پیام مدیر عامل
همانگونه که پیش بینی میشد، سال 94 سالی بود متفاوت با رویدادهایی کلیدی ازجمله انجام توافق و تغییر وضعیت تحریم ها
هم اکنون در جایی ایستاده ایم که امید به شکوفایی اقتصادی پس از سالها تلاش سخت و پشت سر نهادن مشکلات، انرژی دوچندانی به ما میدهد.
در سال 95، با هدف اقتصاد مقاومتی و با تمرکز بر اقداماتی موثر و عملی هوشمندانه، تجربه های 16 ساله خود را در راه کسب دانش جهانی و تقویت دانش بومی به کار خواهیم بست تا یاریگر کشورمان در راه رسیدن به اهدافی بزرگ و تقویت بنیه و تولید داخلی در کشور عزیزمان باشیم.
باور بنیادینمان اینست که سربلندی و پیشرفت ایرانمان در گرو تلاشی مستمر، افزایش بهره وری، تحقیق و توسعه و گسترش تولید ملی بر پایه دانش جهانی و بومی است.
پس همچون سالهای گذشته و پرامیدتر و توانمند تر از پیش در کنارتان هستیم تا اهداف فردی و سازمانیتان را با کسب دانش و مهارت تخصصی فناوری اطلاعات و امنیت تحقق بخشیم .
در تغییر و تحولاتی که در این سال پیش رو داریم، آموزش و کسب و تولید دانش، مهمترین ابزار توسعه و رشد واقعی ما خواهد بود و راهی مطمئن برای اشتغال زایی دانش بنیان برای سربلندی هر چه بیشتر ایرانیان سرافراز.
در این سال بار دیگر به خود یادآوری می کنیم که آموزشی تخصصی، به روز و هدفمند، کلید موفقیت ما در مدیریت فرصتهای جدید و دستیابی به این رشد واقعی است.
افق های جدید، نوید بخش روزهای خوب و نقاط عطفی در همگام شدن با فناوریهای جهانی است.
کهکشان در سالی که پیش روست دستاوردهایی بزرگ را برای مردم ایران آرزومند است.دستاوردهایی که حاصل دانش و تلاش ایرانی است و گروه شرکت های کهکشان در لحظه لحظه رسیدن به این دستاوردها در کنار شماست.
به این امید که با تجربه های خوش آموزش و توسعه فعالیت های دانش بنیان، اقدام و عملی شایسته خود و کشورمان داشته باشیم.
کلیه حقوق برای موسسه کهکشان نور محفوظ بوده و هرگونه برداشت غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
Copyright © 2000-2017 Kahkeshan. All rights reserved