پیام مدیر عامل
بار دیگر دفتر تلاشهایمان را در سال گذشته ورق می زنیم و با اهداف و آرمانهایی نو شده،به سال دیگری وارد می شویم.
بدون شک سال 96 را با حوادث فراوان پشت سر نهادیم اما اینک با امید به سالی بهتر، سال 97 را آغاز می کنیم.
در سالی که سپری شد، تلاش کردیم تا در کل گروه شرکت های کهکشان با گام نهادن در راه تولید محصولات بومی و ارائه خدمات نوین، برای دستیابی به اهداف ملی کشورمان مثمرثمرباشیم.
اگرچه سال 96 فراز و نشیب های فراوانی داشت ولی در گروه شرکت های کهکشان موفق شدیم به دستاوردهای ارزشمندی دست یابیم و همچنان رضایتمندی مشتریان و همراهان خوبمان را تامین نمائیم.
در سال پیش رو برآنیم تا با تکیه بر شعار سال، حمایت از کالای ایرانی، بیش از بیش با اشتیاق و توانی مضاعف و با بهره گیری از تخصص زبدگان این عرصه در کنارتان باشیم تا اهداف فردی و سازمانی و ملی را تحقق بخشیم.
گروه شرکت های کهکشان، مجموعه ایست دانش بنیان که سال ها در تربیت متخصصین تلاش نموده است تا با تولید دانش و بکارگیری مهارت کارشناسان مجرب در خودکفائی ایران گام بردارد و ما بر این باوریم که با پیشرفت پرشتاب فناوری، تنها راه رشد و بالندگی، آموزش تخصصی و تقویت بنیه دانش محور کشورمان است تا تولیداتی با کیفیت و قابل رقابت را شاهد باشیم.
گروه شرکت های کهکشان، با ارائه حلقه کاملی از خدمات مبتنی بر تحقیق و توسعه و با بکارگیری جوانان این مرز و بوم، در کنار شماست تا تجربه جهانی را به دانش ایرانی بدل نموده و با تحقق اشتغال زائی، خودباوری و بهره وری را تجلی بخشد.
تولیدات ایرانی، افتخار ملی ماست.
دست در دست هم تلاش خواهیم کرد تا در سال پیش رو، برای کشورمان بیش از پیش افتخار بیافرینیم.تلاشی مداوم برای عزت و سربلندی مردم سرزمینمان.
همچون هر سال به این امیدیم که با تجربه های خوش آموزش، نگاهی دانش بنیان و با عزم تولید و توسعه و با حمایت از آنچه به دستان پرتوان ایرانیان ساخته می شود، کشورمان را هر روز شکوفاتر و سربلند تر از دیروز ببینیم.
کلیه حقوق برای موسسه کهکشان نور محفوظ بوده و هرگونه برداشت غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2000-2019 Kahkeshan. All rights reserved
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق