سایر-کارگاه تولید یک وب سایت با جاوا اسکریپت و Node Js

اگر شما به دنبال راه اندازی یک وب سایت هستید این دوره مناسب شماست. امروز جاوا اسکریپت یکی از زبانهای قدرتمند و رایج در بین تولید کنندگان نرم افزار تبدیل شده است. جاوا اسکریپت نه تنها در سمت کلاینت بلکه در سمت سرور نیز برای تولید برنامه های تحت وب مورد استفاده قرار میگیرد. در این کارگاه شما با مقدمات تولید برنامه های تحت وب با پشته ی تکنولوژی جاوا اسکریپت آشنا شده و می توانید راه خود را در این مسیر دقیق تر شروع کرده و آن را هموار کنید. 

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,200,000 ریال
کارگاه عملی-بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوایی یک فرآیند استراتژیک و کهن است که بر ایجاد و توزیع محتوای با ارزش،مرتبط و پایدار برای جذب و حفظ مخاطبان مشخص و در نهایت تشویق مشتریان سودآور به فعالیت،تمرکز دارد.
بازاریابی محتوایی در مورد مخاطبان و ارزش های آنها صحبت می کند. اگر درست انجام شود منجر به ایجاد ارتباط و تشویق آنها به اعتماد می شود تا هر زمان که تصمیم به عمل گرفتند اشتیاق بیشتری برای تعامل با ما داشته باشند.
بازاریابی محتوا به طور خلاصه ،هنر ایجاد و حفظ ارتباط با مشتریان و افرادی است که مورد انتظار ما هستند بدون اینکه لزوما چیزی به آنها بفروشیم.مخاطبان را خواهیم شناخت و برای آنها سفری هیجان انگیز تعریف می کنیم. سفری که با تردید شروع می شئد اما به لذت خواهد رسید.

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,500,000 ریال
کارگاه عملی- مدیریت برای مدیران جوان

چرا بعضی سازمان ها و مجموعه‌ها هر چه رو به جلو حرکت می‌کنند، مانند حرکت روی تردمیل خسته تر میشوند ؟ چرا بعضی از تیم‌ها و گروه‌های کاری فقط خوب باقی می‌مانند و عالی نمی‌شوند ؟ چرا بعضی از مدیران و کارمندان مدام پر مشغله و گرفتار هستند ؟

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 00 ریال
کارگاه عملی-رهبری در تیم ها

رهبران همیشه فکر میکنند که انسانها از اشیا مهمترند . بنا بر همین عقیده چشم انداز فردی و سازمانی آنها بر پایه رشد دادن افراد است و همین موضوع باعث خلق نیروهای وفادار به مجموعه ها می‌شود . رهبران به دنبال پرورش افراد میروند در حالی که مدیران به دنبال گرفتن نتایج هستند .

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 6,000,000 ریال
کارگاه عملی-هوش تجاری رهیافتی نوین

مهندسین و متخصصین کامپیوتر که با مفاهیم بانکهای اطلاعاتی رابطه ای و یکی از RDBMSها نظیر SQL Server آشنا هستند. 

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,200,000 ریال
کارگاه عملی-تولید یک اپلیکیشن اندرویدی
در این کارگاه یک روزه به صورت فشرده شما با مبانی تولید برنامه های کاربردی موبایل برای سیستم عامل اندروید آشنا خواهید شد. بعد از این دوره شما شما اطلاعات کافی در مورد شروع برنامه نویسی موبایل را خواهد داد و به راحتی می توانید بعد از ان و با ابزارها و منابعی که در این دوره آشنا شده اید برنامه نویسی اندروید را شروع کنید.
ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 00 ریال
کارگاه عملی-NO SQL Mongo DB بانک اطلاعاتی

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 00 ریال
کارگاه عملی-Basic Python Programming

Basic Python Programming اولین کارگاه از مجموعه کارگاه های Python Programming for PenetrationTesters میباشد که هدف این مجموعه آشنا شدن Penetration Tester ها با زبان برنامه نویسی Python و در ادامه استفاده از این زبان برنامه نویسی جهت تست نفوذ و بالا بردن سطح کارایی آنها در انجام آزمون تست نفوذ است.

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 4,200,000 ریال
سایر-آموزش پشتیبانی سطح 3 محصولات پادویش

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 00 ریال
کارگاه عملی-Skype For Business and Exchange

دوره کارگاه Skype for business 2015 & Exchange 2015 ، دوره ای است جهت معرفی دو سرویس اصلی Microsoft که در Course های MCSE Communication & MCSE  Messaging ارائه می شود . هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی با این سرویس هاست .

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 00 ریال
کارگاه عملی-معرفی ابزارهای تولید نرم افزار برای استارتاپ ها

اگر شما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید این دوره مناسب شماست. در این دوره شما با  راه های سریع تولید برنامه های موبایل  آشنا می شوید. این راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی کمک می کند تا تیم های استارتاپی به سرعت محصول اولیه ی خود را اماده کرده و آن را برای گرفتن بازخورد آماده ی ارائه کنند. هر چند که امروزه بسیاری از برنامه های کاربردی موبایل پرطرفدار نیز با این تکنولوژی ها تولید میشوند.

ادامه توضیحات
تعداد روز: ۱
-
هزینه: 00 ریال
روزی که به کهکشان آمدم در ذهنم فقط کار و درآمد بود و تردید که در تمام عمرم این تردید را احساس می کردم. امروز که می خواهم بروم درونم شاد است از حس زیبای یاد دادن، یاد گرفتن، باهم بودن و به یکدیگر کمک کردن و اینها را در کهکشان دیدم و لمس کردم و میدانم که این نه در اسم و رسم کهکشان بلکه در روحیه زیبای انسانهایی بود که با آنها کار کردم. سپاسگزارم از اعتمادتان، از این فرصت، فرصتی برای مفید بودن، خوب بودن در کنار شما خوبان.
بابک خدادوست
مدرس
WhatsApp chat WhatsApp مکالمه از طریق