پیام مدیر عامل
سالی که گذشت سالی بود سخت و پر فراز و نشیب که صبر و باور ها و همدلیمان را به نهایت محک زد!
خدا را شاکریم که سال نود و هفت را با همکاری و همراهی کهکشانی ها به سلامت و سرشار از موفقیت پشت سر نهادیم و با وجود شرایط سخت، موفق به دست یابی به اهدافمان شدیم.
بی شک بدون همراهی همیشگی مشتریانمان و تلاش بی نظیر همکارانمان، این مهم هرگز میسر نمیشد.
قدردانی از تمامی این با هم ماندن ها و با هم کوشیدن ها را سرلوحه فعالیت های خود در سال پیش رو قرار میدهیم و با عزمی جزم و توانی چند برابر میرویم تا سالی را آغاز کنیم که در آن امید بهبود و رشد بیش از پیش را داریم.
گروه شرکت های کهکشان، به پشتوانه سابقه و تجربه دانش بنیان کل مجموعه، در تلاش است تا سهمی کوچک اما موثر در تحقق آرمانهای فردی و ملی ایفا نماید و با بهره گیری از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات، راه گشای رسیدن به تعالی و اهداف بزرگ باشد.
در سالی که به شایستگی با عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، به یقین مهمترین رکن رونق را افزایش آگاهی و تولید دانش و ارائه راه حلهای کاربردی مبتنی بر چنین دانشی می دانیم.
گروه شرکت های کهکشان، با ارائه حلقه کاملی از خدمات مبتنی بر تحقیق و توسعه و با بکارگیری جوانان این مرز و بوم، در کنار شماست تا تجربه جهانی را به دانش ایرانی بدل نموده و با تحقق اشتغال زائی، خودباوری و بهره وری را تجلی بخشد.
گروه شرکت های کهکشان، همچون گذشته، با ارائه حلقه کاملی از خدمات مبتنی بر تحقیق و توسعه و با بکارگیری جوانان این مرز و بوم، در کنار شماست تا تجربه جهانی را به دانش ایرانی بدل نموده و با تحقق اشتغال زائی، خودباوری و بهره وری، راه را برای رسیدن به تولیدات با کیفیت ملی و رونق بازار هموارتر سازد.
ما بانیان رویشیم، آفرینندگان تجربه های خوش آموزش و برآنیم در سالی که پیش روست مولد رشد و رویشی روزافزون باشیم و در کنار هم و به دستان توانمند ایرانیان، کشورمان را بسازیم.
در سال هزار و سیصد و نود و هشت خورشیدی، ما با هم بهتر از گذشته فکر خواهیم کرد، بیش از پیش خواهیم آموخت، در کنار هم بیشتر تلاش خواهیم کرد و با اشتیاقی روزافرون خواهیم ساخت آنچه را که در لیاقت مردمان سرزمین پر افتخارمان باشد.
کلیه حقوق برای موسسه کهکشان نور محفوظ بوده و هرگونه برداشت غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2000-2019 Kahkeshan. All rights reserved
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق