• نام دوره : مبانی فناوری اطلاعات برای نوجوانان
  • شهريه : 46,000,000 ریال
  • تعداد ساعت : 80
 
مقــدمه مخاطبین پیشنیــاز سرفصل دوره زمانبندی دوره
شبکه - Microsoft مقدمه
مقدمه

آینده فناوری اطلاعات کشورمان در دستان نوجوانانی است که با دانش و مهارت تخصصی خود می توانند آینده ساز صنعت فناوری اطلاعات باشند. در عین حال اینکه نقش فناوری اطلاعات در توانمند سازی سایر صنایع نیز هر روز پررنگ تر و روبه گسترش است. بهترین زمان برای فراگیری دانش و مهارت و به کارگیری آن طبق استانداردها و تجارب جهانی، کودکی و نوجوانی خصوصا در سال های بین 12 تا 18 سال می باشد.
در این سنین که علائق نوجوانان در حال شکل گیریست و ذهن باز و انرژی فراوان آنان نیازمند هدایت و راهنمایی می باشد، آموزش فناوری اطلاعات می تواند در هر رشته ای که درآینده انتخاب می نمایند تاثیر گذار و توانمند ساز باشد.
موسسه کهکشان نور با تکیه بر تجارب دو دهه فعالیت خود برای اولین بار، اقدام به ایجاد آکادمی نوجوانان کهکشان نموده است. این آکادمی با توجه به نیاز آموزشی نوجوانان و با در نظر گرفتن توانمندیهای فوق العاده این گروه سنی و با هدف انتقال دانش و مهارت در شاخه های مختلف IT آغاز به کار نموده است.
آشنایی با کلیه مباحث بنیادین فناوری اطلاعات نظیر شبکه، برنامه نویسی امنیت و .... در این دوره ها مدنظر قرار گرفته و کلاس ها با استفاده از جدیدترین ابزارهای عملی آموزشی روز دنیا طراحی و اجرا می شود. در طی دوره ها نوجوانان مباحث پایه ای IT را فراگرفته، علائق خود را شناسایی نموده و با کار عملی و کارگاهی، کاربرد این دانش و مهارت را در زندگی روزمره فرا میگیرند.
در پایان نیز با مدل و نقش IT در کسب و کار آشنایی پیدا کرده و ضمن فراگیری مهارت ها، استعدادهای خود را نیز پرورش
می دهند تا در آینده از این ابزار غیرقابل اجتناب، بهترین استفاده را نمایند و در عین حال، دغدغه والدین برای استفاده صحیح از این مهارت ها و کاربری مفید در راستای رشد و پیشرفت این نوجوانان پاسخ داده خواهد شد.
کهکشان از والدین گرامی و نوجوانان پرانرژی دعوت می نماید تا با انتخاب دوره های آکادمی نوجوانان ، گام موثری در موفقیت امیدهای آینده کشور برداشته و در بهترین زمان ، با بهترین امکانات و مجربترین مدرسین، در تجربه خوش آموزش با ما همراه شوند.

شبکه - Microsoft زمانبندی دوره
زمانبندی دوره
تاریخ های اعلام شده جهت شروع دوره ها، ممکن است با توجه به زمان به حد نصاب رسیدن افراد، تغییر یابد.
برای اطلاع از زمانبندی این دوره با بخش فروش تماس بگیرید .
شبکه - Microsoft مزایا
مزایا

آشنایی به مفاهیم پایه IT از دوران نوجوانی

استعدادیابی و تشخیص قابلیت ها

آشنایی با کلیه مباحث بنیادین فناوری اطلاعات نظیر شبکه،برنامه نویسی، امنیت و ...

کسب دانش فنی و عملی لازم جهت اخذ مدارک بالاتر

شبکه - Microsoft مخاطبین
مخاطبین
نوجوانان
شبکه - Microsoft پیشنیاز
پیشنیاز
این دوره پیشنیازی ندارد.
شبکه - Microsoft سرفصل دوره
سرفصل دوره
  
دیدگاه - Microsoft دیدگاه های دوره
دیدگاه ها
کهکشان دریچه ای رو به دنیای شبکه هست،خوشحالم از اینکه یک کهکشانی هستم.
سمیرا فرهودی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق