سایر-SCRUM
  • اسکرام یک چارچوب فرآیند است که برای مدیریت توسعه محصولات پیچیده از اوایل 1992 به کارگرفته شده است. اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک ساخت محصول نیست. در عوض، اسکرام چارچوبی است که در آن می توانید از تکنیک ها و فرآیندهای گسترده ای استفاده کنید. اسکرام میزان اثربخشی مدیریت محصول و روش های توسعه شما را شفاف می سازد و می توانید آنها را بهبود ببخشید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 8,000,000 ریال
سایر-Data Center
  با هدف آموزش بهترین تجربیات در زمینه طراحی، ساخت و اپراتوری اتاق های سرور و دیتا سنتر ها تدوین شده است. محتوای دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله نیازمندی های اساسی طراحی منابع تامین برق، تهویه مطبوع (HVAC) و کابل کشی دیتا و متد طراحی ماژولار دیتا سنتر تشکیل شده است..
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 25
-
هزینه: 8,500,000 ریال
سایر-مبانی فناوری اطلاعات برای نوجوانان

آینده فناوری اطلاعات کشورمان در دستان نوجوانانی است که با دانش و مهارت تخصصی خود می توانند آینده ساز صنعت فناوری اطلاعات باشند. در عین حال اینکه نقش فناوری اطلاعات در توانمند سازی سایر صنایع نیز هر روز پررنگ تر و روبه گسترش است. بهترین زمان برای فراگیری دانش و مهارت و به کارگیری آن طبق استانداردها و تجارب جهانی، کودکی و نوجوانی خصوصا در سال های بین 12 تا 18 سال می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 46,000,000 ریال
با سپاس فراوان از استاد گرامی جناب آقای صمیمی که با وجود ایشان سختی این دوره فشرده سهل شد و علاقه و خلاقیت ایشان در کار و تدریس به ما امید روز های بهتر را دادند، و با سپاس از همه عزیزان کهکشانی
دارابی
دانش پژوه
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق