سایر-SCRUM
  • اسکرام یک چارچوب فرآیند است که برای مدیریت توسعه محصولات پیچیده از اوایل 1992 به کارگرفته شده است. اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک ساخت محصول نیست. در عوض، اسکرام چارچوبی است که در آن می توانید از تکنیک ها و فرآیندهای گسترده ای استفاده کنید. اسکرام میزان اثربخشی مدیریت محصول و روش های توسعه شما را شفاف می سازد و می توانید آنها را بهبود ببخشید.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 8,000,000 ریال
سایر-Data Center
  با هدف آموزش بهترین تجربیات در زمینه طراحی، ساخت و اپراتوری اتاق های سرور و دیتا سنتر ها تدوین شده است. محتوای دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله نیازمندی های اساسی طراحی منابع تامین برق، تهویه مطبوع (HVAC) و کابل کشی دیتا و متد طراحی ماژولار دیتا سنتر تشکیل شده است..
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 25
-
هزینه: 8,500,000 ریال
سایر-مبانی فناوری اطلاعات برای نوجوانان

آینده فناوری اطلاعات کشورمان در دستان نوجوانانی است که با دانش و مهارت تخصصی خود می توانند آینده ساز صنعت فناوری اطلاعات باشند. در عین حال اینکه نقش فناوری اطلاعات در توانمند سازی سایر صنایع نیز هر روز پررنگ تر و روبه گسترش است. بهترین زمان برای فراگیری دانش و مهارت و به کارگیری آن طبق استانداردها و تجارب جهانی، کودکی و نوجوانی خصوصا در سال های بین 12 تا 18 سال می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 46,000,000 ریال
چه میتوان نوشت!! جز تشکر!! در مدیریت سرکار خانم دکتر آریا و جناب آقای دکتر عباس نژاد شکی نیست؛ اثرات آن زمانی که به شرکت کهکشان نور وارد میشوید از تمام جهات پیداست. امروز به دلیل برگزاری جلسه Persian IGF که زحمت هماهنگی اجرای آن را شرکت کهکشان نور به عهده گرفته بود، در خدمت این بزرگواران بودم در هیچ زمینه ای هماهنگی ها نقص نداشت از مدیریتی که از ایشان سراغ دارم جز این انتظار نمی رفت. بینهایت ممنون و متشکرم، آرزوی سلامتی و موفقیت هرچه بیشتر را برای دوستان عزیزم و شرکت کهکشان نور دارم.
محمد یوسفیان
دبیر نظام صنفی رایانه ای تهران -اولین جلسه رسمی Persian IGF به میزبانی
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق