×

chat مشاوره
از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 18 جمعه از ساعت 8 الی 13 درخواست مشاوره
Phone تماس با ما
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 18 جمعه از ساعت 8 الی 13 +98-21-88719294 سایر روش های ارتباطی
Cart

آموزش الکترونیک

افزایش ضریب نفوذ اینترنت و همه‌گیر شدن کامپیوترهای شخصی و تلفن‌های هوشمند تمایلات کاربران به سمت محتوای الکترونیکی را بیشتر کرده است. این تغییر علاقه کاربران از یک سو و مشکلات رفت‌وآمد و ترافیک از سوی دیگر باعث شده است که امروزه بسیاری از دانشجویان و خصوصا افرادی که در شهرستان‌ها حضور دارند، محتوای الکترونیکی را به کلاس‌های حضوری ترجیح دهند.
تعامل فیزیکی در محیط کلاس، برقراری ارتباط تصویری بین مدرس و دانشجو، توانایی تست سناریوهای مطرح شده در محیط لابراتوار از جمله ویژگی‌هایی است که تنها با شرکت در دوره‌های حضوری قابل دسترسی است. اما کهکشان نور به واسطه سابقه طولانی خود در زمینه آموزش، مدرسان با تجربه و بهره‌گیری از استانداردهای بین‌المللی تلاش کرده است در پاسخ به این نیاز دانشجویان؛ محتوای الکترونیکی خود را به گونه‌ای طراحی کند که نه‌تنها از کیفیت آموزش در آن کاسته نشود بلکه تا حد امکان مزیت‌ کلاس‌های حضوری هم در آن‌ها گنجانده شود.

استودیو حرفه‌ای ضبط آموزش‌های الکترونیکی
از طرف دیگر به منظور حفظ کیفیت بالای محتوای الکترونیکی تلاش کرده‌ایم استودیویی تخصصی در ساختمان هوشمند کهکشان ایجاد کنیم که با در اختیار قراردادن فضایی کاملا ایزوله شده به افزایش هرچه بیشتر کیفیت صدا کمک می‌کند. از طرف دیگر بهره‌گیری از تجهیزات تخصصی تصویر، دوربین‌های با کیفیت، نورپردازی حرفه‌ای و تدوین کامپیوتری از جمله مواردی هستند که به ارتقا سطح آموزش‌های الکترونیکی کمک شایانی می‌کنند.

آموزش‌های سفارشی
کهکشان نور در پاسخ به درخواست سازمان‌های دولتی و خصوصی که امکان حضور کارمندان خود در دوره‌های حضوری کهکشان را ندارند، آموزش‌های الکترونیکی سفارشی تولید می‌کند. این آموزش‌ها کاملا بر اساس نیاز سازمان‌ها شخصی سازی شده و سرفصل‌ها و مباحث آموزشی بر اساس نیاز خاص هر سازمان تدوین می‌شود.
شبکه توزیع محتواهای الکترونیکی هم قابلیت شخصی سازی شدن دارد به این معنی که سازمان‌ها هم می‌توانند از بستر آموزش الکترونیکی کهکشان استفاده کنند و هم می‌توانند از زیرساخت خودشان برای توزیع محتوای تولید شده استفاده کنند. اگر شما هم در سازمان خود احساس می‌کنید که نیاز به آموزش‌های الکترونیکی دارید می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در واحد فروش تماس گرفته و راهکارهای پیشنهادی را دریافت کنید.

آموزش الکترونیکی مباحث امنیت سایبری
امنیت سایبری یکی از مباحث پرطرفدار در حوزه آموزش‌های فناوری اطلاعات است که تقاضاهای زیادی برای آن در جای جای کشور وجود دارد و متاسفانه عدم وجود موسسات آموزشی معتبر در شهرستان‌ها و مناطق کم‌تر برخوردار باعث شده است که دانشجویان مستعد این مناطق سختی زیادی را برای حضور در آموزشگاه‌های معتبر متحمل شوند یا از تحصیل باز مانند.
با این رویکرد کهکشان تلاش کرده است نخستین دوره‌های آموزشی الکترونیکی خود را در مباحث مرتبط با امنیت سایبری تولید کند که بر همین اساس آموزش الکترونیکی دوره LPIC نخستین دوره‌ای است که تولید و منتشر شده است و تا به امروز با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده است. دوره‌های CEH و Security Plus موضوعات دیگری هستند که برنامه‌ریزی تولید آن‌ها انجام شده است و اکنون در مرحله تولید قرار دارد.
loading