سایر-SCRUM
 • چارچوبی که در آن افراد، مسائل پیچیده خود را در حین ساخت بهره ورانه و خلاقانه محصولات با بالاترین ارزش ممکن تشریح می کنند.

   

  ویژگی ها:

  • سبک وزن است است. ( راهنمای استفاده از این فریم ورک 18 صفحه می باشد )
  • یادگیری آن ساده است
  • مسلط شدن به آن بسیار مشکل  

   

  اسکرام یک چارچوب فرآیند است که برای مدیریت توسعه محصولات پیچیده از اوایل 1992 به کارگرفته شده است. اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک ساخت محصول نیست. در عوض، اسکرام چارچوبی است که در آن می توانید از تکنیک ها و فرآیندهای گسترده ای استفاده کنید. اسکرام میزان اثربخشی مدیریت محصول و روش های توسعه شما را شفاف می سازد و می توانید آنها را بهبود ببخشید.

  کن شوئبر و جف سادرلند توسعه دهندگان اسکرام هستند، اسکرام جهت توسعه و نگهداری محصولات پیچیده با تغییرات زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، در اصل این فریم ورک برای توسعه و نگهداری محصولات نرم افزاری به شکل Iterative و Incremental طراحی شده است و در محصولات شرکت مایکروسافت که وظیفه ALM یا مدیریت چرخه عمر نرم افزار را دارند مثل Team Foundation Server مورد استفاده قرار گرفته است. 
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 8,000,000 ریال
سایر-Data Center
  با هدف آموزش بهترین تجربیات در زمینه طراحی، ساخت و اپراتوری اتاق های سرور و دیتا سنتر ها تدوین شده است. محتوای دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله نیازمندی های اساسی طراحی منابع تامین برق، تهویه مطبوع (HVAC) و کابل کشی دیتا و متد طراحی ماژولار دیتا سنتر تشکیل شده است..
ادامه توضیحات
جمع ساعت: 25
-
هزینه: 8,500,000 ریال
میکروتیک-Microtik-MTCNA

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 24
-
هزینه: 00 ریال
سایر-مبانی فناوری اطلاعات برای نوجوانان

آینده فناوری اطلاعات کشورمان در دستان نوجوانانی است که با دانش و مهارت تخصصی خود می توانند آینده ساز صنعت فناوری اطلاعات باشند. در عین حال اینکه نقش فناوری اطلاعات در توانمند سازی سایر صنایع نیز هر روز پررنگ تر و روبه گسترش است. بهترین زمان برای فراگیری دانش و مهارت و به کارگیری آن طبق استانداردها و تجارب جهانی، کودکی و نوجوانی خصوصا در سال های بین 12 تا 18 سال می باشد.

ادامه توضیحات
جمع ساعت: 80
-
هزینه: 46,000,000 ریال
امید دارم دوره ها و آموزش های انجام شده در پروژه مرکز عملیات امنیت شبکه دیتا کشور (SOC) تاثیر به سزایی در امنیت زیرساختهای IT کشور بگذارد و از تلاش اساتید موسسه کهکشان و همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت کمال تشکر و قدردانی را دارم.
مهدی مشیری
شرکت ارتباطات زیرساخت
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق