اهدای لوح سپاس به کهکشان توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران
۱۶:۳۰- ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
در طی بازدید مدیران سازمان فنی حرفه ای استان تهران، کهکشان موفق به کسب افتخاری دیگر و دریافت لوح سپاس ازمدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گردید.

به گزارش روابط عمومی کهکشان، حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای تهران و عبداله قاسمی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل استان تهران ،طی بازدید از موسسه کهکشان نور، از فعالیتهای کهکشان با اهدای لوح سپاس تقدیر نمودند.
در طی این بازدید، مدیران کهکشان به ارائه گزارش عملکرد 16 ساله خود در حوزه آموزش تخصصی فناوری اطلاعات و تشریح دستاوردهای گروه شرکتهای کهکشان پرداختند. آموزشهای مهارتی و برگزاری دوره های تخصصی فناوری و امنیت اطلاعات در محیط استاندارد اولین ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات کشور، فراهم کردن امکانات ويژه آموزشی، آموزش هزاران فرد و صدها سازمان و ارائه دوره های اشتغال محور، از اهم این دستاوردها بود که بدان اشاره گردید.
در ادامه، مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان تهران با تاکید بر لزوم تعامل هر چه بیشتر بخش خصوصی با سازمان فنی حرفه ای ، ترویج آموزشهای مهارتی و نقش مهارتهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را در اشتغال زایی برای جوانان ضروری و با اولویت بالا قلمداد نمودند.
در پایان، ضمن بازدید از ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات موسسه کهکشان نور،حمیدرضا خانپور با تقدیر از فعالیتها و خدمات موثر انجام شده در موسسه کهکشان نور، لوح سپاسی را به موسسه اهدا نمودند.
در متن این لوح آمده:
برادر گرامی جناب آقای عباس عباس نژاد کنجین
رییس محترم ، هیئت مدیره موسسه فرهنگی و هنری کهکشان نور
سلام علیکم
کارآفرینی نقشی اساسی در توسعه فضای کسب و کار کشور داشته و یکی از بهترین پیامدهای اقتصادی آن اشتغال زایی در جوامع است که قادر است رشد اقتصادی کشور را تسریع و آثار اجتماعی مناسبی را برای جوانان به ارمغان آورد.
از اینکه با هدف توسعه فرهنگ کارو مهارت آموزی با برنامه های راهبردی و نیز با حمایت های گسترده به اشتغال زایی مفید و مطلوب اهتمام ورزیده اید ؛به پاس این همت عالی ،این لوح سپاس به عنوان کارآفرین مهارتی ؛ محضر کارآمد حضرت عالی تقدیم می گردد.
امید است ،جهت ترویج و توسعه فرهنگ کار و مهارت آموزی و تجلی کسب و کار های نوین و نوآورانه چون گذشته سرآمد و پیشتاز باشید .
و من ا... التوفیق
حمید رضا خانپور
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

منبع خبر : کهکشان نور
چه میتوان نوشت!! جز تشکر!! در مدیریت سرکار خانم دکتر آریا و جناب آقای دکتر عباس نژاد شکی نیست؛ اثرات آن زمانی که به شرکت کهکشان نور وارد میشوید از تمام جهات پیداست. امروز به دلیل برگزاری جلسه Persian IGF که زحمت هماهنگی اجرای آن را شرکت کهکشان نور به عهده گرفته بود، در خدمت این بزرگواران بودم در هیچ زمینه ای هماهنگی ها نقص نداشت از مدیریتی که از ایشان سراغ دارم جز این انتظار نمی رفت. بینهایت ممنون و متشکرم، آرزوی سلامتی و موفقیت هرچه بیشتر را برای دوستان عزیزم و شرکت کهکشان نور دارم.
محمد یوسفیان
دبیر نظام صنفی رایانه ای تهران -اولین جلسه رسمی Persian IGF به میزبانی
  • درج آگهی
  • افزودن شغل
  • ثبت نهایی
درج آگهی
مشخصات آگهی مورد نظر خود را وارد نمایید.
لیست شغل ها
ثبت نهایی
بعد از ثبت آگهی، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی و اطلاعات کاربری شما
به پست الکترونیک وارد شده ارسال خواهد شد.
کارشناسان ما بعد از بررسی، آگهی شما را تایید کرده
و در سایت کهکشان نمایش داده خواهد شد
  • مشخصات فردی
  • مهارت ها
  • سوابق کاری
  • ثبت رزومه
مشخصات فردی
مشخصات فردی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
لیست مهارت ها
با کلیک بر روی دکمه "+" مهارتهای خود را وارد نمایید.
سوابق کاری
سوابق کاری و حرفه ای خود را وارد کنید.
ثبت رزومه
برای استفاده از امکانات سایت، بعد از وارد کردن رمز عبور
بر روی دکمه ی ثبت رزومه کلیک کنید تا ایمیلی حاوی لینک فعالسازی
به پست الکترونیک وارد شده ارسال گردد، بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی
حساب شما فعال شده و می توانید از امکانات سایت بهره مند شوید.