کهکشان بر این باور است که فرآیند یادگیری از سه مرحله اصلی آگاهی رسانی ، آموزش و پرورش تشکیل گردیده است . بر این اساس فعالیت های کهکشان در راستای بالابردن سطح یادگیری افراد در قالب سه مرحله مذکور طراحی می گردد.
تحصیل در کهکشان
  • مرحله اول : آگاهی رسانی
    • آگاهی رسانی فرآیندی است جهت تغییر رفتارهای فردی و اعمال تجارب مفید در افراد. هدف آگاهی رسانی جلب توجه افراد به مباحث مورد نیاز یادگیری می باشدو فعالیت های آگاهی رسانی به افراد این اجازه را می دهد که با چالش های نیاز یادگیری شناسایی شده آشنا شده و جهت بهینه نمودن آن گام بردارند. در فرآیند آگاهی رسانی ، آموزش گیرنده تنها دریافت کننده اطلاعات است. آگاهی رسانی منوط به اطلاع رسانی به مقدار بسیار زیاد به روش های جذاب و کارآمد بوده و درآن از تکنیک های اطلاع رسانی استفاده می شود. خدمات آگاهی رسانی کهشان در راستای تغییر رفتار و تقویت سازمان ها طراحی می گردند. کهکشان در این راستا برای برآورده ساختن نیاز های آگاهی رسانی اشخاص و سازمان ها خدمات متنوعی از جمله تدوین برنامه جامع آگاهی رسانی و همچنین برگزاری سمینار های آگاهی رسانی ارائه می نماید.
  • مرحله دوم : آموزش
    • آموزش تمامی مساعي و کوشش‌هایی است كه جهت ارتقاء سطح دانش ، آگاهی و مهارت‌های فني و حرفه اي مخاطبان جهت آماده كردن آنان براي انجام وظايف و مسئولیت‌های شغلي صورت می‌گیرد. تفاوت اصلی آموزش و فرهنگ سازی در این است که آموزش مخاطب را برای انجام یک وظیفه یا یک شغل مشخص آماده می‌نماید در صورتی که فرهنگ سازی بر روی جلب توجه مخاطب بر روی موارد خاص راستای رسیدن اهداف سازمانی تمرکز دارد. فرآیند آموزش در کهکشان با توجه به 15 سال تجربه در زمینه ارائه آموزش های تخصصی منطبق بر الزامات استاندارد های بین المللی از جمله سیستم مدیریت کیفیت و همچنین بهترین تجارب جهانی در حوزه مدیریت و طراحی آموزشی طرح ریزی گردیده است . دوره های آموزشی کهکشان بر اساس نیاز آموزش فن آوری اطلاعات و امنیت اطلاعات کشور و منطقه ارائه می گردد.
  • مرحله سوم : پرورش
    • مرحله ای است که چندین مهارت عمده و دانش مرتبط در راستای رسیدن به یک تخصص خاص جمع گردیده و افرادی با توانمندی و بینش عمیق و مسلط به مباحث و مفاهیم ، چالش ها ، قوانین و سیاست های تخصصی با توانایی ارائه راه حل های پیشگیرانه جهت تامین راهکار پرورش می یابند. کهکشان با تکیه بر دانش و تجربه اساتید و متخصصان خود در حوزه های مختلف فن آوری ، امنیت و مدیریت اقدام به طرح ریزی برنامه پرورش متخصصان حرفه ای و همچنین طراحی مسیر های آموزشی برای مخاطبان در راستای رسیدن به تخصص های خاص می نماید.
کلیه حقوق برای موسسه کهکشان نور محفوظ بوده و هرگونه برداشت غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2000-2019 Kahkeshan. All rights reserved
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق