شما مهارت‌های عمومی و گسترده پیاده‌سازی، مانیتور و عیب‌یابی شبکه‌های سیسکویی را اعطا می‌کند. 

شبکه - Microsoft زمانبندی دوره
زمانبندی دوره
تاریخ های اعلام شده جهت شروع دوره ها، ممکن است با توجه به زمان به حد نصاب رسیدن افراد، تغییر یابد.
روز و ساعتتعداد ساعتشهریه(ریال)تاریخ شروعثبت نام
جمعه 13:30 - 08:3060 ساعت 14,500,0001398/07/12 ثبت نام
زوج 20:00 - 17:0060 ساعت 14,500,0001398/07/17 ثبت نام
شبکه - Microsoft مزایا
مزایا
  • دريافت مدرک بين المللی سيسکو - Certificate & Transcript
  • دريافت کارت شناسايی سيسکو - Wallet Card
  • امکان استفاده از لوگوی سيسکو
  • موقعيت شغلی و استخدامی بهتر با توجه به تخصص و دانش مورد تائيد سيسکو در مورد محصولات و فن آوری اين شركت
  • دريافت حقوق بيشتر با توجه به نوع تخصص
  • اثبات دانش فنی و عملی در زمينه کار با جديدترين تکنولوژی های سيسکو
  • دستيابی به بخش ويژه سايت سيسکو جهت دارندگان مدارک و امکان دريافت لوگوها و مشاهده وضعيت مدرک
شبکه - Microsoft مخاطبین
مخاطبین

علاقمندان به مباحث سیسکو و شبکه
متخصصان شبکه
مدیران شبکه
افرادی که پیش از این در دوره‌های شبکه مایکروسافت شرکت کرده‌اند
تکنسین‌های شبکه‌های کامپیوتری

شبکه - Microsoft پیشنیاز
پیشنیاز

گذراندن دوره +Network و داشتن اطلاعات پايه در زمينه ساختار کلی شبکه، توپولوژي‌ها دانش کافی پروتکل TCP/IP و مبحث Subletting، آشنایی کامل با لايه‌های OSI،  آشنايی اوليه با تجهيزات شبکه از جمله روتر و سوييچ و هاب، برای گذراندن دوره CCNA بسیار ضروری است.

شبکه - Microsoft سرفصل دوره
سرفصل دوره

CCNA 200-125


Module 1: Building a Simple Network
Module 2: Establishing Internet Connectivity
Module 3: Summary Challenge
Module 4: Implementing Scalable Medium Sized Network
Module 5: Introducing IPv6
Module 6: Troubleshooting Basic Connectivity
Module 7: Implementing Network Device Security
Module 8: Implementing an EIGRP-Based Solution
Module 9: Summary Challenge
Module 10: Implement a Scalable OSPF-Based Solution
Module 11: Implementing Wide-Area Networks
Module 12: Network Device Management
Module 13: Summary Challenge

دیدگاه - Microsoft دیدگاه های دوره
دیدگاه ها
کهکشان فضایی است که آموزش کاربردی مفید به علاوه اساتید مجرب با اطلاعات به روز و مدرن ،را به وجود آورده است و هر کسی میتواند برای موفقیت به آن اعتماد کند.
بهروز کیانی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق